Вместо коледно звънче в мама бие АВГУСТовско сърчице

  • 12 131
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 248
Добро утро и от мен... Ние днес сме разхвърляли цялата къща, че си довършваме един ремонт... и направо откачам  Close. На мен иначе не ми се реве, а направо ми се вика. Така ме е подгонила нервата, че хич незнам как ще я карам, ако продължавам да съм толкова сприхава. Rolling Eyes
Поне една добра новина, днес ще си купуваме съдомиялна и съм много щастлива. Grinning

# 61
  • Варна
  • Мнения: 407
Кате, завиждам за миялната, ако знаеш как искам да си вземем  Simple Smile Само дето нямаме място за нея  Sad

# 62
  • Мнения: 143
Уф... На мен корема ми беше адски подут... Днес спаднал... Много осезаема разлика. Гърдите ме боляха, вече не ме болят... Почвам да лудвам, а прегледът ми е чак след 1 седмица... Плюс че снощи си открих една малка кафява капчица (даже половин капчица) в слузта, колкото да се паникьосам. То оттогава нищо де, ама... Нещо ми се променят симптомите и ми е притеснено.
Дайте малко кураж...  Embarassed

# 63
  • Варна
  • Мнения: 407
Bagneto, те тези симптоми не са постоянни и е напълно нормално да спреш да усещаш някои в дадено време. А за капчицата, сигурно си се заблудила. Ако ще си по-спокойна, защо не отидеш по-рано на лекар, вече ще се види точицата  Hug Почивай си днес и не си давай зор. И пиши, ще те успокояваме  Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 510
моят съвет е също отиди на лекар и дано всико е наред ще се  Praynig

# 65
  • Мнения: 143
Ама аз си имам точица със жълто мехурче... Бях на първи на лекар - 8.4 на 6.1. За сърце ще ходя на 15.
Просто явно полудявам. Майка ми като отиде втория път нямаше сърдечна дейност и в петък и беше абразиото. Може би това ми се отразява.
Но пък корема ми беше заплашително подут, а сега си е нормален, както преди.
Пу, ако можех да се отърся от всички мисли...

# 66
  • Варна
  • Мнения: 407
Всичко ще е наред, ще видиш  Peace А за лошите мисли - всички ги имаме и наистина е много неприятно, но трябва да преодолеем всичко. Ще си се оплакваме, ще ни олеква и така  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1 569
Bagneto:

не се тревожи! наистина тези симптоми са странно нещо и е нормално да отшумяват по някое време. при едни по-рано, при-други по-късно - като при мен, мен още ми е МНОГО подут корема, а за гърдите както писах онзи ден- имам чувството, че ще гръмнат, много ме болят Sad Най-добре иди на лекар по-рано да се увериш!

Аз пък тази нощ сънувах какво ли не, даве някои неща ме е срам да ги кажа, но да кажем, че безсексието ми се отразява странно  Mr. Green Лошото е, че се събудих с менструалните болки ниско долу, които уж не ми се бяха появявали от около седмица...  Rolling Eyes Та пак на изходната точка за странността на симптомите, ту ги има, ту ги няма...  newsm78

Деси понеже си видях само името без термин или местожителство или коя бременност и за това... както и да е де, не е важно Simple Smile

почивайте си момичета!

# 68
  • Мнения: 1 569
а и един въпрос: поневе утре съм на лекар, ако терминът ми по цикъл е 6 август, дали утре ще се чуе сърчице или е твърде рано? Sad
май е рано, но нали навсяакъде, където чета пише, че именно в петата седмица сърцето почвало да бие...   newsm78

# 69
  • Мнения: 143
Мерси... За лекаря ще си изчакам датата. Иначе ще започна да ходя през 5 дена. Няма смисъл. Дори нещо да не е наред, те не са магьосници... Пък аз си пия дуфастон и фолиева. Просто много странно това, че изведнъж коремът ми хлътна. Може и да е нормално. Аз си го обяснявам с това, че трябва да имаш цикъл, не идва съответно задържаш вода, но пък в един момент трябва да отмине.
Днес от сутринта се проверявам (предварително да се извиня за описанието) с клечка за уши по стената на вагината, да няма нещо кафявко или червенко. Нищо няма... Ама пусти страх. За бой съм.  Whistling

# 70
  • Мнения: 1 569
Багнето: хихи, правилно. хубаво си се проверила, за да няма притеснения Simple Smile

# 71
  • Мнения: 9 973
yana-sladurana
когато съм те писала съм знаела само толкова.През 2-3 дни преглеждам темата назад, и ако някой е дал повече инфо-град,години... аз ги добавям.Не мога да разпитвам всеки поотделно,защото има някои,които желаят да не им пиша годините,името и т.н.Та ако по-нопред си писала тези неща,утре ще ги видиш отпред(днес мъжа вкъщи и не ми се занимава)

# 72
  • Мнения: 1 054
Добро утро и от мен  Hug
Багънце, моля те без черни мисли... всичко беше толкова положително до сега... не позволявай на нищо и никаква капка да те тревожи... да не е по-голяма от теб Я!  Naughty Гушкам те и те обичам много!  Hug
Аз утре съм на лекар пък да видим расте ли "онова, което може и да не е бременност" според "вещия" ми доктор!  ooooh! ВЯРВАМ, че ще има с какво да се похваля утре.
Хубав неделен ден на всички и много усмивки!   bouquet

# 73
  • Мнения: 9 973
да,Буболече чакаме сърчицето утре  Hug

# 74
  • Мнения: 143
Мече, чакаме утре да се разпишеш веднага Simple Smile  Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт