ПЛЕВЕН - 58

  • 24 817
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22
Здравейте! И аз съм една бъдеща самотна майка.

Имах връзка с един мъж, 4 години бяхме заедно накрая решихме малко преди нова година да си направим бебче и го направихме! Решихме да си направим и сватба и тази година на 19 април се оженихме!
До тук с хубавата част.
Същата вечер разбрах, че първия месец от годината се е влюбил и то безумно в една колежка - 10 години по-голяма от него, женена с 2 деца!
Попитах го какво мисли и той каза, че я обича, че с нея ще живее и с нея ще умре!
Аз изпаднах в депресия, направих какво ли не, но не - нищо не може да помогне - той е влюбен. Вече съм в края на 6 месец.  През последните два месеца ми звънна само да ми каже че съм боклук и че не го интересувам, а също и че детето не било от него! Не мога да ям, не мога да спя, направо се побърквам като знам, че тя е там с децата си и са щастливи, а аз по цял ден се измъчвам, че детето ми ще бъде без баща. Иска ми се да умра.но сам силна и няма да се откажа от плевен сам по4ти на 21 това е от мен !ако искате ме питаите не6то пове4е зада ви разкажа Simple Smile

# 31
  • Мнения: 872
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,НИКИ! НЕКА ЩАСТИЕТО ВИНАГИ СЪПЪТСТВА ЖИВОТА ТИ   bouquet




glivo4,  welcome . Не се терзай и не се измъчвай.Може би ще ти е по-добре да гледаш детето си сама,отколкото с такъв"отговорен татко" (спестявам си по-цветущите епитети,които ми идват на ум).Дано имаш родители,които да ти помагат. Влизай по-често в Плевенската тема.При нас е много весело  Peace

# 32
  • Мнения: 5 619
ЧРД на Ники! Да е жив и здрав и много да радва мама и тати!


glivo4, съжалявам за това, което ти се е случило! Hug Сега се сетих откъде ми е познат ника ти - видях темата ти в Самотни родители. Остави го господинчото, единствено той губи. Успокой се, за да се роди здраво бебчето и пиши тук - както di_p каза - тук е много весело. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 262
Добре дошла на новата мама и от мен!   bouquet  bouquet  bouquet
Аз бях писала в нейната тема, но да го кажа и сега. Подкрепа и за лошо, и за хубаво ще и дадем. Ако има нужда от нещо, каквото и да е - морално или материално, ще направим каквото може, за да и помогнем.

# 34
  • Мнения: 2 556
Здрасти и от мен, честито момиченце на Деси! Simple Smile Не разбрах само как е името на бебето?

Моята приятелка Таня, която някои от вас познават от коледната среща роди момченце - Адриан, на 30 Юни.  Simple Smile

Ние с Габи снощи се върнахме от морето, хотелът ни беше Афродита бийч хотел в Несебър, супер изкарахме и страхотно време улучихме.

Поздрави на всички

# 35
  • Мнения: 169
Честит рожден ден на Ники, да е жив , здрав и много усмихнат newsm59  bigdance2 Добре дошла  на glivo4  bouquet

# 36
  • Мнения: 4 390
Честит рожден ден на Ники!
Да расте здрав и много щастлив! Весел празник на цялото ви семейство! Heart Eyes

На патерица - честит рожден ден на Бубка - да ви е жива и здрава Hug, честито момиченце на Деси - да расте здрава и с късмет! Hug

Ние днес се върнахме от море. Изкарахме си страхотно, но ни поомръзна и се прибрахме.

# 37
  • Мнения: 248
Благодаря на всички за пожеланията  Hug

Ние изкарахме един запомнящ се рожден ден. След обяд изведнъж Ники каза, че му е лошо. Като го пипнах - той гори. До обяд нищо му нямаше - бяга, кара колело. Водих го при Балгаранов - ангина. Цяла нощ не мога да му сваля температурата. Редувам панадол и нурофен през 4 часа, налагам с оцетени кърпи и нищо. Така днес празника в яслата ни се размина. В къщи нищо повече от торти няма. На който му се яде, да заповяда. А и в средата на седмицата трябваше да тръгваме за морето. Ако не започне да се подобрява, може и да го пропуснем.

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Момичета, кой беше по-хубавия детски клуб на Мара Денчева?

Мериан, много неприятно. А и особено на раждения ден на детето. Sick Дано бързо се оправи. Има някакъв вирус, който минава за ден-два.

# 39
  • Мнения: 2 111
Здравейте момичета!Чета ви от известно време и реших да се запиша и аз при вас.От Плевен съм,на 27 години и имам момиченце Симона на 8 месеца. Hug

# 40
  • Мнения: 22 436
Здравейте момичета и от мен. )))

Merian, много неприятно, дано бързо да се оправи, а празник пак ще си му направите както трябва вече.

Добре дошли на новите мами. ))

erota, здравей от мен и добре дошла. )))) Хубаво е, че има и нови мами при нас. )))

# 41
  • София
  • Мнения: 9 860
erota ,добре дошла и от мен! Hug
Валя,детския клуб Дисни мания лично на мен ми харесва повече.Намира се на китайската стена. Peace
Мериан,дано за ден два се оправи Ники и заминете на почивка. HugКакво му изписа Българанов?

# 42
# 43
  • Мнения: 872
Здравейте и от мен  Simple Smile
erota,  welcome  Растат редиците ни  Simple Smile
Merian,бързо да се оправя Ники и да си изкарате страхотна почивка и да изпразнувате рождения ден на морето  thumbsup
Мира също е с температура от вчера. Днес сутринта също имаше,сложих й свещичка Нурофен и спадна,та да видим дали следобяд ще вдигне пак.От горе на всичко има афти  в устата,та не може и да яде горката и е голяма мъка. Днес я водих при личната ,понеже не ми дава да й видя гърлото и  се опасявах и аз за ангина,а са й увеличени лимфните възли на шията,та споделих моите притеснения с доки и ни вика утре на проверка.Ама като се върне мъжо от работа ще я затиснем двамата да й видя гърлото,че нещо не ми се чака до утре.

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравейте!!!
Всеки ден,болни деца,няма ли свършване с тези вируси Tired
И ние преди три седмици имахме афти и висока Т.
Меги не само спря да яде,но спря и да  говори Sad
Добре дошла на erota  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт