Готвите ли бьлгарски ястия на мьжете си?

  • 13 504
  • 129
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 464
Само БГ манджи се готвиат тука хехех, мъжа ми е американец, но обожава БГ храната, ка4и 20 паунда за 40 дена миналата година в БГ хаха, сега даже готвя прясно зеле на фурна Simple Smile))))))))))))))))))))

Бо и Миша(прякор на бебока ми Таня)[

# 121
  • Мнения: 195
lucky_bdd не е глупав мъжа ти! българското има вкус и аромат, "амерканската кухня" е най-гадната мазнотия и изкуственяк:(SadSad Все така да си ги гледаш!!!

Ellie  знам за вегетарианския вариант на дроб сърмата, ама вкусът няма нищо общо...уви Tired

# 122
  • Мнения: 6 390
аз вадя тази вкусна тема  Wink Grinning
последно готвих нещо като пълнени чушки но без чушки / в крайна фаза се получи Wink/ и си облизахме пръстите  Wink

Иначе да готвя, главно и предимно бг кухня  Heart Eyes Grinning

# 123
Daa, predimno balgarski gotvja i toi mnogo im se radva   chef Jalko e samo, che ne obicha banica, ljutenica, sudjuk, kashkaval i njakoi drugi tipichni balgarski neshta, no pone mandjite mu haresvat!  newsm64

# 124
Приятелят ми е българин, преди да забременея готвех всеки ден български манджи само. Сега след като чакаме бебе, ме мързи много и през ден-два готвя, но пак само български манджи. За други и не помисляме а и не искаме.
2-3 пъти в годината да отидем на Мак Доналдс и тва е.

# 125
  • Мнения: 734
В къщи се готви само по български. Днес сме на пиле със зеле подправено с домашен червен пипер от великотърновско;) ....но и Макдоналдсите няма да откажа;)

# 126
  • Мнения: 1 215
Готвя, готвя, и още как... Mr. Green Даже мога да каже, че покрай него се научих да готвя. СЕга като ми замрънка за шкембе чорбичка, за баничка, кюфтенца, ей такива неща

# 127
  • Мнения: 1 947
      Ние сме си българчета и си готвим предимно такива манджи, защото
   такива знаем. Simple Smile Но аз веднага бях очарована от швабската куня /имам
   предвид Баден-Вюртемберг, мисля че и баварците готвят подобно/.
   Особено рибите им, ммм...Та вкарвам елементи и от нея, от което обаче
   мъжо не е очарован. Wink А, и без шопска салата не ще да сяда на масата! 
   Laughing

     
...последно готвих нещо като пълнени чушки но без чушки...

   Как става този фокус? Simple Smile Ще да е хубаво решение, когато няма чушки. Simple Smile

# 128
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Ние си приготвяме с беба наши манджи и закуски(тука не закусват), а татко ни се прислам4ва и пита: нещо има ли друго освен това, което му носи мама, нерядко предпо4ита нашето, да не говорим за салата зеле и моркови-леле как ме гледаха какво ще правя-ама ние си го обожаваме и шопската, но тука няма сирене твърдо освен ов4е и пиперът е лют и тънък.от сърмите - само зелевите, таратор в бг тука няма такива краставици (космати и сухи) и зехтинът дава гаден вкус, баница и щрудели-не, но мле4ните салати- леле по кило и нашата гор4ица( френската не ни хареса), саламите, филета,пастет. ина4е яхнии, супи даже бели яде( тука нищо бяло не се яде),мусака, пълнени пиперки,предпо4ита моя ориз(аз си купувам кръгъл), бисквитена торта и какво ли още не!
4ервеният пипер е лют и нося от бг.тука пресни зелен4уци не ядат, само маруля с  домати и краставици, но най-лошото е консервативното отношение към арабската кухня- най-добрата-  глупости!. подлежи на дресировка, особено на гости в бг, там аз се вихря и нашите много ме оби4ат, 4е ги отменям.

# 129
  • Мнения: 392
Daa, predimno balgarski gotvja i toi mnogo im se radva chef Jalko e samo, che ne obicha banica, ljutenica, sudjuk, kashkaval i njakoi drugi tipichni balgarski neshta, no pone mandjite mu haresvat! newsm64
Абе, не го карай на сила да яде такива вкусотии. Нека не знае какво губи Laughing Laughing
Така и моя мъж не ядеше лютеница и гювечета, а аз настоявах да ги опита и ей ти сега не мога да ги отърва от него (че голям зор имах). Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт