Отговори
# 45
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Хайде добър ден и от нас!

За пишките-Станислав също много си я драпа.Аз му се карам, а той ми  се хили.А пък баща му му вика да ме напикае.  hahaha И диването го направи 1-2 пъти  Shocked

Сега си е харесал един анцуг на дядо си и всячески се мъчи да го докопа и изяде , ама аз съм гадна-вдигнах го нависоко и не може да го стигне  Joy

Иначе със смяната на памперсите засега се справям успешно , а и с обличането, ама туй дете много реве като му обличам блуза или боди.Защо ли? Rolling Eyes

Е,толкова засега от мен.Отивам да го храня и после на кафе с кумата докато не е отишла на работа и навън има слънце.

# 46
  • Мнения: 18
Една виртуална почерпка и от нас ,
днес е Св. мчца Валентина по християнския календар и празнуваме първи имен ден




 Честито и на всички които днес имат повод да празнуват

# 47
  • Мнения: 212
magi_bs оххх отиде ми диетата..... страхотна почерпка!  Peace да ти е жива и здрава именничката и много да те слушка и радва   bouquet
честито и на всички месечковци   bouquet

# 48
  • Мнения: 233
... научих я и да се тупа по крачето като я питам "Как ще те бие майка ти като не слушаш?"
popoiop, понякога ме изумяваш!  Joy На колко години си, м/у другото? Ти май беше учителка, ако не се лъжа, нали?  newsm78

Маги, потекоха ми лигите... Laughing Да ти е жив и здрав момъка!   bouquet
 Joy

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 11:59 от Бюти

# 49
  • Мнения: 11
Сега се сетих за именния ден на Валентините да са живи и здрави   bouquet

magi_bs   bouquet- почерпката е страхотна ще се възползвам от всичко по много Blush

# 50
  • Мнения: 18
момичета мъж е  newsm35 Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 11
magi_bs - ау вярно съжалявам за грешката Blush но той не празнува ли на 14.02 тогава е св. Валентин Peace

# 52
  • Мнения: 5 713
Не, разбира се. Валентин е на 10.02.
А 14-ти не знам да е наш празник, както и Хелуин.
Simple Smile

http://www.rabotnik.hit.bg/imen_ime.htm

Честит имен ден на празнуващите!   bouquet

# 53
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Писах, писах - затри се! #Cussing out


Честит празник на всички именници днес!


Исках само да споделя за депресията - този път ме отмина /да чукна на дърво!/, но с Ивчо беше нещо ужасно - въпреки, че зимата беше много мека и по цял ден бяхме на разходки, липсата на слънце си оказваше влияние. Отделно се чувствах ужасно затъпяла, липсваха ми контактите с приятелите, с колегите. Работата ми липсваше. Животът ми се беше променил, а и дните ми се струваха толкова еднакви... Ох, слава Богу, сега май е друго. Мисля, че донякъде се дължи и на Интернет, който тогава нямах. Контактите си ги набавям, макар и виртуално... и стоенето понякога вкъщи не ми се отразява чак толкова депресиращо.

Казах ли вече, че искам да е лято /или поне пролет/? Sunglasses Още повече, че Калина е станала такова шило, че ми е адски трудно да я обличам след къпане или пък да й сменявам памперса. Много ми се иска вече с по една лека дрешка, която лесно се облича да бъдем по цял ден!

Зъби още нямаме Rolling Eyes А за пълнолунието за пореден път забелязвам, че май й влияе, ама към неспане, за съжалние.  Simple Smile И така...

След малко изчезваме на разходка - я какво слънце е пекнало... Blush

П.П. Исках да споделя и за онези памперси на Памперс - Слийп енд плей. Гадно са ароматизирани, а и в комбинация с наакано дупе са просто отврат  Sick. Да не говорим, че от три два пропускат през нощта! За пръв и последен път ги купувам, пак добре, че не се набутах с по-голям пакет... #Cussing out

# 54
  • Русе
  • Мнения: 616
Влизам само да поздравя празнуващите - да са живи и здрави  Heart Eyes Hug  bouquet

Митето сега заспа, аз му измих шишетата, заредих стерилизатора и лягам.
Ако ми остане свободно време ще се включа по обсъжданите теми  Peace
Май ме гони пролетна умора  Rolling Eyes

Мимченце,  Hug  bouquet  Heart Eyes за снимката, мерките, теглилките, темичката, и за грижите, които полагаш за нас.

# 55
  • Мнения: 339
Върнахме се от лекар. Диагнозата е зачервено гърло и леко възпаление на ушите. И веднага ни предписаха АБ. Аз обаче ще изчакам. Имам си някоя друга изпитана рецепта за зачервено гърло. Ако не мога да се справя, тогава.
И понеже ни беше и време за теглене, и тази работа свършихме. Виктор вече е 77 см, 9810 г.

Мира, защо да миришат гадно оранжевите памперси Слийп енд плей ? Аз до сега само такива ползвам. И рядко пропускат, най-вече, когато са силно напоени.

Честито на именниците!

# 56
  • Мнения: 51
Аз също не бях доволна от Слийп& Плей; и ако знаете дори съм на едни обикновени Еви Бейби, които не сменям изобщо.
След като се обрина от Либеро и след това смених марки и марчици памперси тези паснаха на нашето дупце най добре.
Но явно всичко си е индивидуално за всяко детенце!
Излизаме на разходка че с нашия сутрешен сън до обед чак пропускаме хубавия ден:)

# 57
  • Мнения: 51
....не заменям исках да кажа с други:)).... лек ден

# 58
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Аз уж всичко чета и препрочитам, ама ми се струва че при нас имаме още едно ново майче - miona.Ако е така-добре дошла!  bouquet ако ли не-значи съм голям заплес  ooooh!

Аз съм си  на Памперс и съм доволна от тях-за 7,5 месеца само 3 пъти са пропускали, при това единия път не беше сложен като хората  Peace

А по новините казаха, че днес е Св.Харалампий-този, който закриля пчелите и пчеларите.Но щом е и Св.Валентина-тогава честито на всички именници   bouquet

Честито и на тези,които днес порастват с още 1 месец   bouquet

Нашата разходка я направихме сами-само аз и Станислав.Добре поне, че поспа в количката та да мога да изпия едно кафе на спокойствие.Довечера пак ще излизам.И от утре почва подготовката за кръщенето-то е още рано, но така или иначе съм си в Севлиево, поне да свърша нещо полезно  Naughty

Хайде хубав и слънчев ден на всички!И приятни разходки!

# 59
  • Мнения: 51
Ето че и ние се прибрахме от разходка, само 4е това слънце ни излъга -доста хладничко си  беше, но малката поне навън е винаги спокойна /поне засега/ Confused, а сега не мога да я усмиря.... Shocked
Атина-Ели - да влизам днес в темичката за първи път, но повечето май4ета си спомням от форума преди да родим;а аз прекъснах връзката поради липса на комп у дома, но сега това вече не е проблем така че съм отново на линия!
Този който пуска темата може да впише и мойто гардже на първа страничка -МИРЕЛА -10.06.2008 3250кг, 51 см.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт