Вместо коледно звънче в мама бие АВГУСТовско сърчице

  • 12 114
  • 304
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 973
БЕБЕТО В  изчакай още 1 седмица ако ти се чака и даже ще чуеш сърчицето.И сега да отидеш няма да те върнат,но пак ще те викнат

красси  как да я смениш,не си доволна ли?

# 46
  • Мнения: 2
ами не много,мисля,че гледа на жените като спедтовни касички,аз отдавна си ходя при нея но винаги съм си плащала,последният пат отидох с направление,когато установи бременноста ми и отношението и беше друго.а и нито едно хубаво мнение не сам чула за нея,но пък кабинета и е пълен,незнам какво да правя

# 47
  • Мнения: 2
искам още нещо да ви кажа,много съм притеснена относно бремеността ми,но съм ви много благодарна на всички,карате ме да се чуствам по добре и да не се отчайвам.Радвам се че съм част от вас.  bouquetблагодаря ви

# 48
  • Мнения: 510
стискам ти палци всички сме притеснени

# 49
  • Мнения: 9 973
Краси,с теб сме  Hug

# 50
  • Мнения: 2
отнови ви благодаря на всички smile3525

# 51
  • Варна
  • Мнения: 407
Всички се притесняваме и сме леко "луднали" Laughing, а и хормоните помагат за това  Wink Аз мисля че ще е така през цялото време, все за нещо ще се чудим нормално ли е или не. Но нали сме тук за да си даваме кураж  Hug

# 52
  • Мнения: 2
а относно лекарката,знае ли някой как да я сменя newsm78

# 53
  • Мнения: 9 973
питай личната кога може да ти издаде ново направление за АГ,и после с него отиваш при новото АГ

# 54
  • Мнения: 170
Здравейте мацки, и мен нещо ме тресат нервите, колкото повече време минава, толкова по- ме е страх да не стане нещо, само броя дните до 18-ти януари, когато влизам в 13-та седмица. Нашето бебче го чакаме от много време, или поне на мен ми се струва цяла вечност... Постоянно ме избива на плач напоследък, но ще се оправя...  Grinning

красси, а ти защо не си се оперирала преди да забременееш? имах една позната с двурога матка, бяха й казали, че ще я оперират, за да отстранят стеничката и няма да има проблеми с износване на бременност.

# 55
  • Мнения: 1 569
dobur vecher momicheta: az PAK sum na rabota do kusno Sad

bubeto: ne se pritesnjavai za bolkite v korema, mislja, che sa normalni. Na men veche mi pootshumjavat de...
Oh az sushto neshto mnogo sum se shashnala. Rabotata mi e tolkova napregnata, che naistina se molja da si iznosja bebo kakto purvite tri meseca taka i posle. Mnogo sum napregnata i chak mi se plache, no puk vsushtnost v momenta mi se plache ot vsichko  Rolling Eyes
Za tova i iskam da si vzema bolnichen sled petija mesec... Dori ne me interesuva dali shte vzimam 200 lv powe`e ili po-malko. Samo da sym spokojna!!!

# 56
  • Мнения: 1 569
Eee Desi, mnogo sum obidena Simple Smile chudeh se chudeh za kakvo sa tezi termini da gi pishem, i sled kato naj-nakraja shvanah i az napisah dannite si vidjah, che me njama na purvata stranica  Cry

# 57
  • Варна
  • Мнения: 407
Добро утро  Grinning! Мен пак ме хвана безсънието и си рекох: така и така съм станала, да взема да драсна някой ред  Simple Smile И на мен постоянно ми се реве, за най-малкото нещо се разстройвам. Тия хормони значи... Добре, че е синът ми, който да ме разсейва от лошите мисли.
Има ли и други ранобудни?

# 58
  • Мнения: 9 973
Eee Desi, mnogo sum obidena Simple Smile chudeh se chudeh za kakvo sa tezi termini da gi pishem, i sled kato naj-nakraja shvanah i az napisah dannite si vidjah, che me njama na purvata stranica  Cry
има те за 6.08
не съм те изтървала,а защо ги пишем-защото всички така правят

# 59
  • Мнения: 9 973
Има ли някой инфо в МЦ`` МЕДИВА``дали следят бременност по ЗК.Чували ли сте от някой

Общи условия

Активация на акаунт