Вместо коледно звънче в мама бие АВГУСТовско сърчице

  • 12 106
  • 304
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 407
Аз съм тук, но при мен няма нищо кой знае колко интересно. Днес планирах да се видя с приятели, а всички се оказаха я заети, я болни. На всичкото отгоре и мъжът ми го няма и ми е тъпо. Поне предоставих грижите за малкия на баба му и дядо му, та отидох да разгледам какво има на новооткрития Коледен базар.
Честито на всички нови бъдещи мамчета и лека бременност!
Честит празник на именниците и на всички от Бургас, а и на банкерите - днес е празника на Бургас и на банкера  Grinning. Мъжът ми е от Бургас и работи в банка, та има двоен празник, но за съжаление няма да празнуваме заедно  Sad
Иначе аз се чувствам добре, само от време на време ми става лошо, но е поносимо. Това с новите промени за майчинството не ме зарадва, защото ще ми се отрази отрицателно  Close Но май няма какво да направя.
Вие как сте?

# 31
# 32
  • Варна
  • Мнения: 407
kali 61, съжалявам че не мога да ти помогна, но съм нямала такъв проблем.  Sad Въпреки това ти пожелавам да си колкото се може по-спокойна и ще стискам палци, а и съм сигурна че всичко с бебчето ще е наред  Hug

# 33
  • Мнения: 9 973
Ох мацки.Първия път в 6 гс пометнах близначета,заради дълъг път от Русе до София.Точно 1 ден преди да отида на лекар.Сега се чудя кога да отида на лекар-може пък пак да имам това щастие...Е,не съжалявам много,защото пък си имам чуден син!Жив и здрав да е,пък другото ако е рекъл Господ

# 34
  • Мнения: 25
Искам да попотам нещичко колко дни след закъснението изпитвахте годното усещане в корема все едно всеки момент ще ви дойде

# 35
  • Варна
  • Мнения: 407
Бубето, имам 2 седмици закъснение, все още имам такива болки, но все по-рядко. Така че спокойно, нормално е  Peace

# 36
  • Мнения: 9 973
а да не те плаша ама мен като ме почнаха посред нощ  Shockedщях да умра

# 37
  • Мнения: 510
Явно май поголямата част тук сме имали по някакъв проблем ами взаимно да се  Praynigи подкрепяме и да издържим накрая с едно   ylinfantда се зарадваме. Ето днеска аз установих че гърдите по малко ме болят и се влудих че ще стане като предния месец.През всичките си бременности освен болка в гърдите друго съм нямала като симптом и сега съм шашната

# 38
  • Мнения: 25
оххххххххх ooooh! притесних се от най малкото и се стряскам много искам всичко да е наред Praynig в понедник ще знам как сме

# 39
  • Мнения: 299
 Hug Привет, Деси ме покани, благодаря и  от все сърце, изчислявах по един календар за дата 12.08.2008, още не съм ходила на гинеколог, незнам дали е рано, но имам 7дневно закъзнение и 3положителни теста+ умаора, болезнени гърди, слункоотделяне и много пъти ходене до wc..

# 40
  • Мнения: 299
Деси, ще ме добавиш ли????????

# 41
  • Мнения: 9 973
разбира се  Hug добре си дошла
просто ще изчакам и утре за да може ако има още нови мами да включа и тях
ПРедстави се за първа страничка-име,години,№ бременност,град,-разбира се не е задължително.Което решиш,него кажи

извинявай,не погледнах горния пост  Embarassed

# 42
  • Мнения: 299
Благодаря, нали може на ти???? Рано ли е за ехограф, как мислите???

# 43
  • Мнения: 2
здравейте на всички  bouquetискам да си сменя лекарката която ми води консултациите,как да постъпч,как да го направя,  bouquetпредварително благодарчя

# 44
  • Мнения: 2
и още нещо,много се зарадвах,когато видях името си при августинките  bouquetмного благодаря

Общи условия

Активация на акаунт