Гоблени-26

  • 85 277
  • 606
  •   1
Отговори
# 600
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Търпение момичета, търпение! Катето си идва днес и довечера ще има нова тема, просто трябва да сме търпеливи и пестеливи. Съмнява ме да ни заключат бързо, бързо темата, трябва малко да изчакаме.  Flutter

Тарзанката, тези бяха моделчетата от безплатните в сайта но Солария, но гледам са ги сменили, аз ги имам по разни дискове всичките схемички, имаше още божури, лилии и не си спомням какво още. Белият лилиум го ших за свеки, но на обикновена разграфена панама, ама то много фон, много нещо Tired. За това като открих неразграфената цветна панама и се родих.  Laughing Mr. Green

# 601
  • София
  • Мнения: 83
Виталити бих се радвала ако ми изпратиш твоят подбор .ДМС ли са или др марка?

# 602
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Аз също конвертирах конци за гоблена с мечетата на Дайменшънс. Засега само един сив цвят ми е объркан, но видях навреме и ще го заменя - с ДМЦ симото е доста по светло и не се получава ефекта на полусянка  newsm78
И дано да е само това разминаване...За първи път ми е да си комплектовам сама Outta Joint

# 603
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241

Хайде..заповядайте новата тема.. Hug

# 604
  • Мнения: 5 682
За да не оспамвам новата тема го пиша тука. По 1.точка дето е вместо запис..... може като искате да получавате нови отговори да се абонирате за темата с бутона "ИЗВЕСТИ" - намира се точно над всяка страница на темата м/у бутона "ОТГОВОРИ" и "МАРКИРАЙ НЕПРОЧЕТЕНО". Тъй като аз редовно не мога да покажа нищо за първа страница, /а и по нататък де/ и като нямам какво да пиша, го използвам, за да мога да следя какво се пише в темата. Новите отговори ги изпраща на е-mailа, който сте дали за връзка  Peace

# 605
ОБОЖАВАМ ДА ШИЯ ГОБЛЕНИ НО ИСКАМ ДА ВИ  ПОМОЛЯ АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ОТ КЪДЕ МОГА ДА ИЗТЕГЛЯ СХЕМАТА НА ГОБЛЕНА МОМЧЕ В СИНЬО ДА МИ ПОМОГНЕ  ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ  QNA_YORGOVA@ABV.BG

# 606
  • Мнения: 643
Ето, заповядай ,

http://gobleni.info.bg/Weihler/BALGARSKI/HORA/hora.htm

но вече сме в 43-та тема.

Ако искаш да питаш още нещо -тук никой няма.

Общи условия

Активация на акаунт