ПЛЕВЕН - 58

  • 24 851
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 138
Здравейте и от мен. Ние изкарахме едно бързо моренце в Албена. Бяхме 7 дни ама на 5тия вече ми се прибираше. Най-много си обичам в къщи. За мен Албена е най-подходящото място за почивка. Наши познати не искаха да дойдат с нас, защото било много пенсионерско, обаче на мен не ми се ходи вече по дискотеки и навалици. На 1 бихме последния пентаксим на малката, а от 3 дни вдига температура 38 градуса. Всеки ден идва лекар да я гледа-каза че е само с леко зачервено гърло. А и от снощи не е вдигала Т и не давам вече сиропи. Две нощи не можах да спя. През 20-30 мин се събуждам и ставам да я пипам, ако ми се стори топла я вземам да мерим температурата. После я приспивам половин час и сега ми е много заспало. От 2 дни не сме излизали, а термометъра ми показва, че навън е 42 градуса. Сигурно нещо се е повредил. Чао и приятна почивка на всички.

# 61
  • София
  • Мнения: 9 878
Ние в неделя ходихме на Крушуна. Много ми хареса но бях обула едни джапанки с които се измъчих по баирите. Сега едвам ходя от мускулна треска.

е,Веси,и ние в неделя бяхме на Крушуна,как не сме се засекли.То аз и въобще не зная как изглеждаш,де.Бяхме се разпрострели на голямата беседка сточно преди първото водопадче.Две семейства.

# 62
  • Мнения: 2 070
Привет!
Скоро ще се видим по градинките, само да купим количка.
Добре сме, само стискайте палци да не се запуши някое каналче, че мн кърма мн нещо, а прочутата авентска помпа нещо не ми прави нежния вакуум или аз не съм я сглобила като хората.

Мерси за поздравленията на всички, в родилното хапнахме вкусни круши и ябълки и ви споменавахме с добро. Да бях изчакала форумската среща  и тогава да бях родила, ама карай, другия път.

Мн е хубаво да имаш пак бебе, да знаете.

# 63
  • Мнения: 262
Дещо, смени си аватара, не пренебрегвай по-малките Grinning
С нетърпение ви чакаме по градинките!

# 64
  • Мнения: 2 556
Деси, как се казва бебето, че аз пак не съм разбрала? Simple Smile

# 65
  • Мнения: 5 636
Тес, казва се Елена. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 2 070
Tess, мисля че днес от вас сме поръчали матраци - един малък и един голям, ако не сме - ще поръчаме в най-скоро време, да знаеш  Laughing

Мацки, не мога да си избера количка да му се невиди. Няма такава дето да ми е Перфектната, на всички все нещо не им достига.

Валенце, как беше с двете деца на Крушуна? Хареса ли ви?

# 67
  • София
  • Мнения: 9 878
Деси,много ни хареса.Все още нямам снимки-ходихме с един колега на Ангел и той снимаше,та чакам да ми пратят.Ние не се качвахме много нагоре заради децата,само по първите няколко мостчета и стълби.После се върнахме долу на първия водопад-там имаше свободна една беседка с маса и пейки.Децата играха,Бубка даже влезе във водата,не успях да я удържа Laughing.После обядвахме,починахме и се прибрахме.Моят съвет обаче е,ако ходите на Крушуна да тръгвате рано,най-късно в 10,че и по рано,защото към 12ч вече става лудница там,поне през почивните дни.На мен ми се иска да отидем и в делничен ден-определено ще е по-спокойно.

# 68
  • Мнения: 22 473
ДеЩо, дано всичко с кърмата е наред, иначе аз съм доволна от авентската помпа. За количка не знам какво да те посъветвам, то зависи и за какви пари става въпрос.

# 69
  • Мнения: 872
ДеЩоВиди,добре завърнала се  Grinning  Разказвай, имаше ли зор с малката Елена? Много хубаво име сте избрали  newsm10  Дано се кърмите дълго време  Peace
Мира вече е добре - от вчера няма Т,минаха и афтите. Разминахме се само с температуропонижаващи .
Мериан,радвам се,че и вие сте добре вече  Peace
Джина,дано и при вас бързо мине летния вирус  Praynig

# 70
  • Мнения: 5 026
Деси, здрасти и от мен! Давай снимки, да видим беба  Heart Eyes

Да ви кажа,че 2 дни водих Бужи в "Дребосъче", на Дойран. Хареса ми, малко и спокойно е, няма навалица, има сладки играчки за игра.

Болестите да минават!  Peace

# 71
  • Мнения: 2 070
Аз го видях това Дребосъче като го снимаха за реклама и го откриваха.. нещо много миниятюрничко и сякаш е за по-малки дечица. Хубаво е, че е наблизо.

Дип, аз разказах в отчетната и ме мързи да се повтарям. Любомирова е страшен пич просто, а и попаднах на най-яките акушерки, изтормозих ги общо взето с моя страх, бутах им ръцете, виках им да не ме пипат и да поизчакат малко и т.н., а те - супер отношение. За два часа получих разкритие от 3 на 10см, без никакви обезболяващи и медикаменти. Обаче ме беше страх да напъвам и бебето беше високо, въпреки разкритието, та ми сложи окситоцин при пълно разкритие и мн бързо почнаха напъни и така. Имам два външни шева, които повярвайте ми, не усещам изобщо и си седя съвсем спокойно на дупето. Нямах треска, не бях изморена, чувствам се сякаш никога не съм била бременна. И това дето най ме беше страх зза кървенето и то не се случи. проблем нямаше и от бактериите. Ей така пожелавам да мине на всеки, който се реши за второ, трето, пето.  Laughing В стаята ми имаше жена, българка, която роди пето дете, страхотна, много печена и спокойна, с много хубави дечица. За кърменето няма да разказвам, свидетел бях как жените сами се отказват, защото не са информирани, не слушат какво им казват лекарите, а акушерките не бяха особено настоятелни и така.

Ето снимки, мислех, че Дикси е пуснала една от телефона си. http://deshtovidi.multiply.com/photos/album/4#1

# 72
  • Мнения: 5 636
Пусна, пусна. Много е красива Елена /пу-пу/ и името е страхотно. Да сте живи и здрави още веднъж!

# 73
  • Мнения: 5 026
Деси, много е сладка, оформена, с маникюр -  бе мацка си е от сега Simple Smile Дикси пусна, ама аз исках повечко снимки да видя  Wink

# 74
  • Мнения: 872
Деси,срахотна е Елена  Heart Eyes  А тя уж преди термин се роди,а пък какъв маникюр има само  Laughing  А за Любомирова ти казах,че е готина и не обича излишни медикаменти и манипулации  Peace

Общи условия

Активация на акаунт