Гоблени-26

  • 85 273
  • 606
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 728
 Ей, от няколко дни не съм влизала и еие сте изписали старата темичка!
 Страхотни неща сте показали, пък аз нямам време да шия...Я да питам за цените на конците. Вчера влязох в едно магазинче на Хр. Ботев. Имаха всички марки конци с изключение на Ариадна. Като казвам всички в това число и български( не че ги видях де, но казаха че имат). DMC и Anchor бяха по 0.85 (казаха че продават на най-ниска цена в София  newsm78). Мадейрата беше на 0.95, Venus- 0.40. Наистина ли са най-ниски цените? Казаха че имат магазин на Граф Игнатиев (ако правилно съм запомнила). И доста комплектовки имаха-но бяха в найлонови пликчета  newsm78. Но можело да се отворят на място и да се види какво има вътре!
  Сори за дългия пост, но аз скоро не бях ходила по-магазините и да си актуализирам инфото.

# 31
  • Мнения: 643
Мерси,марулка,значи човек като почне нещо ново,първо тука да пита.
То аз така и правя де.
Много са ви хубави рамките и на двете с кетри  bouquet

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 14:32 от ina221

# 32
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Минавам да ви кажа, едно добро утро от края на света!
Тук съм, макар, че предположението на mila mimi, за малко можеше да е истина. Моя дофтор, замина спешно за Германия /искаше да предизвиква раждане в понеделник или вторник/, обещах да го чакам, ако на 8.07 /термина/ не е дошъл ще моля Дъмпер, да го товари в самолета. Освен това, в болницата ще имам нет, така че ако не спите, ще раждате с мен  Grinning
Дъмпер и аз стискам палци, да се оправи бебока и да си ползва лигавника със здраве.
Освен това е вие какви жестове правите за новородени бебета, а нашта мила Goody, още не ми е пратила 5-те сезона  Mr. Green   bouquet
Иначе за показаните гоблени нямам думи, добре че мина първоначалната мания да искам всичко. Не че не го искам де, ама...
От вчера съм заснимала пелената, днес може и да я пусна.
Немога да не ви пусна ето това. Много ми хареса заключението от постулати 1+2

# 33
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Heart Eyes Heart Eyes щЪ-щЪ  Mr. Green наесен ще ти ги пусна по щърка от съседния двор  Mr. Green до тогава: чЕки, чЕки малко  Heart Eyes Heart Eyes
 Mr. Green магаре такова Mr. Green

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Момичета, страхотни неща сте сътворили, браво на вас! Аз не мога да се похваля с нищо ново, едва, едва кретам със старите произведения. САмо ще ви се възхищавам, а когато приключа, ще ви се похваля Hug

# 35
  • Мнения: 2 343
Поздравления за красивите рамкирани гоблени!  bouquet
Аз сега съм на друга вълна, нервите ме тресат и по-добре тия дни да не хващам игла.

# 36
  • Мнения: 129
Кита много се радвам че се обозначаваш а за това което си пуснала-голям смях  Laughing  Laughing
За мой срам аз съм от магаретата които не харчат пари  Shocked  Embarassed
Марулка благодаря за отзивчивостта   bouquet   bouquet

# 37
  • Мнения: 2 116
Катенце    bouquet

Иначе нищо по темата!  Confused  Обикаляме и ние по болници и лекари.........  ooooh! Ако и утре малчо не свали Т, влизаме в болница.............  Sad Ми това е! Оплаках ви се!  Hug

Дъмпер  Confused стискам палци!  Praynig

Марулич Hug

Браво момичета за готовите и започнатите гоблени!   bouquet

# 38
  • Мнения: 17
Пак сте се доказали smile3521 smile3501 newsm10.Добре е че ви има уча се на много неща от вас

Дъмпер дано бебока се оправи  newsm10

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Здравче, дано се оправи бързо детенцето  Praynig

Дъмпер, и аз стискам палци за бебко  Praynig

За рамките на Ванина - много съм доволна от тях, на мен самата Ванина ми ги избра, много подходящи и красиви, "отвориха" ми гоблените. А иначе има и по- евтини и по- скъпи рамки...

# 40
  • Мнения: 129
Здравче дано се оправите от сърце ти желая   bouquet
  А аз се трудя над това



а вазата съвсем я зарязах

# 41
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Дъмпи, стискам палци и аз за бебчето! Praynig Praynig Praynig Praynig

Здравче, иска ми се да се оправят нещата и искрено ти го желая! Стискам всичко, което мога да стисна!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

mila mimi, пак запавядай  Flutter Аз пък не виждам над какво се трудиш. Rolling Eyes

Хайде, Кита, с теб сме и чакаме новото попълнение в темичката. Леко и безпроблемно раждане!

# 42
  • Мнения: 7 803
бебчо е добре  Hug мерси на всички за подкрепата   bouquet
здравче, с теб и с мартин сме  Hug
кита, нямаш проблем за доктора  Mr. Green ще го ритна по д-то. леко раждане  Praynig

# 43
  • Мнения: 129
хайде пак -много се извинявам
   
   

# 44
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
ихааааааааа, тази ваза от кога ми е легнала на сърцето  Blush и в шкафа с "отлежалите" проекти  Hug
давай, а аз ще ти оказвам морална и аморална  Mr. Green подкрепа

Общи условия

Активация на акаунт