Очакващи ЮНИ 2009

  • 16 895
  • 309
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 590
Привет _ati_.
Хайде прави теста и ни зарадвай.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 31
_ati_  fingerscrossed за теста. Според мен е минало достатъчно време, за да отчете  Simple Smile Чакаме хубавата новина  Simple Smile

# 32
Здравейте!

Казвам се Мира и съм на 36г.
Вчера бяхме на лекар и имаме първата снимка на нашето грахово зърно 8mm.
Очаква се да е в началото на юни, но не знам още точната дата.
Със сигурност ще имам много въпроси, защото за мен е първа бременност:)
Бях най-щастливия човек вчера, след като докторът потвърди. Твърде дълго го чаках  Grinning

Поздрави на всички настоящи и бъдещи майки!

# 33
  • София
  • Мнения: 590
Привет Мира,
Честито. И аз все още съм в еуфория, нищо че мина доста време вече. Леко бременеене Hug

# 34
  • Мнения: 689
Здравейте, бъдещи мами! Честито на всички, които вече са видели двете чертички и леко бременеене!
Ами и аз се записвам във темичката. Днес си направих тест и ми отчете положителен резултат. Това ще е втората ми бременност.
Не мога да ви опиша щастието си, въпреки че и малко се притеснявам, да не прибързвам. Още не съм ходила на лекар - ще изчакам до 13 - 14 октомври. По мои изчисления терминът ми е 09.06.
Ще следя темичката и ще пиша резултати.

# 35
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Добре дошли, момичета  Hug!
И аз съм от юнските мами на 2008 и  ви желая лека бременност и живи и здрави вързопчета на финала  Praynig Praynig Praynig!

# 36
  • Мнения: 616
Извинявам се, че не съм записала новите моми в списъка, обаче ме тръшна настинка и едвам се тътря из къщи... Обещавам да ги попълня малко по малко днес и утре  Mr. Green

Последна редакция: нд, 05 окт 2008, 10:36 от offioly

# 37
  • Мнения: 3
здравейте!:)
Искам да честитя на всички които вече видяха  EFP,наистина много се радвам за вас,спомням си аз преди няколко месеца като видях положителния тест колко много се зарадвах,Желая на всички леко бременеене и на финала едни хубави здрави бебенца bouquet

# 38
  • Мнения: 220
Хайде и аз да честитя на новите бременлийки. Аз съм майка на юнче 2008, което си направихме точно на днешната дата  smile3560. Пожелавам ви лека бременност и здрави и щастливи бебчета догодина. Почивайте си, пийте фолиева киселина и се наслаждавайте на бременността. Наистина е невероятен период.

Целувки от нас с Хриси  Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 41
Май и аз съм за тука, а? На мен събота теста ми показа 2 чертички, но утре ще ходя на лекар. Последния цикъл ми беше на 24 август... тук съм, в юни месец, нали?
И сега какво, чакам доктора да потвърди....

# 40
  • Мнения: 657
Влизам и аз да поздравя новите бъдещи мами, гледам отбора е нарастнал. Wink Успех на всички с предстоящи прегледи и един съвет от мен - спокойствие му е майката! Прекарайте спокойна бременност, това е едно от най-важните неща - без напрежение, без отрицателни емоции и преживявания. Ако работите - излезте в болничен колкото може по-рано. Спокойна бременност гарантира спокойно бебе! Mr. Green Heart Eyes Споделям го от личен опит. Blush

# 41
  • Мнения: 220
Май и аз съм за тука, а? На мен събота теста ми показа 2 чертички, но утре ще ходя на лекар. Последния цикъл ми беше на 24 август... тук съм, в юни месец, нали?
И сега какво, чакам доктора да потвърди....

Стискам палци  fingerscrossed

# 42
  • Мнения: 98
JanyAp добре дошла сред нас Hug!И да се похвалиш след прегледа!Радвам се че списачето ни расте  и между временно да ви питам вие как сте със запека?Мен засега това е което ме мъчи нито гадене,нито каквито и да е било други симптоми освен болезнените и леко пораснали гърди Blush

# 43
  • Мнения: 689
Май и аз съм за тука, а? На мен събота теста ми показа 2 чертички, но утре ще ходя на лекар. Последния цикъл ми беше на 24 август... тук съм, в юни месец, нали?
И сега какво, чакам доктора да потвърди....
Здравей, anyAp!
Стискаме палци всичко да е О.К. Ще чакаме утре резултати Simple Smile

Относно симптомите, за сега не мога да се оплача. Единствено гърдите ми са напрегнати и много ми се спи. Така бях и предната бременност. Ще видим какво ще става за напред.
Иначе проблеми със запека имам още от сега.

Последна редакция: пн, 06 окт 2008, 16:30 от nadin_06

# 44
  • Мнения: 194
Здравейте, момичета  Hug Честито на всички, които вече имат положителен резултат на теста. Аз съм от отбора на юнските мами 2008, която в последствие роди през юли  Simple Smile Така се вълнувам като ви чета и си спомням моите първи трепети като бременна. Това са най-прекрасните 9 месеца. Наслаждавайте им се максимално  Simple Smile Пожелавам на всички ви леко бременеене и красиви бебчета на финала   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт