Вместо коледно звънче в мама бие АВГУСТовско сърчице

  • 12 115
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 1 012
БЕБЕТО В, не се тревожи, няма как да ти е навредил вагиналния ехограф. Честита точица!
Има нова тема вече http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=355911.msg9502559.

# 301
poly_zoe, добре дошла при нас!  Simple Smile
Извинявай ама защо непробваш с кирилизатора на форума, при мен действа  Simple Smile

Ми защото ми е толкова акъла  Simple Smile
Здравей искам само да ти кажа да не се притедняваш и да си почиваш повече,и всичко ще се оправи.Нали знаеш за фолиевата киселина и така нататък,аз имах малко проблеми с хемоглобина и бях в болница за преливане на кръв,но на края всичко се оправи .Моето дете е родено на 10.08.2006 година,сега е една здрава и палава маймунка.

# 302
  • София
  • Мнения: 17
poly_zoe, добре дошла при нас!  Simple Smile
Извинявай ама защо непробваш с кирилизатора на форума, при мен действа  Simple Smile

Ми защото ми е толкова акъла  Simple Smile
Здравей искам само да ти кажа да не се притедняваш и да си почиваш повече,и всичко ще се оправи.Нали знаеш за фолиевата киселина и така нататък,аз имах малко проблеми с хемоглобина и бях в болница за преливане на кръв,но на края всичко се оправи .Моето дете е родено на 10.08.2006 година,сега е една здрава и палава маймунка.

Това е последното пратено в старата ни темичка,на някой може да му е полезно.

# 303
  • Мнения: 50
Здравейте бъдещи мами,аз съм съвсем нова тук-от няколко минути.Ще се опитам да бъда по- кратка с моята история.Първо да спомена ,че пиша в тази тема защото преди седмица имах така желаните две чертички,а след 6 дена по мои сметки ще съм в края на 6г.с. и ще ходя на преглед за установяване на бременност,силно се надявам този път да чуем сърчице   Two HeartsКазвам този път защото преди една година забременях,не беше планувано,но дори започнахме подготовка за сватба,бях щастлива,много енергия извираше от мен,подготвих почти всичко сама около сватбата и две седмици преди датата- аборт с кухо яйце.Увериха ме че често се случва и при следваща бременност няма да има проблем.Омъжих се,въпреки това събитие,много щастлива,защото с мъжа ми много се обичаме и разбираме,с решението че като мине време и възстановяваме бебеправенето.След 6 мес.-отново бременна,много притеснена,очаквах да дойде ред на 6 г.с. за да се види на консултацията зародиш,видяхме го,последва чакането за пулсации в 8г.с.Разболях се,някакъв вирус ме тръшна,вдигнах температура 38 градуса,която да спомена само беше нетипична за мен,през живота си не съм вдигала висока температура,сега ли точно трябваше.Очакваната седмица дойде,но пулс нямаше-мисед.Доктора ,който направи аборта,и каза че най-вероятно зародиша се е изпържил от температурата.След тези два аборта започнах да разпитвам за причини и прочие,докторите ме посъветваха да не правя изследвания,тъй като двата аборта нямат нищо общо един с друг,няма патология,просто мал шанс,да съм спокойна и....Минаха 6 мес и аз отново съм бременна,незнам защо този път доста по-спокойно гледам на нещата,някак си имам вътрешно усещане че всичко ще е наред,докато това чувство го нямаше предишните пъти.Не искам да ме съжаляват,искам само подкрепа в това чакане, то е най-трудната част,силно се надявам и се моля този път да бие АВГУСТовското сърчице на моето дете

# 304
  • Варна
  • Мнения: 407
ротока, добре дошла при нас, само ако можеш пиши в новата ни тема, тук вече никой не пише  Hug :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=355911.0

Общи условия

Активация на акаунт