Очакващи ЮНИ 2009

  • 16 898
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 143
 welcome на всички нови момичета,радвам се че,групичката ни нараства Peace
Yaya86 радвам се за тебе,аз утре съм на преглед и ще видим всичко ли е на ред че,доста се притесних след този тежък грип дето го изкарах ooooh!

# 301
# 302
  • Мнения: 989
Здравейте и от мен.Редовно чета какво пишете във форума и тъй като не съм писала от доста време,реших да драсна и аз нещичко.
Миналата седмица бях на лекар.Отлепването вече го няма и това ме прави безкрайно щастлива.Все пак продължавам да пия утрогестан до края на трети месец.
Не мога да каж,че коремът ме боли,но гърдите ми са ужасно напрегнати.Относно гаденето,при мен то се проявява след 21ч.,когато и ми се доспива страшно много.
yaya86,много се радвам,че при теб всичко се оправи  Hug
А на всички нови мами желая леко и безпроблемно бременеене  Peace

# 303
  • Мнения: 989
yaya86,
знам един магазин за бременни.Намира се на Пиротска.Точно след като пресечеш Ботев,минаваш под колоните и на ъгъла с уличката,която води към пазара Кирков,има такъв магазин.Мисля че дрехи за бременни има също и в Premamman.

# 304
  • Мнения: 25
Добро утро на всички мами! Пожелавам ви страхотен ден!

Днес се събудих с много лошо гадене и главоболие, но след закуската се пооправих, а и реших да пробвам с портокал - сега целия офис мирише на портокали, но аз съм по-добре!

Благодаря на offioly че ни е включила в списачето...

# 305
  • Мнения: 3 743
Момичета, имате си нова темичка   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=342179.new#new . Пишете там Hug

# 306
ЗДРАВЕЙТЕ КАК СТЕ ДНЕС! Hug

# 307
  • Мнения: 3 743
ЗДРАВЕЙТЕ КАК СТЕ ДНЕС! Hug

Миличка, отчетните теми заключват като станат 15 страници. Отваря се нова тема. Ето я вашата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=342179.new#new

# 308
  • Мнения: 0
При мен за сега всичко е наред като се изключат болките ниско долу и в кръста В петък съм на лекар да видим какво ще кажилНа всички лека бременност.Не писахте има ли мами от Русе

# 309
  • Мнения: 1 475
Има нова тема-  пишете в нея!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт