Готвите ли бьлгарски ястия на мьжете си?

  • 13 524
  • 129
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 244
Любимата ми закуска е препе4ена филия с кътък сирене, варено яйце два пъти варен липов 4ай, ммммм.  chef
Потекоха ми лигите да знаеш

# 91
...два пъти варен липов 4ай, ммммм.  chef
Баба (бог да я прости) викаше "Да го стреснем сега чаят" Laughing Laughing

# 92
  • Мнения: 221
Moiat muj i toi mrazi boza. Samo edin put ia opita.
Za men vajnoto e, che pone opitva i si kazva mnenieto.
A inache ne iade maslini, zele, karfiol, leshta...takiva raboti ne iska. No musaka i tarator obojava. Guvech i kebab sushto. A puk datksi kufteta ne shte i da vidja, ot kakto mu napravih bulgarski:)
Taka che ne e mnogo zle. Shte se opravi, ima vreme Simple Smile Joy

# 93
  • Мнения: 4 212
Абе накой правил ли е боза в домашни условия?  newsm78 Имам тук една рецепта, моя се мрънка, кога ще пия боза, ама не смея да запо4на даже. Е? Някой?

# 94
Абе накой правил ли е боза в домашни условия?  newsm78 Имам тук една рецепта, моя се мрънка, кога ще пия боза, ама не смея да запо4на даже. Е? Някой?
Хара и мама Веси.
Пък аз още се каня. Нали рецептата отлежава. Embarassed Laughing Laughing

# 95
  • Мнения: 4 244
Абе накой правил ли е боза в домашни условия?  newsm78 Имам тук една рецепта, моя се мрънка, кога ще пия боза, ама не смея да запо4на даже. Е? Някой?
Хара да не се спотайва
Скоро беше споменала нещо за боза в домашни условия  newsm78

# 96
  • Мнения: 221
Ъх, тва попарата е голяма гнус, накиснат хляб с вода.  Sick Колко се мъ4еше баба ми да ме направи 4овек с нея, но не успя  Mr. Green Оба4е и сереали не консумирам много много, само ако има нарязани много плодове. Любимата ми закуска е препе4ена филия с кътък сирене, варено яйце два пъти варен липов 4ай, ммммм.  chef

Znachi baba ti ne e umeela da ia pravi. Nishto che e prosto na vid, no i za poparata se iska maistorluk Simple Smile
Triabva niakoi maistor da ti napravi da vidim dali shte ia haresash, ako i togava ne ia haresah, znachi naistina ne ti haresva. Obache az pochti ne poznavam niakoi, koito da ne obicha poparka:)

# 97
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Аз от две  три седмици съм се отдала на китайска кухня. Като съм се развихрила в къщи...
Накупила съм една сурия подправки и разните му там олиота и тигана го побърквам!
Ще видим до кога ще ми е мерак. Днес като отворих шкафа и ми лъхна на сусамено олио нещо взе да ми се гади...не е добър знак...
Аz вчера готвих по една тайландска рецепта. Много приятно стана.  bowuu
Те пък иzполzват един рибен сос, бляк той много гадно мирише само по себе си. Иначе в яденето не мирише.

# 98
  • Мнения: 382
Obache az pochti ne poznavam niakoi, koito da ne obicha poparka:)

И аз не обичам...от детството си имам толкова неща дето не ги искам до ден днешен. То аз като дете нищо не исках освен готвено зеле и сурови домати. Ама от попарка и мляко с ориз имам най-ужасните си спомени! И толкова наказания в детската градина - "Нели няма да става от масата докато не си изяде попарата" и Нели си седи на масата докато мама не дойде да си я вземе..., а другите си играят наоколо Sad

# 99
  • Мнения: 978
Аз смятам да си приготвям боза, но трябва да купя една бутилка първо за закваска.

# 100
  • Мнения: 2 452
Моят мъж обича баница, питки, "бабина салата" - салата от печен пипер, чесън и магданоз, мусака, кюфтета, кебабчета, изобщо всичко ще е с месо и тестени изделия. Той зеленчуци не яде - само картофи, моркови и сладка заревица. Всичко друго се обявява за "cucumber", т.е. гадост! В България му бе омръзнало да яде салата от печен пипер, защото където и да отидехме на гости му предлагаха печен пипер (нали не яде домати и краставици!).

Аз не готвя често българска кухня, но поне няколко пъти в месеца правя по нещо българско.

По повод различните кухни и специално скандинавската - преди 2 седмици, когато Лондон спечели домакинство на Олимпиадата пред Париж Ширак се изказал, че английската кухня е най-лошата в света с  изключение само на една - финландската.  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 980
Айде сега_ тя попарата си е голяма работа Naughty
Ям я в всякакъв вид и варианти
ОЩе от бебе много обичам с мляко и бисквити и сега влача "житен дар" от БГ на пораzия Whistling

Лаура, zдравей. Пак ни сгаЩи,а? Embarassed

# 102
  • Мнения: 5 183

Poparata si e ubiec hrana Simple Smile Moeto unache mnogo ia obicha.  newsm53
така ами!!! И моя юнак уважава много попарата - сухар, сиренце, малко масълце ..ммммммммммммм то и ние с татито ще се сбием кои да изяде остатъка /ако остане де Embarassed/

# 103
.... Ширак се изказал, че английската кухня е най-лошата в света с  изключение само на една - финландската.  Mr. Green


АбЦолютно вярно Twisted Evil Laughing

# 104
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
По повод различните кухни и специално скандинавската - преди 2 седмици, когато Лондон спечели домакинство на Олимпиадата пред Париж Ширак се изказал, че английската кухня е най-лошата в света с  изключение само на една - финландската.  Mr. Green
Защо финландската е лоша, какво толкова ядат?

Общи условия

Активация на акаунт