Отговори
# 15
  • Мнения: 318
запис и от мен  Peace
заглавието е повече от оригинално  Wink
Спряхме сиропчето за Т. което ни бяха изписали,но утре сме пак на лекар  ooooh!,сега кашля много и има сополки  Confused ,даже на 2 пъти така се закашля,че не можеше да си поеме въздух и повръщаше милата ми  Sad иначе бяхме на консултация и вече сме 8,350кг. и 71см.  Hug
При нас тия дни беше  толкова хубаво времето,а ние си стояхме вкъщи  Rolling Eyes по натам ще пиша пак  Hug
хубав ден   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 2 381
Да, и на мен заглавието много ми харесва.
 Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 657
Ааа, никакви депресии, момичета! Дръжте се и бъдете силни заради малките бонбончета! Помните ли кога имаха колики и се чудехме кога ще мине времето, ей сега са вече на 7-8 месеца, докато се усетим ще минат годинката и всички тези проблеми ще сме ги забравили.. Hug Аз примерно за себе си, като усетя, че изпадам в дупка и започвам да гледам хубавите неща около мен, и откривам, че те са повече и по-важни, и решавам, че няма да се дам толкова лесно.. Ей така сама си поддържам тонуса и ми е добре. Simple Smile

Меган, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много щастие и късмет!   bouquet

Орхид, недей и ти да си внушаваш разни неща. Нали Боби върви към все по-добро и расте здрав и силен! Heart Eyes Hug

Ей, това мъничко Марти направо ме разби! Едно от изтърсачетата тук, а вече със 6 зъба. Heart Eyes Да й растат здрави и силни зъбчетата! Wink

И още много прегръдки за всички болнички, послушни и непослушни дечурлига! Heart Eyes Hug Hug Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 1 535
Малкият е ужасно шило, за половин секунда не се спира дори. Обличането и обуването е просто ад.

Аз вече свикнах да го обличам докато е по корем  Crazy. Само памперса дето не съм му сложила лепенките на дупето още  hahaha. Единствено ме спасява засега поне за него кутията с крема - точно колкото да сложа памперса  Mr. Green

А Любчо какъв номер ми спретна днес наобяд  Crossing Arms. На втората лъжица с пюрето като се започна един рееееев  ooooh!. Нито чува какво му говориш, нито дрънкалки помагат (както друг път). Какво ли не го правих... След около час най-после поне посука малко - преди и това не искаше и заспа... Още спи... що не легнах и аз с него, ама като го знам че спи по 20 мин и скача...

Да се оправят всички болнички  Praynig

Преди малко бях малко "на гости" на февруарките - и аз да се заредя с положителна енергия с новите бебчета  Wink

# 19
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Записвам се ,после ще пиша. cry

# 20
  • Мнения: 510
Здравейте и от нас с Лъчезариус!
Използвам слънцето да ходим по разходки,а като съм в нас все нещо има за вършене  ooooh! и докато се завъртя деня минал и заминал,ей го пак станало 5ч Shocked Ужас...
Мимче   bouquet Много хубаво..за влюбените  Laughing Аз не си мисля за периода с коликите(че моя нямаше), но често се сещам,че мин.год. по това време бях бременна и направо не е за вярване как минава това време...не можем да го стигнем Crazy
Ох,много хубави дечица виждат очите ми! Чак и аз искам да постна някоя снимка,ама айде друг път Wink Сега ще изплакна очи с вашите съвършенства Hug
На всички на ръба на нервната криза казвам горе главата! И аз сама си гледам детето, таткото мнооого зает,все работи,лятото дори беше без почивен ден,бабите далеече,далече..никакви ги няма Rolling Eyes По едно време бях физически преизтощена.Та дори веднъж съм изключила звука на тел. и моя звъняяял,звънял,та както  е много зает цъфна на вратата по никое време с униформата да ме види дали съм добре,защо не вдигам тел. Mr. Green и айде кръгом на работа! Та така,няма мъж, няма баба..ама то човек както се мобилизира.Може и по-добре да е така  Rolling Eyes Не,че отказвам помощ от време на време,ама като никой не ми предлага...
 За сега най-ме мори яденето нощно време Sad През деня може хич да не се сети да яде,ама през ноща е редовен на всеки 3 ч Crossing Arms  Даже пробвах и каша да дам преди лягане уж да го засити,ама нанайци...
Айде,бягам,че деня пак излетя..отивам да го догоня Mr. Green

# 21
# 22
  • Мнения: 233
Дзак!  Mr. Green   
мимче, супер заглавие!   bouquet

Кураж, момичета!!!  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 389
Офи, може и да си права за това с бабата и "бабосването". А и тя свеки честно казано няма много подход към Яна, ама аз все се надявам да и дойде Laughing Иначе желание не и липсва на жената, но за съжаление към момента не мога да разчитам много на нея.

Ох, и аз се виждам в чудо при всяка смяна на памперс и преобличане. Единствено може да се усмири, ако и пъхна нещо интересно в ръцете или ако се зазяпа в нещо интересно по ТВ.

Хайде хубава вечер, ние отиваме на очен доктор.

# 24
  • Мнения: 510

Ох, и аз се виждам в чудо при всяка смяна на памперс и преобличане. Единствено може да се усмири, ако и пъхна нещо интересно в ръцете или ако се зазяпа в нещо интересно по ТВ.


Или викам баща му,ако е в нас да се прави на маймуна и той се справя с тази роля доста успешно Joy

Аз се сетих да питам нещо.Преди дооста време,когато на бебоците ви биеха ДТК и полио ваксините, една мама беше писала(за съжаление не помня коя беше Rolling Eyes),че са и дали хомеопатични капки със същото име,които неутрализират до някъде вредния ефект на ваксината. Моля,нека ми каже от аптека ли си ги купи или хомеопат и ги "забърка"? Да знам да занимавам ли хомеопата,при все,че ни каза да не му бем ваксини(по тоя въпрос не можем да стигнем до съгласие у дома Confused) Много ще съм и благодарна на тази мама! Praynig Praynig Hug  bouquet

# 25
  • Мнения: 5 713
Роси, щом имате хомеопат, питай него. Недей така този казал, онзи споделил. При всеки е различно. Той хубаво ви е посъветвал да не слагате ваксини, но решението е на родителите. Така че изяснете картината с хомеопата и действайте като се изхожда, че слагате ваксини.

# 26
  • София
  • Мнения: 388
И аз да се плЯкна (не можах да намеря "ер-малък") в новата тема!

Днес ходих на зъболекар и за първи път оставих бебка на татко и в къщи- досега са ме чакали отвън в колата например. Нямаше ме час и половина, през което време тя трябваше да спи и да си хапне пюренце и познайте- спането е било десетина минутки, пюрето- десетина лъжички, а останалото- рев, рев и пак рев  Shocked. И откакто се върнах е като залепена за мен (то и през останалото време си е горе-долу така ,де).

А относно депресиите това бебче си го мечтах 6-7 години, после го чаках още две и сега расте толкова бързо, че не успявам да се нарадвам на всеки един момент, така че нямам никакво намерение да се депресирам, пък и време не ми остава.И аз си я гледам почти сама- каката освен да мрънка друго - трудно, таткото все зает. Хи-хи, днес с такъв ужас ме попита ще ходя ли пак на зъболекар  Mr. Green. Ми всичко ми е на галоп, ама се справям. Само не ми остава време за крем - депилатоара и си ходя като Мата-космата  smile3518, че то нали трябват 15 минути, ма какво да се прави...

# 27
  • Мнения: 616
Аз следващата седмица заминавам на козметик, за кола-маска  Crossing Arms Неможе вече да се отлага! Ходих преди три седмици, уфффф много гадно, нали откакто забременях прекратих, та сега на ново мъкаааа... Нооо няма смисъл да се отлага. На 50 метра от къщи ми е, за 30-40 минути само липсвам, ако сложим и прическа става час. Не е кой знае колко, Митко ще се занимава с някоя кака или с татко си (или с татко си и някоя кака, и това е алтернатива  Mr. Green Crazy)
Офффф и аз нямам нищо против да го обличам, докато лежи по корем, справям се. Но то не лежи,  Twisted Evil то се върти като свредел. Един панталон се обува отпред-отзад-отпред-отзад и така докато главата му опре в стената, тогава се извива и панталона пак е събут... аз го дърпам обратно, той решава, че това е много смешна игра и още по-стремително се върти... уджаст ви казвам  Joy докато му сложа чорап имам чуството че ще му счупя някой пръст, а ръцете така ги извива направо незнам как все още не съм му изкълчила някой лакет  Mr. Green Няма да се оплаквам, аз се забавлявам  Crazy Събувам го по 150 пъти на ден, нали се мъчим да пишкаме в тоалетната, та всичко това се повтаря много много пъти... скоро ще се стопли, и ще го оставя по гащи!

Стана голяма тирада  Mr. Green

Лека нощ

# 28
  • София
  • Мнения: 779
Здравейте и от мен,

и аз се депресирам, ама за малко. Ами няма как и аз се справям сама с Марти (а да не говорим и с куп други неща - сега в четвъртък съм и на изпит), мъжа ми пътува всяка събота и неделя София -Варна и само тогава е с нас, сега сме при майка ми уж да ми помага, ама понякога си мисля, че е по-добре да сме сами. Тя си работи и то доста и няма много време. Понякога като ми писне звъня на мъжа ми и му вдигам едно телефонно излияние ...... fight После ми минава, а и той ми е свикнал. Някой път като му се обадя и ми вика пак ли искаш да ми се караш Blush. А той е толкова мил, тази седмица дойде с един огромен букет, абе какво ли не прави да ме зарадва, а аз все недоволна. Даже миналата седмица си счупи пръста на крака и пак пътува, да не говорим, че не спира да работи.

Bunnie Марти лекувахме с ентерол, смекта, лечебна хумана. Давах и много течности и при нас не се стигна до обезводняване. Давах ОРС на хип, сокчета и чай. Също може да се дава глюкоза 5% от аптеката и има едни прахчета хидратин алфа против обезводняването.

мимченце   bouquetза темата

orchid мила дано по-бързо да се оправиш  Hug

Tanita_83 вие ме разбихте с тез 6 зъба Heart Eyes

Смяната на памперса и обличането ни са голям проблем ooooh!. Гоним се из спалнята с Марти, а вече колко е бърз. Последните дни си имаме ново забавление. Играем си на криеница и гоненица с Марти. Само да отида някъде и започва едно търсене и като ме намери голям смях, после той бяга на някъде и аз го хващам. Голям купон Heart Eyes

А и вече съм убедена, че пролазилите бебета прохождат по-късно. Марти не иска да ходи, може да ходи хванат само за една ръка, но предпочита да си лази, за по-сигурно. А и защо да ходи, като може да стигне донякъде с лазене Mr. Green

Хайде лека и от мен

# 29
  • Мнения: 1 464
Пльок и от нас/това пльок стана модерно/ Mr. Green
Да пиша аз повече от 2 пъти в една тема си е направо рекорд
Гледам че горе-долу едни дивотий правят бебчовците на 7-8 месеца така че,с нищо няма да ви изненадам.Не знам само дали сте обсъждали за пишлетата защото не съм чела всичко назад EmbarassedМоя хубостник си намери патката и сега на всяка смяна на памперса е едно опъванеее и мачкане и се хили като зелка newsm65Забелязвам и че докато го кърмя се върти и рита по същия начин вече и едва ли не трябва да го гоня с цицата из спалнята ooooh!одеве прреди да заспи беше в такава смешна поза всъщност смени 5 пози и накрая главата му беше на спалнята,дупето и краката върху таблата и се извиваше като свредел.10 ПЪТИ СПИРА ДА ЯДЕ за да види дали не може да се набере на таблата ... newsm32 1cribЕй отсега няма спирка,а като проходи незнам какво ще бъде.Направо се чудя понякога къде ми е кроткото златно бебенце,което глас не му се чуваше и спеше по цял ден? newsm78Сега шилето спи по половин час сутрин и час следобед Simple SmileА каката преди беше диването,сега си размених ролите,тя ми е златна ,той непослушко hahaha

Общи условия

Активация на акаунт