Отговори
# 30
  • Мнения: 5 713
Моя хубостник си намери патката и сега на всяка смяна на памперса е едно опъванеее и мачкане и се хили като зелка
Joy
И Ясен си я намери и е много смешен.

# 31
  • Мнения: 389
Ние не лазим, но се изправяме на крака. Все права иска да стои напоследък, че и стъпки прави.

Аз също съм от тези, които си гледат сами детето. Роднините ни са мноооооого далеч, а мъжа ми си ходи на работа. Излиза когато малката спи и се прибира час и половина преди да я сложа да спи нощният си сън. Това е положението, но аз не се депресирам за сега. Справям се някак си.
През деня се занимавам с нея и гледам и да наготвя и пооправя къщата отгоре-отгоре, докато тя е в шезлонга или в паяка (ако е възможно). Не е много лесно, защото тя спи по малко през деня и като си играе, задължително трябва да е залепена за мен, то толкова си и играе сама  Crazy. След като заспи вечерта се къпя, пера и дрешките, и имам време за мен/за нас с татито и.

# 32
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
мимченце     bouquet!

Ние още сме със сополки и кашлица  Sad! Почти не спи през нощта и аз с него  Sick! Не ми се пише, извинявам се Hug!

# 33
  • София
  • Мнения: 37
  И при нас слагането на памперса е бой ужасен, при нас има къде да лази зад гърба и и вечно си намира нещо интересно, от шкафа с повилалката преминава на бюрото, а аз я гоня с дрехите и памперса. Научи се жално да протяга ръчички и да плаче и ми къса сърцето като се опитам да я зарежа някъде, научих я и да се тупа по крачето като я питам "Как ще те бие майка ти като не слушаш?"
  И аз днес реших да си направя педикюр, маникюр, епилация. Наканих се най-после, послах един чаршаф приготвих уредите, на Дианка играчки и пристигна Магдаленка, разбута играчките и малкото писна, дойде до края на леглото да ме вика да я гушна и аз естествено си го изкарах на каката, като я качих на леглото да си играе с Диди докато си свърша манипулациите.

# 34
  • на края на света.....
  • Мнения: 46
Добро утро и от мен LaughingНие днес се събудихме рано рано.Малко информация и от нас.На 7 мес. тежахме 8.200 кг. и 71 см.Ние сме с 8 зъба :roll:4 долу и 4 горе.Много набързо излязоха,почти не усетих.Но пък първия изби на 3 мес.и половина.Седи стабилно ,но почти не иска да го прави.Най обича да да стои права на краката си и да крачи.Изобщо пълна лудница.Иначе слушка но много трудно се приспиваме,обича да ми дърпа косата и така заспива.Но на мен вече коса не ми остана/тя и без това опада/отделно ме боли главата.Но ще траем.Това е засега.Лек и приятен ден от мен  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 559
ето докато скокна,вие 3 страници сте изписали. ooooh!
Мерси за пожеланията Hug Hug

# 36
  • Мнения: 212
ихааа... то докато ми се оправи нета вече и нова тема си имаме :0

Мимченце   Hug суперска както винаги

ей момичета, какви са тия депресии, какво е това чудо? я вижте какво временце се заформя вече.гаднити студове си отиват и слънчицето все по често ни се усмихва  Sunglasses

и ние се гледаме сами и въобще не се замислям колко ми е трудно и тем подобни, напротив... мисля си как бързо лети времето и не мога да си се нарадвам и наситя на малките мушмуроци и докато се завъртим то виж- тръгнали вече на училище.... така ще ми липсват тия моменти в които се чудя единия ли да гушна или другия, с кой първо да си поиграя, кой на нахраня първи и тн... докато се усетим и те вече ще са пораснали и самостоятелни и няма да имат такава нужда от нас. верно че е трудно но е мноооого хубаво. айде усмихвайте се повече  Laughing
а.... имам такава планина от дрехи за гладене, че не е истина направо, да видим само кога ще успея да ги оправя

приятен ден на всички

аз ставам да ги почвам с тоалета и закуската че са вече нетърпеливи и блъскат ли блъскат с разни играчки по кошарата и крещят и се смеят..... ей така си я караме ние  Laughing

# 37
  • Мнения: 339
Здравейте!
Виктор май лепна гадния грип. Снощи вдигна 39 градуса температура. Надявах да са зъбки, но едва ли ще е това. Нито кашля, нито е хремав. През нощта я свали до 37.5. Към 4 часа сутринта нямаше, но след като се събуди пак беше с 38. Чакам баща му да се върне от работа и отиваме на лекар.

Мимченце, хубаво заглавие на темата.  Hug
Аз пропуснах миналата. По-късно ще чета. Ударих само един диагонален прочит. Какви са тези депресии? Не ми остава време на мен за такова нещо. Пък и идва пролет, слънце, разходки. Само да сме здрави.

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 09:36 от MeryLu

# 38
  • Мнения: 11
Здравейте и от нас на мен много ми се спи  smile3507 незнам на вашите бебчета дали им влияе пълнолунието но на Вики много ,и съответно тази нощ хич не спахме. Добре че мъжо беше нощна та я сложих при мен на спалнята а тя милата спи и пищи  Shocked едвам я успокоявах.

За козметичните процедури добре че е сестра ми та идва в нас да ме оправя иначе все космата мустаката и брадата ще си ходя  hahaha

MeryLu - дано да не е гадния грип и да се оправите бързичко Praynig

kaka Maya - при вас е весело  Joy

 Мама Гаца- добре дошла   bouquet

Това е за сега лек ден  Peace

# 39
  • Мнения: 51
Добро утро момичета!!!! Аз се включвам след голяяяяяяяяямо отсъствие, липсваше комп, но грешката е поправена и влизам директно в темата. Големи сладури са всички наследници Simple SmileДнес моята малка принцеса става на цели 8 месеца-наистина времето лети. Но налегнат ли ни депресии имах чуството че ще умра -в моя случай точно преди новогодишните празници.Но всичко мина и вече съм нов човек:)))С каката не си спомням да съм приживявала такива сривове!
Много нещо сте изписали, а аз съм пропуснала, за съжаление нямам много време да си наваксам, но пък вече няма да пропускам:)))
Относно обличането и не сме от най кротките;но дойде ли време за хапване може и целия блок да разбере  Shocked
Иначе се заиграваме с това което не прилича на играчка; има 2 зъбчета долу и всеки момент чакаме горните, такова лигавене не съм виждала -по 7-8 лигава сменям на ден Rolling Eyes
Много е пъргава и силна-набира се и се изправя, но все още стъпва на присти.
Ами като за начално представяне е това! Лек и ползотворен ден!

# 40
  • Miami
  • Мнения: 412
Добро утро  Simple Smile

Мама Гаца, направо ме разбихте с тези 8 зъба  Laughing Кога успяха да излязат  Simple Smile
Жорката няма нито един зъб още, но това не му пречи да дъвчи доста упорито Simple Smile Даже плодовото пюре дъвче ли дъвче Laughing

Аз в депресия не съм изпадала, но понякога се поизнервям, щото искам да си прочета нещо, някое списание, филмче да гледам, книга да отворя, но нямаааааа  Laughing Не иска само да играе това дете и това е. И аз се радвам на всеки момент с Жорко и постоянно го целувам  Heart Eyes Иначе и той прави същите маймунджелъци като вашите съкровища  Grinning

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 10:12 от Kory

# 41
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Айде ,добър ви ден  Hug

От вчера съм започнала да пиша,ама ей сега ще стане  ooooh!

MeryLu,много лошо,но дано да се оправяте бързо  Praynig

rozi_ozi , не съм и помисляла,че може пълнолунието да влияе на толкова малки деца ,ние с Йоана спахме като "пънове",цяла нощ.

Добре дошли на новите мамчета.

Ние с Йо сме добре, от както оздравя няма проблем  Praynig , деня го прекарваме предимно по улиците и парковете...по кафенетата в парковете  Mr. Green.
Със смяната на памперса и преобличането сме същатата картинка,но и аз гледам да го приемам на игра.

Йоана нито пълзи,нито седи кой знае колко стабилно,но виж иска да е постоянно права  Crazy,като е седнала все ми търси ръцете и като й подам само пръст , се набира да става  Crazy.

Оф,за срещата вече нямам търпение, за транспорта при мен случая е,че нямам книжка  Blush,но ако изкарам до тогава ще дойдем сами,без да ни е нужна мъжка помощ  Peace

Бая пост му дръпнах  Crazy

П.П Честито на месечинковците   bouquet
А колко са готини всички бебовци  и колко са пораснали,направоооо не е за вярване. Да ги нацелувате много  Hug

# 42
  • Мнения: 21
Мами, благодаря ви за окуражителните думи! Далеч съм от мисълта, че аз съм единствената, която сама си гледа дете, но чоже би съм единствената, която НОН СТОП е сама с детето. Както и да е. При мен проблемът идва оттам, че аз не съм свикнала да си стоя вкъщи и това ме депресира, а не гледането на дете. Просто не мога да го помъкна навсякъде, където аз бих искала да се намирам и затова се тормозя. Не ми тежи работата, а липсата на интелектуални занимяния и разговори с хора, които нямат деца. Толкова съм затънала в майчинствоот, че ес чувствам на хиляди километри от предишния си живот, а той ми липсва. Както и да е, в никакъв случай не искам да ви натоварвам. Спирам с темата.

И ние се заиграваме с оная си работа, но по време на къпане.Чакаме зъб номер 3 и  следващите.

# 43
  • Мнения: 148
 Hug Здравейте и от нас.
Мимченце, страхотно заглавие   bouquet
Бебчетата са ни страхотни - да са ни живи и здравички Praynig И при нас нищо по различно от наборчетата, макар, че сме мързели - не се въртим, седим стабилно и зъбчета още си нямаме, макар да сме по-кисели от всякога. Иначе само да му се нахилиш и той е готов за парти  ura.
Четох, четох, а сега трябва да ставам, че с баткото сме си в къщи. Оставих го той да си почине от детска, щото мама си няма друга работа Whistling и изрязваме едни сърца, правим тайни валентинки.... В общи линии - това е.
Лек ден и страхотни емоции ви желаем.

# 44
  • Мнения: 510
Моя хубостник си намери патката и сега на всяка смяна на памперса е едно опъванеее и мачкане и се хили като зелка
Joy
И Ясен си я намери и е много смешен.


 hahaha Joy и Лъчезар също....Хваща я и дъъъърпа,опъва....Баща му е в потрес  #Shocked

Общи условия

Активация на акаунт