Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 535
Добро утро  Hug

Много сте ми полезни с тази информация за столчетата. И аз още гледам и се чудя, но поне още 2-3 месеца ще си изкара Любчо в кошницата, така че имам време... Тъкмо ще споделите и впечатления от използването  Rolling Eyes

За обувчици май и аз съм се насочила към тези с връзките

Това, че са с ципче отдолу много улеснява обуването, но може да се регулира и ширината на обувчицата от връзките. Някои дечица все пак са с по-пухкаво краченце. От друга страна ортопеда, при който ходихме на преглед каза "никакви ортопедични стелки за прохождане", а те всички обувчици май са с такива  Thinking. В къщи повечето май казват, че е достатъчно да е терлички или дори босо крачето, ако е по-топло. Ще го изчакам да започне да си стои по-стабилно на крачетата и тогава в най-близкия магазин ще решавам.

purshing голяма сладурана е станала малката Тони  Heart Eyes. Някои помним  Wink. И в "Часът на мама" ви гледахме   bouquet

Бъни честита ви месечинка  Hug

Хубав ден на всички   bouquet

# 286
  • Русе
  • Мнения: 616
Честито на месечинковците днес са страшно много и няма да ги изброявам, да не пропусна някой  Hug да са живи и здрави и да ни показват още нови и нови номерца  Hug

Относно обувките - ортопедите препоръчват децата да прохождат боси или с чорапчета (за зимата).
Щях да преписвам една статия по въпроса, но малкия ме вика, а и който иска информация - чичко гугъл ще даде инфо относно прохождането, различните повърхности, в/у които стъпва детето усещанията и т.н. и т.н.  Peace

# 287
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Добро утро  Hug

Йоана за сега се подвизава в кошницата на АВС,кога ще взимаме стол незнам,може би след месец-два  newsm78.

Мимченце , Йойо как реагира на продупчването на ушетата??? Разбра ли какво става?
И аз искам да сложим на Йоана ,но още ме е страх  Blush.

purshing , сладурка е Тони и щом е и послушка  Hug

Честити месечинки на Марти , Роси, Вики и Лъчезар , да са много палави и щастливи  Hug   bouquet

И аз гласувах за Белоградчишките скали  Peace

# 288
  • на края на света.....
  • Мнения: 46
Добро утро Hug
  Да почерпим и ние за нашата осма месечинка.Към обяд ще ходим на консултация и ще се отчетем за актуалните ни мерки и теглилки.
 

# 289
  • Мнения: 212
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МЕСЕЧКОВЦИ     bouquet

Бъни тортата е великолепна. сега само тва ми е в акъла и се чудя с какво да се подсладя  Mr. Green

# 290
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте!
Честити навършени 8 месеца на бебчовците, които днес черпят!
Днес и ние сме на консултация - ще видим колко е наддала Калина и дали отново ще реве... Rolling Eyes

# 291
  • Мнения: 179
Здравейте!Скоро не съм писала,защото нищо кой знае колко интересно не ни се е случило.Нямаме си зъбчета още,иначе си пълзим.Искам да питам тези които са давали месо първия път по колко дадохте?Мисля тези дни да въвеждаме и него,но съм забравила как се процедира.Сигурно ще пробвам с пилешко,но не знам дали да е бяло месо или от бутче.
Вие с какво мажите бузките вкъщии Борковите са не само червени,но и изпръхнали
Много му стават червени  коленете,намислила съм да му направя наколенки.Вашите малчовци имат ли подобни проблеми? Confused

# 292
  • Мнения: 510

                         Бърза почерпка и от нас  Wink

                 

Днес и ние сме на консултация..Ще пиша в новата тема  Heart Eyes

# 293
  • Мнения: 100
А нашият батко и той беше на лекар хем в къщи хем с гной на едната сливица и конюктивит. Ужас вече организирах разделянето им. Болния отива при бабата. Малкото зверче дето не спи вечер при мен. Нямаме зъби и някакъв кошмар е.

# 294
  • Мнения: 657
                                          Мацки, заповядайте в новата тема!

Хайде, пролет, идвай вече, че навънка иска да лудува Юнското човече!
                                                                   
                                                              Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт