Очакващи ЮНИ 2009

  • 16 924
  • 309
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 753
di anna , и аз се хващам да се усмихвам и да му говоря, радвам се като при първата бременност, макар че имам непрекъснати занимания с детенцето си Simple Smile
Наслаждавай се и пожелавам успех и само хубави неща на всички!

# 61
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета! Добре дошли на новите попълнения и лека бременност на всички. Аз снощи посетих своята гинеколожка и тя потвърди бременността. Каза, че е 15 мм. За сега съм добре и нямам никакви оплаквания и дано така да продължават нещата. Снощи съобщихме на каката, че ще си имаме бебе и тя не спря да ни задава въпроси, да ме гушка и да се радва. Мисля, че тя е най-щастливата от новината.
Приятен ден желая на всички!

# 62
Здравейте!

Поздрави на всички и стискам палци при всички ни всичко да бъде наред до края Simple Smile
Тъй като на мен ми е за първи път, откривам толкова различни емоции Grinning
Днес сутринта за първи път ми прилоша на път за работа... всичко в мен се променя...
А не мога да ви опиша поведението на кучето ми. Имам Голдън Ретривър на 3г. и от известно време е станал невероятно любвеобилен към мен, гушка се и се гали в мен Simple Smile Много е мил...
А приятелят ми само проверява дали са ми пораснали корема и дупето Grinning И ме гледа с един странен поглед, непознат ми досега... А сме заедно от 4г....
Изобщо всичко се променя... И то към хубаво...
Само дето не мога да се наспя, постоянно искам да си полегна Grinning
Дано не е така до края, че ще си проспя бременността...
Сестра ми също е бременна, очаква момченце през декември Simple Smile
Родителите ни са на седмото небе, но не знаят как да се ракъсат, защото сестра ми е в САЩ и майка ми заминава след месец... Сега ще се наложи да се прибере за моето раждане... И НА ЛЯТО ЩЕ ИМА ПЪЛНА КЪЩА С БЕБЕТА Grinning
Нахвали ви се... Радвам се, че мога да споделя радостта си с всички вас... Hug
С нетърпение чакам 24.10, когато пак ще съм на лекар и ще знам повече подробности за термина и т.н.

Целувки на всички и до скоро...

# 63
  • Мнения: 41
Успех на всички, наистина Simple Smile
И честито и на мен...според първото му фото, ще се раждаме на 15 юни...
Имам въпрос - някой друг да е изнервен от цялата ситуация? На мен направо ми е едно... "свръх емоционало".Ту ме е страх, ту съм бясна на целия свят, ту съм в еуфория, като настроенията ми се менят за минути.
На 21-ви ще ходим да му чуем сърцето. Ако не е почнало да бие... май ще полудея?! #Crazy

# 64
  • Мнения: 6
Здравей,JanyAp!Тези състояния са съвсем нормални не само за начало , а за цялата бременност. Аз също преминавах от страх, в луд смях, а после и в рев. Сега нещата малко се поуталожиха. От една страна хормоните влияят, а от друга несигурността и неизвестното. Така, че спокойно.

# 65
  • Мнения: 2 176
Да се присъединя и аз към вас.   bouquet
Още миналата седмица разбрах, че съм бременна. Много се радваме с тати, че ще си имаме бебе, за нас ще е втроро, имаме дъщеричка - вече на 10г.
Терминът си го определих по електронните таблици (спрямо последната менструация) - 9 юни. На лекар не съм ходила още, но не бързам. Тъкмо по-натам ще могат да се видят и други важни неща, и вече няма да е само точица.  Wink

# 66
  • Мнения: 989
Мили мами,аз съм съвсем нова тук.Имам си едно малко слънчице,а второто го загубих в 8 г.с. миналата години.След дълги опити пак забременях,но снощи отново прокървих.Днес вече няма и следа от кръв.Докторът ми каза,че има леко отлепяне,но че не е чак толкова страшно и сега се тъпча с лекарства.За мен няма как да не е страшно,след като вече преживях един спонтанен аборт.
Моля ви,стискайте палци да стигна успешно до финала.
Както казах,аз съм съвсем нова тук,но често съм чела темичките във форума и ще се радва да намеря сред вас приятели,с които да споделям вълненията от предстоящите месеци  Hug
Желая успех на всички вас!

# 67
  • Мнения: 143
Здравейте момичета с радост и аз ще се присъединя към вашата групичка  Hug
В понеделник си правих тест и  EFPсъм много щастлива Crazy
Днес ходих на преглед и се потвърди малката точица е на лице  Peace очакван термин 12.06.09г.
Иначе съм от Варна имам чудесен син на 4г.и всички сме много щастливи и очаквам една хубава и лека бременност Praynigзащото първата не беше от най спокойните.

Честито на всички и лека бременност bouquet

# 68
  • Мнения: 689
Здравейте! Как сте днес?
Привет на всички нови майчета  Hug
Поли, жалко за всичко което си преживяла. Дано сега всичко да е на ред и да изкараш една спокойна бременност! Пожелавам го и на всички, разбира се.
Михайлова, аз също съм от Варна! Може някой ден да си спретнем една срещичка Simple Smile

# 69
  • Мнения: 143
С най голямо удоволствие Peaceако има и др.мами от Варна може по нататък да си спретнем срещичка Peace
Аз за сега все още работя и се надявам да съм добре и да поработя поне до 5м.

# 70
  • Мнения: 18
Привет на всички настоящи и бъдещи мами  Hug когато видях постовете ви -не можах да повярвам че вече има юнска темичка и регистрирали се там мами. Аз имам една дъщеричка на 2.5 год. и вчера разбрах, че съм отново бременна....- термин 1-2.06.2008г. по моите изчисления....винаги съм мечтала поне за 2 деца, а сега нямам време да бременeя и раждам... работя по 10-12 часа на ден и почти нямам време за принцесата си, а камоли за още едно слънце- таткото ни и той заспива с компа, а когато се събудим- отново се блещи в монитора... както и предния път - уцелихме най-неподходящия момент.  #Crazy  #Crazy  #Crazy - на 99% съм решила да рискувам, но идната седмица ще видим какво ще каже доки - защото още не сме го посетили. Това, което ме притеснява единствено е, че  преди 2-3 седмици ходих на лазерна епилация / за първи път/ а та е противопоказна за бременни. Някоя от вас - знае ли нещо по въпроса- търсих в форума- но нищо точно не намерих...  Прегръщам ви от все сърце!  bouquet

# 71
  • Мнения: 5 713
multimodal, честито!  Simple Smile

Лека бременност и здрави бебчета на финала, момичета!

# 72
  • Мнения: 1 419
Хехе, колко много нови Юнки за един ден. Чудесно е да расте отбора ни  Hug.

JanyAp, на мен ми говори за емоции и изнервеност  Crazy. Толкова ми беше объркано в началото, но сега съм малко по-стабилна откъм бебето, но всичко наоколо ме нерви  #Crazy.

polito_87, надявам се ние да сме ти на късмет и да си го износиш успешно до край  Peace

polia-bs, май няма най-подходящо време. И аз много исках пак да забременея, но като разбрах ми се стори много скоро и първоначално бяхме в голям шок и двамата  Crazy.
На мен това ми е втора бременност, като от първата след малко по-дълги опити и лекари, се сдобихме с двамата красавци от долу, които сега са на 1год. 7мес. Малко ме е страх как ще се справяме, но сега забременях просто  ей така и си искам този Божи дар  Heart Eyes. Надявам се да помагаме на момичетата, които за първи път ще раждат. На мен предишния опит ми беше много полезен и се надявам и аз да съм полезна поне малко   bouquet

# 73
  • Мнения: 31
Здравейте всички! Днес имах планиран преглед при гинеколога и понеже така или иначе ми закъснява с 4 дни направихме теста! Сега и аз съм в отбора, според калкулатора терминът ми е на 16.06., но не бързам да се радвам- има още мнооого време дотогава. Честно казано още не мога да повярвам, миналия месец се решихме да опитаме и чудото стана! Стискам палци на всички и се надявам тук да намирам необходимата ми информация, толкова много неща ме вълнуват, че незнам откъде да започна!  Confused

# 74
  • Мнения: 143
Честито на всички   bouquet
В нашата темичка новите бременилки никнем като гъбки след дъжд  Crazy но от това  по хубаво здраве му кажи Laughing
На мен ми е втора бременност и ако мога ще помагам със съвети на тези на които им за първи път Peace
Тази бременност предполагам ще си я изживея доста по спокойно и ще гледам да и се насладя максимално и да я споделя с близките ми и най вече с детето Praynig
Лека вечер ви пожелавам и утре още нови попълнения нека да има Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт