ПЛЕВЕН - 58

  • 24 818
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Плевен
  • Мнения: 239
ЧЕСТИТ РОЖДЕННИК НА МАМА АСЯ! ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ.

Валя, на тази снимка им обясняваха една игра с топка. В който е топката като спре музиката изгаря от играта. Най-дразнещо ми беше,че първо обясняват на руски,после немски,английски,та тогава български. Все едно не сме в БГ.Това момиченце е Мира да. Те си играят с Люси.
Аз от два дни съм с гадно главоболие. Sad
Нашата торат беше от "Романтика".Там,където Атракция и Дикси си бяха поръчали техните. Доволна съм.Хубави торти правят.
Валенце,добре дошла. Hug
Преди малко се подхлъзнах по стълбите.Щях да се пребия.Бая се раздрусах.

# 286
  • Мнения: 22 436
Мира, "Елит" е срещу синия комплекс, където се плаща Евроком. Има такава сладкарница и срещу ВиК на "Сан Стефано". МНого вкусни торти правят. Може би са по скъпи, но затова пък са супер качество. Опитайте им рулата и ще се убедите. И за детски рожден ден имат богат каталог. Голяма, за около 25 човека е 59 лева. Аз такива поръчах и съм доволна.

Да, знам я сладкарницата. )))
Ще пообиколя малко и ще видим на какво ще се спра. )))

# 287
  • София
  • Мнения: 9 860
Честит рожден ден на Теди!
Ася,да ви е живо и здраво момченцето и много да ви радва!  bouquet
Пламси,как падна ,бре жена?!Добре ли си сега?

# 288
  • Плевен
  • Мнения: 239
Пламси,как падна ,бре жена?!Добре ли си сега?
Че добре съм,ама голям съм заплес. И с колата съм така.Бе змалко да отнеса два удара миналата седмица от заплесия. Бая ме псуваха. Много гадно. Ма добре,че нямаше хора зад тях,че тогава лошо щеше да стане като набиха спирачки. ooooh!

# 289
  • София
  • Мнения: 9 860
Пламсиетке,бъди по-внимателна Grinning!Голям кошмар преживяхме със снаха ми преди години-падна в банята бременна в деветия месец,изби си предните зъби..абе ужас.За радост на нея и детенце им нямаше нищо сериозно.

# 290
  • Мнения: X
Минавам от тук само за да кажа здравейте и да ви пожелая слънчев и усмихнат ден на всички

# 291
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Няма никой в темата.
Знаете ли къде се продават подскачащи топки, от тези на които детето е седнало, подскача  и се държи на дръжка или две ушички?

# 292
  • Мнения: 2 111
Момичета какъв модел са ви столчетата за кола  9-18кг,че ни предстои такава покупка и проучвам нещата?Каква цена,доволни ли сте?

# 293
  • Мнения: 22 436
Няма никой в темата.
Знаете ли къде се продават подскачащи топки, от тези на които детето е седнало, подскача  и се държи на дръжка или две ушички?

Направиха точно след пробива магазин за спортни стоки, след светофарите като се тръгне към Дом на Книгата след магазина за авточасти. Предполагам, че там ще има такива топки. Със сигурност има от другите, за големи които са.

# 294
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравейте и от мен!!!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТЕДИ на патерица!
Вчера ходихме да видим детския клуб срещу Балкан,че и аз се подготвям за
рождения ден,хареса ми,но Меги не можа да си поиграе,че едно детенце
празнуваше рождения си ден,после като прочетох поста на мама Ася,разбрах
че това е бил Теди,но нали не се познаваме с нея и нямаше как да се сетя.

# 295
  • Мнения: 5 619
Няма никой в темата.
Знаете ли къде се продават подскачащи топки, от тези на които детето е седнало, подскача  и се държи на дръжка или две ушички?
На центъра до каскадите има едни будки, в които продават играчки - там съм виждала със сигурност, че и аз заглеждах за моето дете.
На патерица - Честито на празнувалите!

# 296
# 297
mama Asia, радвам се, че сте изкарали добре. ))))
Аз малко не мога да се сетя за този търговски център къде е?

За торта също се чудя от къде да си взема, защото искам нещо вкусно, картинки и други неща не ме вълнуват чак толкова.

Cuba, бях в Сладури на рожден ден преди месец и беше много оскъдно от към играчки и т.н. Но сега може и да са го пооправили.

Мирама, пробвай тортите на Славянка - много са вкусни.

Аз ходих в Сладури миналата седмица. Имаше доста играчки. Когато разпитах за организация за рожден ден ми казаха, че прибирали част от играчките според възрастта на децата.
Между другото там за тържествата през Август ще имат 10% отстъпка.
Ние в сряда сме поканени на рожден ден тама, така че схте мога да кажа и лични впечатления

Общи условия

Активация на акаунт