Вместо коледно звънче в мама бие АВГУСТовско сърчице

  • 12 110
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 372
Добро утро Hug
Хайде и аз в новата темичка Flutter
Янче, по принцип няма да работим през тези две седмици, болничния после ще го мисля Peace
Гледам, че си говорите за осигуровки.....в момента ме осигуряват на минималната, мислех да си поискам по-големи осигуровки и да ходя на работа, но сега като ще искат 1 год назад по-добре да си изляза болничен, така или иначе ще вземам минимума Peace По-важно е бебето да е живо и здраво и майка му спокойна Crazy

# 16
  • Мнения: 9 973
така е.И мен няма да ме огрее,защото съм в майчинство

# 17
  • Мнения: 25
Ехаааа много ви благодаря Hug че и мене сте ме включили,май съм забравила да се представя аз съм Любомира и съм от София  Hug аз сега на 8 съм на доки и дано каже че всичко е ок тя като разбра много се зарадва защото и миналата ми бременност беше при нея за нещастие неуспешна и само чакаше да й съобщя новината дано и тя ме зарадва в понеделник много безпроблемни бременности на всички  Praynig Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 1 248
ЧЕСТИТ НИКУЛДЕН, МОМИЧЕТА!!!


и за късмет чудотворната иконата на Св. Николай Чудотворец от църквичката в Устово.

# 19
  • Мнения: 25
Ама много съм зле наистина честит НИКУЛДЕН на всички!!!!! HugПонеже съм на работа затова забравям за празниците!!!

# 20
  • Мнения: 9
Добро утро и от мен!
Май и аз съм пропуснала да се представя за първата страничка. На 24 години съм, първа бременност, от Шумен съм, очакваната дата за сега е 2-ри август. Моля Деси да го добави когато има тази възможност.   bouquet

Честит празник на всички! Нека Николай Чудотворец помага на всички, а на имениците-със здраве да си носят имената.

Вчера разговарях с лекарката ми-покани ни с бъдещия татко на първия преглед в четвъртък. Според нея тогава всичко ще е ясно вече и ще може да види и каже повечко неща. Много ми е притеснено обаче и незнам как ще дочакам до следващата седмица.
Сега ви пожелавам хубав уикенд. Ще ви наглеждам по някое време, че и днес съм на работа.

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 13:11 от The SunRise

# 21
  • Мнения: 510
Хоп и аз да се разпиша .Честит никулден на всички .Аз съм на 35г и ми е  трета бременост за съжеление една неуспешна завършила в 8 седмица миналата година.Има ли някой от Варна които да ми даде кординати къде мога да си направя генетични изследвания и миля че трябва да са към 12 седмица .Но ако имате инормация моля информирайте ме.А иначе съм мама на едно прекрасно момиченце което на 4 февруари става на 8г.

# 22
  • Мнения: 199
Честит празник и от мен на всички! Hug

Да се включа и аз в августовския отбор, въпреки че още не съм посетила доктора, но гледам че повечето сте така.
Та аз съм на 27 години по принцип от Варна, но живея в София. Това ми е втора бременост, имам си едно сладко августовско септемврийче на 2 години и 3 месеца. Прогнозен термин 06.08
За сега толкова, постепенно ще се опознаваме повече  Hug

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 11:00 от bebe_dundi

# 23
  • Мнения: 1 569
Добро утро момичета:)

Деси, имах предвид, че не разбирам защо трябва да се пишат термините ни във форума, нали и без друго са ориентировачни и се менят? Иначе, ако това е необходимо за тези форуми ето и моето инфо: Яна на 26г от София, първа бременност, би трябвало терминът ми да е 6 Август, но не е сигурно Simple Smile

Иначе за осигурошките. Моля някой, който разбира пошече от мен да обясни как се изчислява по този нов закон. аз стария го чета, чета и НИЩО не схващам  newsm78 ако предварително изляза в болничен 3 месеца, както възнамерявам, това оказва ли влияние на сумата, която ще получавам майчинство като излезна пък официално 45 преди термина???  ooooh! Ще полудея!!

# 24
  • Мнения: 199
yana-sladurana , ако излезеш в болничен по - рано от тези 45 дни - да това ще се отрази на размера на бъдещото обезщетение и то негативно. тъй като през периода на болничен ти реално ще получаваш по - малко от възнаграждението си - 90 % от него мисля че беше. Дано съм била полезна. И аз не съм особено наясно всъщност  Wink

# 25
  • Мнения: 29
Здравейте и от мен, момичета! Честит имен ден на именниците! не съм писала отдавна, но на работа не мога да ползвам Интернет, а и вечер не ми остава много време. Относно обезщетението - моя приятелка, на която детенцето й сега е на 6 месеца, точно така направи - излезе в болнични още в 4-я месец и изобщо не се върна на работа. Та си й плащаха 90% от заплатата, без да ходи на работа. Номера е изобщо да не се прекъсват болничните до раждането. А сега й плащат обезщетение доколкото ми е известно със същия или почти същия размер. Та всеки сам си преценя дали да си остане да работи и да получава 100% от заплатата си или да избере другия варианат.
Иначе при мен нещата са ОК, кръста ме боли доста - даже и сутринта като станах; продължавам да си се будя нощем по никое време и да се уморявам бързо.
Браво на деси за прекрасната тема!   bouquet

# 26
  • Мнения: 9 973
bebe_dundi  Hug
ще добавя данните по-късно

# 27
  • Мнения: 2
  bouquetдобър ден и от мен на всички мамита и Честит празник на всички именяци  bouquet

# 28
  • Мнения: 9 973
съботен ден,никой няма във форумите  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 304
Здравейте . Честит празник на всички . Днес получих изследванията си от доц. Конова за нк клетките . Изследването направих на 01.12 и веднага ми вляха интралипид. Лошото е че нк клетките са ми 20% . Миналата година направих мисед и сега много се притесних . Извинявам се за неприятната тема точно днес на празника . Има ли някой тук със същия проблем и какви мерки взима .?

Общи условия

Активация на акаунт