Очакващи ЮНИ 2009

  • 16 903
  • 309
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 98
Nadia06 благодаря ти за успокоението значи е нормално аз бях се притеснила че нещо не е наред!С нетърпение чакам да минат оше 5-6 дни и да си видя точицата!

# 46
  • Мнения: 689
Нали за това сме тук - за да си обменяме инфо.
Аз също нямам търпение да мине тази седмица и да посетя доки, да каже че и моята точица се вижда Simple Smile

# 47
  • Мнения: 3 743
Май и аз съм за тука, а? На мен събота теста ми показа 2 чертички, но утре ще ходя на лекар. Последния цикъл ми беше на 24 август... тук съм, в юни месец, нали?
И сега какво, чакам доктора да потвърди....

Миличка, според мен терминът ти е 31.05.2009г http://www.mamaibebe.com/calc.php, но то не се знае, кога ще реши да се появи бебчо Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 3 743
Влизам и аз да поздравя новите бъдещи мами, гледам отбора е нарастнал. Wink Успех на всички с предстоящи прегледи и един съвет от мен - спокойствие му е майката! Прекарайте спокойна бременност, това е едно от най-важните неща - без напрежение, без отрицателни емоции и преживявания. Ако работите - излезте в болничен колкото може по-рано. Спокойна бременност гарантира спокойно бебе! Mr. Green Heart Eyes Споделям го от личен опит. Blush

Аз с удоволствие ходих на работа до края. Излязох в болничен 45 дни преди термина и в 9-ти месец ми беше много скучно. Моят съвет е, ако работата ви го позволява, да ходите, докато ви е приятно.  Peace Hug

# 49
  • Мнения: 184
бихте ли ме включили и мен в списъка ,с термин 14.06.това ще ми е 2-ра бременност.пожелавам на всички леко бременеене и прекрасно бебче накрая smile3503

# 50
  • Мнения: 94
Хайде, престрашавам се да се запиша и аз!
Първо поздравления към виделите вече двете чертички Hug
На 31 год. съм, догодина юни месец, живот и здраве очаквам първата си рожба. Много съм щастлива и се вълнувам страшно много. Вчера видях  EFP и още не мога да повярвам, че ще ставам мама, току се ощипвам да проверя дали не сънувам Grinning
Точен термин ще напиша след посещение при лекаря. Лек ден на всички и здрави и хубави бебоци догодина през юни  bouquet

# 51
  • Мнения: 98
На всички нови мами welcomeлеко бременеене и много сладки newsm32на финала!!!!!!!Радвам се че списъка ни расте!

# 52
  • Мнения: 616
Преди година, на тази дата (или на утрешната  newsm78) заченахме нашето юнче  Mr. Green То сега спи сладко в леглото на корабчета и смуче биби на лъвчета, дори вече и две зъбчета се задават... пък аз до "вчера" мъкнех в чантата си снимката на малката точка, и си мислех, че предстои цяла вечност на подготовка и очакване  Heart Eyes
Искам да кажа, че трябва да се наслаждавате на всеки един момент, защото времето тече толкова безумно бързо, че докато се обърнеш и е минала цяла година. Неприятните неща минават и заминават, и нищо не остава от тях, и единствено си заслужава да се радваш на всяка секунда Simple Smile

NB! Изпращайте ми на лични точните дати, за да не пропусна някого в списъка или да не объркам нещо!

Поздрави!

# 53
  • София
  • Мнения: 590
Добро утро юнски мами!
Включвам се за малко, защото тази седмица ми правят одит и не знам къде се намирам вече....
В понеделник следобед, на 6-ти, получих нкакво кафеникаво зацапване, приличащо на зацапване преди цикъл. Изкарах си акъла от притеснения. С милото се изстреляхме вечерта при лекаря по спешност, добре че доки беше на смяна. Прегледа ме на магарето и каза, че няма и следа от кръв. После ме гледаше и с вагиналния ехограф. Каза, че няма отлепване и др. подобни, всичко било наред.
Та друго исках да ви споделя: с този ехограф се чу как тупти сърчицето!!!!!!!!!!!! Видя се и ембриона в самия плоден сак!!!! Ембрионът е 4,5мм!!! Не мога да ви опиша вълната от чувства и емоции, която ме връхлетя!!! От тогава мисля само за малкото човече, като си затворя очите, него виждам.
А толкова много ми се спи...... Немецът ме гледа вече със странен поглед, защото моят е доста отнесен Laughing
Чао за сега. Стискайте палци до петък, дано одита да свърши добре

# 54
  • гр. София
  • Мнения: 143
Здравейте момичета! Още една бъдеща мама се включва във форума. След дълго очакване видях двете чертички и гинекологът ми потвърди бременност и термин на 04.06.2009 г. Ще се радвам да си споделяме положителни емоции и да си бъдем максимално полезни една на друга през тези месеци на очакване. Целувки и успех на всички! Hug

# 55
  • Мнения: 98
Момичета днес бях на преглед и вече си имам снимка на "точицата" newsm44Нямам думи да ви опиша колко съм щастлива!!!!!!!!След 7-8 дена ще ходя пак да му чуя сърчицето и на 05.11 ще ме регистрират в ЖК.

# 56
  • Мнения: 689
Здравейте, момичета!
Аз още нямам новини. Все още отброявам с нетърпение дните и часовете до посещението при доктора.
Честито на тези, които вече са я свършили тази работа, изживявам вълнението и се радвам заедно с вас. Надявам се скоро и аз да се похваля  Simple Smile

Добре дошли на новите бъдещи майчета!!!  Виждам, че групичката ни расте с всеки изминал ден, което може само да ме радва.

Желая лек ден на всички!

# 57
  • Мнения: 1 419
Ами да се включа и аз. Очаквам още едно бебче през Юни догодина. Терминът ми е 7ми. Беше доста неочаквано за нас след дълги опити за първа бременност и с двама юнака на 1,7 год. в къщи в момента. Но сме щасливи и чакаме с нетърпение да чуем сърчицето и успешното развитие до края. За сега само видях сакчето - едно е  Joy и с малко въображение зародиша. Надявам се отбора ни да започне да расте бързо и само хубави новини да четем до последно. Поелавам на всички ви една прекрасна бременност.   bouquet

# 58
  • Мнения: 753
Здравейте и от мен, момичета. Казвам се Яна.
Не искам да избързвам, но искам да поздравя всички с хубавата новина!
Аз имам положителен тест от 08.10.08, последен цикъл на 10.09.08. Днес лекарят определи 17.06.09 за термин, измери на два пъти 12мм и различи сакче, но е още твърде рано. След 10 дена се надявам да споделя хубави неща:), дай боже. Сега карам пета седмица, а предния път съм отишла в седма и тогава е било добре да се диагностицира.
Стискам палци на всички и поздравления!
Имам момченце на 2г 9 дена Simple Smile
Поздрави!

P.S.Бихте ли помогнали за поставянето на линийка с месеците за бременността? Нещо съм забравила и се мъчих доста:)?

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 22:39 от ayas

# 59
  • София
  • Мнения: 56
Привет и от мен, момичета!
и аз най-после събрах смелост да се разпиша тук. При последна дата на М 04/09, след поредица от положителни тестове и задържала се висока БТ, снощи бях на преглед и ..... видяхме малката точица, има си  и мехурче  Laughing.  Рано е обаче,  на 22/10 ще отида отново за регистриране и за по подробен преглед.
Направо не ме свърта на едно място, днес си стоя през деня и си се усмихвам ей така.
Поздрави и усмивки и за вас!

Общи условия

Активация на акаунт