Очакващи ЮНИ 2009

  • 16 897
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 765
Хайде и аз да поздравя бъдещите Юнки   bouquet
Аз бях юнка, която стана майска мама, но това са подробности Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 590
Момичета, аз отивам на лекар. Дато точката да е там, където и е мястото!!!
Сега ще я видя за първи път. Много се вълнувам. Таткото ще е с мен. Ще ви пиша веднага, щом мога.
Стискайте палци!

# 17
  • София
  • Мнения: 590
Е, всичко е наред за сега: на мястото си е точицата, 9.6мм, 5-та седмица според уреда!!!!!
Много съм щастлива, дори се разплаках пред доктора... Embarassed
На 13-ти ще ходя пак.

 

# 18
  • Мнения: 616
viper, честито!
Да ти е жива и здрава точицата, да стане тиренце, запетайчица и така до три кила и нещо  Mr. Green
Кажи, това първа бременност ли ти е? А от къде си?

# 19
  • София
  • Мнения: 590
Добро утро на всички.
Аз съм от Троян, но съм омъжена, работя и съответно живея в София.
На 31год съм и това ми е първа бременност. Както вече писах, преминах през дълбините на неизяснения стерилитет в период от две години и един месец. Затова съм със свито сърчице и хем се радвам, хем още се страхувам... Като си помисля само, че преди месец проучвахме инсеминациите и имунологичните изследвания, които предстояха, направо не мога да сдържа сълзите си.
Много искам всичко да е наред с точицата и в началото на юни да прегърна рожба.
Прегръдки от мен и приятен ден. Hug

# 20
  • Мнения: 6
Здравейте, мили мами. И аз искам да се включа във вашата тема. Очакван термин 04.06 Още не съм ходила на доктор, но смятам да направя това другата или седмицата след това. За мен това е втора бременност и от опит знам, че в самото начало на закъснението трудно се улавя ембриона на ехо граф.
Желая лека бременност на всички майки и красиви бебета през юни.

# 21
  • София
  • Мнения: 590
mimsi_77, добре дошла в групата!
Дано юни месец да сме горди мами на здрави бебета!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 31
viper, честито за точицата   bouquet от сега нататък само да расте и новините около нея да са винаги от хубави по-хубави  Simple Smile
Аз мисля да изчакам още с прегледа, имам едва 7 дни закъснение. Само незнам как ще изтрая. Просто искам да се уверя, че всичко е наред, защото се побърквам от разни мисли, че нещо не е както трябва.
mimsi_77 добре дошла  Hug

# 23
  • Мнения: 6
Благодаря за топлото посрещане!

# 24
  • Мнения: 98
Здравейте момичета  bouquetчестита ви бременност и дано всички стигнем безпроблемно до мечтаният финал  ylinfant Praynig Praynig!Ами престрашавам се да се запиша и аз!След година и два месеца разочерования  и сълзи най-накрая и аз видях EFPСлед две седмици ще ходя на лекар за да видим всичко ли е наред тогава ще си знам и термина който засега според калкулатора е 06.06.2009  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 590
Привет, mima1977!!!!!!!!
Радвам се, че групичката се увеличава Hug
На мен вчера ми беше девети ден от закъснението и точицата се видя съвсем ясно. Дори вече си приложих снимката към (надявам се) голяяяямото албумче.

# 26
  • Мнения: 989
Аз имам едно малко слънчице.За съжаление по време на втората си бременност направих спонтанен аборт.И най-накрая,след цели 7 месеца неуспешни опити,видях така желаните две черти  Hug

# 27
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Групата нараства Hug!

# 28
  • Мнения: 71
ПРИВЕТ МОМИЧЕТА!!!!КАК Е СУТРЕШНОТО КАФЕНЦЕ? Laughing АЗ ОЩЕ НЕЗНАМ КАКЪВ ЩЕ ИЗЛЕЗЕ МОЯ СЛУЧАЙ.ДАЛИ ЩЕ ЗАРАДВАМ МАЛКАТА С НОВИНАТА ЗА   ylinfant ИЛИ ЩЕ ОСТАНЕ ЗА СЛЕДВАЩИЯ МЕСЕЦ Thinking.ЩЕ ВИДИМ

# 29
  • Мнения: 2
Здравейте на всички!
Гледам, че доста момичета казват, че са се престрашили да пишат и си викам защо не и аз! Simple Smile
Аз все още нямам пълни гаранции за бебок, но днес ми е 5-ти ден закъснение. Изчаквам още няколко дена за тест и може би още седмица за доктор и тогава ще зная със сигурност.
На всички юнски мами пожелавам леко и приятно бременеене Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт