ПЛЕВЕН - 58

  • 24 821
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 872
slanced, ти с какво маза афтите и за колко време й минаха. Аз ги мажа с Дактарин - по четири пъти на ден. Доки ми изписа и три вида хомеопатични  #Crazy ,но още не съм ги взела.

# 46
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ди,точно с Дактарин я мазах и минаха за два дена.
За Т редувах Панадол и Нурофен и давах витамини Саностол.
И аз си мислех да слагам свещички,но съм чула че от тях се появява разстройство,
а дали е така настина идея си нямам. newsm78

# 47
  • Мнения: 2 111
Благодаря за топлото посрещане момичета! Hug
Мирама сетих се,че с теб се познаваме от Втора база,бяхме в една стая,когато дойде през нощта,защото са ти изтекли водите,аз бях на леглото срещу твоето. Grinning

# 48
  • Мнения: 872
slanced, аз слагам свещички,защото от тях по-бързо сваля Т и за по-продължително време.  До сега не е получавала разстройство от тях. Вчера например й давах и Панадол на сироп,но следобяда смъкна за 2 часа Т и пак я вдигна,та й сложих свещичка Нурофен, подейства след 15 мин. А при Меги афтите бяха придружени с висока Т,така,ли? Защото според педи Т е от афтите,но аз не съм много убедена.

# 49
  • Плевен
  • Мнения: 973
Привет!
Добре дошли на новите ни попълнения!

Честит рожден ден на Ники! Много, много здраве му желаем! Ужасно неприятно се е получило за празника на малкия, точно както при Траяна. Здраве да е, ще го отпразнувате на морето!

Ние се завърнахме от морския ни уикенд. Направо не ни се тръгваше...толкова беше хубаво. Имахме голям късмет със студиото, което бяхме наели т.е. получи се така, че нямаха свободно студио и ни дадоха апартамент за същата цена. Отваряме сутрин очи и пред нас едно синьоооо ...тюркоаз, само отваряш френските прозорци и дишаш йодни пари  Mr. Green. Понеже бяхме на 1-я етаж имаше и нещо като мини дворче с пътечка и зелена тревичка. Валери и Траяна се повъргаляха и там. Понеже Доня Валенте попита за Св. Влас, където бяхме всъщност, много е застроено и наблъскано с бетон - комплекс до комплекс - та ние не сме излизали от нашето си комплексче и не мога да дам друга информация, освен тази, че плажа в събота и неделя беше почти празен или най-много 1/3 от капацитета му беше запълнена. Водата ми се видя малко хладна , но беше чиста.

И аз си мислех да слагам свещички,но съм чула че от тях се появява разстройство,
а дали е така настина идея си нямам. newsm78

При Траяна се получава точно обратното, от сиропчетата Нурофен и Панадол й се разхлабва стомахчето.

Пак вирус, ееееееех аман вече. Дано бързо оздравяват дечицата  Praynig. Силно се надявам този вирус Траяна да го е изболедувала вече, защото като си помисля пак за температури и ....ми идва да хващам гората...

# 50
  • Мнения: 22 436
Благодаря за топлото посрещане момичета! Hug
Мирама сетих се,че с теб се познаваме от Втора база,бяхме в една стая,когато дойде през нощта,защото са ти изтекли водите,аз бях на леглото срещу твоето. Grinning

О, напълно възможно е, но аз тогава само се разкарвах из коридорите, за съвсем малко лежах, а и си беше голяма тъмница през нощта. )))
Е, сега може да се запознаем с бебетата. )))

# 51
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Според мен при нас афтите се получиха от високата Т,
защото преди да я вдигне нямаше нищо в устата,Т и беше
от силно зачервено гърло,заради него пихме и първия АБ.
Иначе и на Меги от Панадола за кратко  и пада Т,но ме беше страх
заради разстройството,че от три дневно такова миналата
година,влизахме в болница.Но след като казвате,че при вас
не се получава,ще знам занапред(дано скоро не се налага да проверявам)
Люси добре си дошла,благородно ти завидях,че си си починала. Hug

# 52
  • Мнения: 5 278
Хайде и ние към отбора на болните Sad От два дена сме с температура,нощес ми вдигнаха 39.7 ,направо да полудееш. И двамата този път. И през деня пак така. А иначе нищо им няма.Гледахме гърлата,няма червено,ама аз толкова и разбирам. Ако не се оправят до утре ще ходим на лекар. Вчера през деня им давах нурофен сироп и хексалгин,а вечерта им сложих свещички панадол,че не знаех след колко време може да се дава този хексалгин. И на мен не ми правят разстроиство от свещички,но аз им слагам сега за втори път. Дано да минава бързо,че не знам...

# 53
  • Мнения: 248
Джина, дано малчовците успеят сами да се преборят.
Ди, как е малката?
Ники последно имаше температура към 2 часа през нощта и от тогава не е вдигал. Явно антибиотика вече действа. Гледах здравния картон на Теди. И тя като малка много боледуваше, но от май до октомври не се е разболявала. А сега какви са тези вируси целогодишно вече не знам.
erota, добре дошла при нас!

# 54
  • София
  • Мнения: 9 860
Джина,това си е доста висока Т...аз ако бях не бих чакала до утре да ги заведа на лекар,а бих отишла още тази сутрин.
Мериан,радвам се,че се оправяте. Grinning

# 55
  • Мнения: 5 619
Еее, какво става с тия болести наистина? Дано се оправят бързо малчовците. Днес го дават да е горещо, предполага се, че ще е най-горещия ден за последните 100 години, тъй че стойте на сянка, ако можете.

# 56
  • Мнения: 262
Джина, затова ви нямаше днес на пясъка.
Много болни малчовци. Sad И ние го изкарахме този вирус с висока Т. Иван поддържа восока Т един ден, вдигна 40 градиса. За първи път през живота си виждам на термометър такава висока Т. А Димана ден и половина има 39, 5.  Това бе преди десет дена. Няма хрем, няма червено гърло, само Т.
Много са ми гадни летните вируси...

# 57
  • Мнения: 5 278
Грета,и аз на ова се надявам - да мине днес,защото на АБ не ми иска да ги почвам. А между другото Ивайла и тя го кара този вирус преди няма и месец. Висока Т 2 дена и край. Пак точно преди да стане време за АБ. Все си мисля,че вчера им се повиши толкова много и от жегите.Но хубавото е,че спада като им дам някакво лекарство,а не я поддържат дълго време.Иначе наистина щях да тичам при доктора. И да ви се оплача,че нашите деца изобщо не търпят компреси с оцет,ама хич. Едвам успявам да им обуя поне на крачетата чорапчета накиснати в оцет.А знам,че много помага,но не и не.Рев и дърпане и не става.

# 58
  • Мнения: 1 951
Аз пък в неделя вадих на Мити кърлеж  Sick Ходили бяха само сутринта със свекърва ми на пясъчника в Холивуд. Никъде другаде, нито по поляни разни. След като стана от обедния си сън го видях на коремчето му. Беше сташно мъничък, с чак лупа го разпознах като му видях гадните краченца  Confused Мразя пясъчници, нощем ходят кучета, котки...

Днес от групата му в яслата са изписали 3 деца с висока Т. Дано сега не ни последва и нас, че тъкмо сутринта се хвалех, че за пръв път от както ходи на ясла съм платила пълната такса от 35лв.

# 59
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте и от мен. Бързо да оздравяват всички болни мъници. Ние в неделя ходихме на Крушуна. Много ми хареса но бях обула едни джапанки с които се измъчих по баирите. Сега едвам ходя от мускулна треска.
Дикси и аз днес платих 35 лв, ДАНО ВСЕ ТАКА ДА Е.

Общи условия

Активация на акаунт