С най-здравото червено яйчице всички ще пребори Юнското дете!

  • 16 371
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 713
Вери, с таз "пухкавелка" ме разби.  hahaha
Когато се включих, бързах и може би е прозвучало малко грубо, не знам...Simple Smile Писах го с най- добри чувства и във връзка с това, че по едно време споделяше, че не качва и т.н. А то госпожицата си е много добре, пухче, има къде да я щипнеш по ръчички и крачета. Поне така съдя от снимката. Simple Smile  Hug

# 46
  • Miami
  • Мнения: 412
Добро утро  Simple Smile

Бюте, и на мен ми се стори, че Мишел е пухче  Hug Я какви крачета е направила с цепчици. Жорката няма такива  Simple Smile

Ей, мацки как се оплаквате, че сте отслабнали  Laughing Да не почвам аз как не мога да заслабна  ooooh! Ама така е то, всеки с проблемите си  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 510
Добро утро  Simple Smile

Бюте, и на мен ми се стори, че Мишел е пухче  Hug Я какви крачета е направила с цепчици. Жорката няма такива  Simple Smile

Ей, мацки как се оплаквате, че сте отслабнали  Laughing Да не почвам аз как не мога да заслабна  ooooh! Ама така е то, всеки с проблемите си  Mr. Green

Кори, давай на тая страничка да се оплачем пък ние как не слабеем  Mr. Green За Мишел не знам,ама ние сме пухкавелки  Wink

А за гънките да ви кажа, Лъчко като беше "бебе" му се чудеха много на тези гънки, защото момчетата уж нямали, а само момиченцата Rolling Eyes Но моя ПУХЧО от как се е родил та досега си има такива ... Много са му пуФкави крачката(дано не стане шишо като мама)

Днес времето нещо се чумери....Но на вас желая слънев ден1

# 48
  • Мнения: 148
 newsm51 Добро утро и от нас.
http://www.youtube.com/watch?v=baLaHiBPuR4 - за свежа сутрин...

# 49
  • Мнения: 12
     Ей мацки какво се кахърите,какви са тези кг. супер сте,и аз заслабнах с 4 кг,но от 68 почнах до мечтаните 58 има баят време  Rolling Eyes,водя отбора тежка категория Laughing
И моя Виктор няма гънчици,то с тези 9кила и откаде да ги има...
  offioly  права си обаче си ме е страх ,хич не мога да плувам,иначе сигурно е яко за бебешорите Simple Smile
  Хайде приятен ден на всички Hug

 п.п. ей  ves77, мерси супер песничкаSimple Smile

# 50
  • Мнения: 194
Добро утро  Hug

Като е станало дума за кг, да взема пък аз да се похваля, че вече съм с 8 кг по-малко, отколкото като забременях  Mr. Green При това без да правя нищо - ям тестени и сладки неща на поразия. Явно това неспане ми се отразява  Tired Ако сваля още 2-3 килца, ще съм както като бях абитуриентка  Joy

Бюти, много сте сладки. Мишел наистина има страхотни гривнички. Мартина в началото имаше доста пълнички крачета, с много гънки, но сега вече са по-малко. Нали последния месец не беше качила нищо. Другата седмица ще я видим момата на консултация. Дано да е качила, че сигурно ще трябва да започна да я дохранвам. От няколко дни забелязвам, че гърдите ми хич не се пълнят както преди и вчера вечерта много се бях натъжила  Sad Ще я караме, докато мога, няма да се откажа аз така лесно  Naughty

Ех, че е хубаво времето. От кога си мечтая да дойде пролетта - зелено, цъфнало, слънчево  Heart Eyes Приятен ден на всички   bouquet

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Оф, тези колограми,  Crazy аз след като родих бях  60 и още сьм толкова, кьде ги задьржам тези в +, не мога да разбера,  newsm78 а си влизам в старите дрехи, даже някой ми хлопат. Танитка и аз така бях с баткото, без диети и ограничения, смькнах кг, бях 52  Whistling, финна мацка,  Blush ама моето от ходене, по цял ден не се прибирах.


П.П. Какво  е това преименуване из темата, никой не остана не прекрьстен  Mr. Green, да взема и аз ли.... Thinking

# 52
  • Мнения: 3 743
И моя Виктор няма гънчици,то с тези 9кила и откаде да ги има...

А, Дидинка е 8500г, но има гънки на краченцата Mr. Green

А тук времето хич не е хубаво. Облачно, мрачно и май се кани да завали. Дано следобед да се пооправи, че иначе може и с дънки да съм на кръщенето Rolling Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 779


Здравейте,

Ако искате да се събираме и смятате да идвате на срещата,  моля ви пратете ми емейл. Засега имам потвърждение едва от 5-6 мами Sad. Ако поне 20 не се съберем, надали има смисъл да се събираме. Ето пак съобщението ми, за тези,които не са прочели:

 Приключих анкетата и безпорен фаворит е Извора в Арбанаси с 40%. Днес говорих с управителя как да процедираме. Първо трябва да направя резервация с конкретна бройка и след получаване на номер всеки ще си пусне банков превод за стаята, която желае. За целта моля всеки, който иска да идва със сигурност да ми напише email със следната информация до края на седмицата:
1) Трите имена и телефон за връзка и ник във форума, да не се чудя кой кой е
2) за колко нощувки и кои (резервацията е за 17 и 18 юли)  и каква стая желае. Дали ще идва с някой друг, т.е. дали ще иска двойна стая или ще се комбинира с друга мама. Ако има желаещи да се комбинират, да пишат с кой. Превода за стаята трябва да е един, така че ще е хубаво да се разбираме помежду си.
Опциите за стаи са следните:

Единична стая (2 бр.) - 50лв.
Двойна стая стандартна с две легла (6бр.) - 70лв.
Двойна стая стандартна със спалня (10 бр.) - 70лв.
Двойна стая лукс с две легла (13бр.) - 85 лв.
Двойна стая лукс със спалня (4бр.) - 85лв.         

Допълнително може да организираме обяд и вечеря на блок маса за 25 лв на човек.

Email : veselinastoyneva@yahoo.com

Моля да пишат само тези, който са сигурни. Колкото по-бързо направим резервацията, по-голяма е вероятността да има стаи. Тъй като предполагам, че по евтините стаи ще са по-желани, то първите, които ми пишат, ще ги заемат. При свършването им ще започнем запълването на по-скъпите.


             

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 14:36 от vesi21

# 54
  • София
  • Мнения: 779
Mimchence много сте сладки,

Бюти и вие, много  готин басейна  Hug

Инче надали е от кантара и според мен ще изчезнеш, ако не направиш нещо Wink. Аз съм си като преди да забременея, но не бих отказала да сваля още някое килце, ама много послушно бебе ми се падна. Wink. Не че се оплаквам, ама спи си, ходи си..... Само дето след месец-два вече ще тичам след него hahaha, че много палав се очертава.

За списанието бих се разправяла, много се дразня на такива неща. Тези вече прекаляват. Може да се свържеш с Господари на ефира, без да се ядосваш ще раздухаш случая Peace

Днес Марти го е хванала сънната болест, стана в 8 в 9 заспа с млякото си, стана в 11, 30 и сега от 13,30 пак спи. А вчера легна в 9 Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 17
vesi21, по повод срещата аз написах в другата тема веднага след съобщението ти, че за съжаление се оказва, че няма да мога да дойда, тъй като по това време имам интензивен езиков курс, който не мога да пропусна.  smile3511
Иначе щяхме да дойдем където и да е срещата.
Ще бъде жалко, ако не дойдат останалите, защото в началото много желаещи имаше, а накрая...

Мимченце, хубаво изкарване по екзотичните пътечки на Перу и останалите местенца, където ще бъдете!  Hug

Много усмивки на всички!  Sunglasses

# 56
  • Мнения: 616
Ааааа, Танитка, никакви такива натъжаваници  Naughty Какво си се закахърила! Нормално е да не ти се пълнят така гърдите, това не значи, че по-малко произвеждат! И аз от две седмици най-накрая мога да спя спокойно без сутиени, подплънки, не ми се сменя размера на гърдите по три пъти на ден, и съм безкрайно щастлива! Цели девет месеца чакам да се регулирам  Joy Марти вече е захранена, няма страшно Simple Smile
maristuta, на какъв курс ходиш? ще пропуснеш един ден, няма толкова страшно, ще ти помогнем да си наваксаш  Sunglasses А и моят опит с подобни курсове е, че винаги, когато се откажа от нещо заради курса, се случва така, че точно в този ден на курса нищо съществено не правим, и после ме е яд Simple Smile Моят девиз в живота е "По-добре да правиш неща, за които да съжаляваш, отколкото да съжаляваш, че не си ги направил"  Mr. Green ръся мозък...
Мойто зъбато зверче вече се буди по сто пъти... ще го водя на хомеопат, може да ни помогне и на нас! И чакам рецепти за гризки разни, да нося из чантата, че вече започват да му подават разни неща, а аз съм лошаааа  Crossing Arms ще му давам домашни  Mr. Green

Хайде бай...
аз пък няма да се прекръствам  smile3534

# 57
  • Мнения: 17
maristuta, на какъв курс ходиш? ще пропуснеш един ден, няма толкова страшно, ще ти помогнем да си наваксаш  Sunglasses А и моят опит с подобни курсове е, че винаги, когато се откажа от нещо заради курса, се случва така, че точно в този ден на курса нищо съществено не правим, и после ме е яд Simple Smile Моят девиз в живота е "По-добре да правиш неща, за които да съжаляваш, отколкото да съжаляваш, че не си ги направил"  Mr. Green
Офи, напълно съм съгласна с теб.  Peace Проблемът е, че тогава курсът ще е интензивен - 11 дни по 6 часа на ден и после изпит.  Rolling Eyes Нали се сещаш, че като изпусна 2 или 3 от дните, за съжаление много от нещата няма да мога да наваксам....  ooooh!

Много ми е мъчно, че не мога да дойда, но този курс е много важен за мен и трябва да присъствам.  Peace

Хехехех, и аз няма да се прекръствам.  newsm18 Как бе, един е BATISTUTA, една е и maristuta.  Joy Joy Joy

Хубава вечер на всички!  yesyes

# 58
  • Мнения: 233
Вери, с таз "пухкавелка" ме разби.  hahaha
Когато се включих, бързах и може би е прозвучало малко грубо, не знам...Simple Smile Писах го с най- добри чувства и във връзка с това, че по едно време споделяше, че не качва и т.н. А то госпожицата си е много добре, пухче, има къде да я щипнеш по ръчички и крачета. Поне така съдя от снимката. Simple Smile  Hug
Хихи, Вери, въобще не звучеше грубо, напротив - много смешно ми стана, точно поради причината, която и ти си описала.  Laughing
Наистина Мишел си е пухкава, откъдето и да я погледне човек, само не знам защо е толкова лекичка...   Thinking Няма още 8 килца.  Joy

маристута, започна да ме гризе любопитството  Blush - кой е този език, дето само за 11 дни може да се научи? Или това е някакво поредно ниво/част от ниво?  newsm78 
Ако знаеш някаква тайна за бързо учене на езици, моля те, сподели! Wink

# 59
  • Мнения: 155
             Здравейте момичета  Hug  , малко по късните доби пиша  Simple Smile

Мимче  кога успяхте да заминете, да се снимате, че и тема да пускаш   bouquet  . Пожелавам Ви много, много приятни емоции най-вече с тати и с всички роднини!!!

Ех Двете Бютита  ама големи сте хубавици бе   Hug .  Особено много се радвам на майчетата зад граница, защото чрез Интернет хем могат да се свържат с близките си, хем могат да се чувстват и като "у нас" чрез форума и заедно да сме съпричастни с израстването на децата ни!!!  Hug
В тази връзка да кажа, че аз честитих годишнината на Вери, но тогава забравих да пиша, че и аз измислих същия прякор на Преслава - Бузьо Бузев, само, че с тире Гъзев  Joy . Еййй майка ми беше откачила  "Как така ще викаш на детето, то ще си отслабне......, какви са тея приказки  blahblah .... и така  Mr. Green .


Инче  какво да ти кажа  Thinking   първоначално и първосигнално като един Скорпион, ако бях на твоето място знаеш ли какви щях да ги сътворя...../ти си знаеш де , сигурно и на теб ти е минало през акъла същото/.  Обаче , мислих, мислих и стигнах до извода, който мен изобщо  не ме удовлетворява, но най-добре не се занимавай с тях, те самите не го заслужават.   Важното е, че Бобича е добре и е сега е по-важно ти да се почувстваш добре   Hug   Hug   Hug  . Ако обаче решиш да предприемеш нещо да знаеш , че аз лично съм насреща, както, предполагам и всички мами от тук   Peace .


Сега е времето да кажа, че не успях да честитя личните поводи и празници на вас и на дечковците. Ако почна да изреждам, със сигурност ще пропусна някого  Embarassed . За това на всички изпращам  newsm51    smile3525 .  Аз редовно не пиша, но за това пък не изпускам да чета, колкото и да е късно.  Както всички вас , обаче, като се постопли, не можеш да ни прибереш от улиците.  Joy

Записах Преслава на детска кухня и от два дни вземам храна.  Да ви кажа, въпреки моите съмнения и притеснения , за два дни впечатления сме 50 на 50. Ами както всички нас  Peace . Както аз не ям всичко, не мога да очаквам, че и детето, ще яде всичко наред.  Но , наистина за моя радост, доста добре възприема храната.


Абе между другото и аз по едно време пощръклях да си сменя "екранното име", ей така за по-лесно и достъпно, като доста от вас, ама за сега удържам "латиницата"  Mr. Green , та да видим до кога.    Охххх maristuta    да знаеш, че и аз от доста години харесвам  Батистута, ама не съм ти конкуренция, ти си такъв ВЪРЛ фен, че ме е страх даже да се обадя, аз и за това толкова дълго си мълча  Hug . Честно казано " на аванта "чрез теб " поне му се порадвах пак !От както сме с моя мъж , аз спрях да гледам футбол,защото той не обичаше,  а преди бях такова "футбалярче". Направо ми се чудеха приятелки, как съм можела да гледам футбол, ......еми така..... Нооооо, от преди година , мъжа ми пощъкрля по Манчестър  Ю и аз му викам" Ха сега, ти както не гледаш мачове , аз сега да ти  се смея ли "  Joy    Joy

Сигурно съм писала малко нахвърляно, но да си споделя какво ми тежи .  Записахме си час за д-р Алексиев и в неделя пътуваме за София. Изключително много съм притеснена и съм объркана. Вече незнам наистина какво да очаквам . Само ми прескачат разни мисли в главата и .............незнам. Освен, че се притеснявам за състоянието на детето, ами и като знам, че не можем да се оправим с София. Охх  направо съм подлудяла от мислене. За сега поне намерихме къде да спим, в семейството на една моя много близка приятелка. Ей да ви кажа, все още се намират ХОРА, които да ти помогнат, за разлика от колегите на моя мъж, които.............. ох , много се отплеснах  Embarassed  . Споделя ми се, но не е приятно в отчетната зд Ви занимавам с лични проблеми.   Както и да е . Като се приберем от София , ще пиша.

Последна редакция: сб, 11 апр 2009, 02:03 от lina1313

Общи условия

Активация на акаунт