Гоблени-26

  • 85 272
  • 606
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 316
Здравейте и от мен.В момента се чудя какво да подхващам да боцкам.Ужасно ми харесаха зеленчуците в тези
рамки. HugБраво за всички красоти,които сте показали.  bouquet
Здравче,дано се оправяте бързо и да не  стигате  до болница  Hug Praynig
Кетринка, и аз ще пробвам това прословуто ателие-Ванина Peace.
Дъмпер, Praynig за smile3504

 

# 46
  • Мнения: 129
Гууди от морал ми дойде до гуша подкрепяй ме аморално много молим  Laughing
 аз затуй ще шия голия хубавец и ще го лепна на мъжо над главата а целомъдрената ваза с цветя май ще почака да се морализирам   Mr. Green

# 47
  • Мнения: 178
Здравче, с теб и Марти сме!  Hug

Кита, дано раждането мине леко - стискам палци!  Hug

# 48
  • Мнения: 1 142
Здравейте,момичета.
На Здравчетостискам палце детенце да се оправи бързо.
Мила Мимибраво и за двата гоблена.Аз не мога да шия едновременно два.
На Кита стискам палци,леко раждане да има.
Хубав ден ви желая момичета.

# 49
  • Мнения: 434
Аз като нямам нещо мое,да се похваля с чуждото:

# 50
  • Мнения: 338
марулке, браво на теб. страхотна колекция. кога ли и аз ще я направя  newsm78 Hug  bouquet

FUN, конците на DMC и Anchor са по 80 ст., за първи път чувам за толкова скъпи - по 85.

кита99, уравненията ме разсмяха много  Joy hahaha пожелавам ти бързо и леко раждане.

прасчо, аз сама си правих схемата за годениците по тяхна снимка. ползвам PCStitch7

стискам палци за всички деца и бебоци, дето са болни, по болници и т.н. - дано бързичко да се оправят и да тичат по люлките. Hug

mila_mimi, много ми харесват гоблените, които си захванала. успешно и бързо довършване, че вече съм нетърпелива да ги видя  Crazy

sissak, това е страхотно, на кой е?

# 51
  • Мнения: 434
Майка ми го шие.Иначе е готова комплектовка на "Милена стил"

# 52
  • Мнения: 617
Може ли някой да ми даде схема на четирилистна детелина? Искам да ушия двечки за подарък, но не мога да открия схема.
Или пък някоя схема на ножички, гребенчета и такива неща подходящи за фризьорски салон.

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 13:13 от mimi_mimi

# 53
  • Мнения: 747
Здравче Praynig Hug
Кита, бързо и леко! Hug Heart Eyes
Рамките наистина са страшно важни. Аз разчитам че 90% правят гоблена Mr. Green- да оправят кашата, която забърках. Сега започнах един- освен че обърках цветовете, обърках и бодовете, редуцирах схемата тройно, и накрая... ще викам на помощ Волф май Joy
Ketri, Иваничка, да ви питам:
Какво е това 3-4 бода под краката на птицата, като 3 капчици вода дето е- френски възли ли... и с кой номер конец се шие newsm78- на тази схема:
http://ivanichka.multiply.com/photos/album/17/Permin_14-6135_-_14-6140#3
нещо не можах да я увелича, днес zoom-a го няма никакъв, но надявам се, ме разбрахте
Иваничка, надявам се, не се сърдиш че съм дала линк към албума ти Hug

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 12:40 от Прасчо

# 54
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881

FUN, конците на DMC и Anchor са по 80 ст., за първи път чувам за толкова скъпи - по 85.


Аааааа, не е задължително и за по-скъпи може да чуеш, във Варна има магазини, в които са по левче, а в повечето са по 90 ст, така че 85 си е една прилична цена, а най-приличната се оказа в Ибейчето.

# 55
  • Мнения: 1 711
                Марулева,невероятни са зеленчуците в тези рамки. Покажи ги задължително и окачени. Как ще ги прикачате - на 2 тройки ли, дано ме разбра?


           Показвам над какво се трудя в момента. Това е един Пермин .Ето докъде стигнах :
http://lh6.ggpht.com/anthonyy80/SGNY3ashNeI/AAAAAAAAAZw/pEYLPKAN … 03.JPG?imgmax=512
         А това трябва да е крайния резултат:
http://lh6.ggpht.com/anthonyy80/SGNY3mFYEcI/AAAAAAAAAZ4/FEzvycwN … ig.jpg?imgmax=512

           Прасчо ,не успях да уголемя снимката и да ти помогна. При мен в сегашния Пермин няма фр. възли. Което не пречи в твоя да има.

         И моят дребен е болен от днес, не знам колко време за шиене ще имам.

     Лек ден на всички!

# 56
  • Мнения: 747
Така дали е малко по-ясна newsm78
http://images26.snimka.bg/006190766.jpg

# 57
  • Мнения: 1 711
         Прасчо, гледах , търсих, но не го виждам ясно. Според мен обаче не е френски възел, а някакъв бод отвесен от единия ред до другия.Тъпо го обясних, но нямам друга идея. Мисля Кетри обаче ши точно тези перминив решетка с още 5. И после обеща,че скоро не иска да вижда контурен бод. Mr. Green

 Другите момичета да си кажат мнението!

# 58
  • София
  • Мнения: 767
Здравейте!
Тъкмо днес гледах, че темата вече е на 3-та страница, а аз така и не съм се отчитала - ама то защото няма с какво. Нали изтипосах готовите лодки и скоро няма да има друго готово...
Стискам палци на всички болни дечица да се оправят, а на тея дето им предстои раждане - леко и безпроблемно   bouquet
Прасчо, (уф че гадно така, като обръщение - я да смениш ник-а Simple Smile ) - ето голямата снимка: http://ivanichka.multiply.com/photos/hi-res/17/3?xurl=http%3A%2F … 135_-_14-6140%233
според мен е контурен бод с номер 4 (844) - дето е като осморчици, дано си ме разбрала по това криво обеснение....
Иначе знаеш ли от колко време нося на срещите един пермин - дето му беше хвърлила око, едни макове от Дриймито... схема и останалите й конци...
Мила мими, като шиеш така - явно по листа на схеми и оставяш така рязка вертикална граница - особено на гобленивия бод - не на кръстчетата, после на готовия гоблен не си ли личат чертите. Една позната така беше шила по схеми и после не успя да заличи една вертикална черта баш по средата на гоблена.
Днес говоря (пиша) много объркано и неточно, ама то от жегата...
Ант, само да вметна, че това не е Пермин, а ООЕ, ако има някакво значение де Simple Smile

# 59
  • Мнения: 747
Ант, Иваничка, благодаря Hug Точно за тези осморчици питам Hug Аз дори си мислех че може и бод-маргаритка да са Grinning
За срещите- какво да ви кажа, на мен все ми е далече да се замъкна до долапа. И за да не речете че не ми се иска, ще ви кажа че и до този магазин на ДМЦ не съм ходила. Само до магазина на Графа отскачам-с тарамбуката и обратно Laughing Виж, до Южния парк веднага дотичвам, ама да се поразхлади. Впрочем на Графа Мадейрата беше 90 ст., 80-ДМЦ-то, 75- Анхора... Следващата седмица ще отскоча дотам и ще ви кажа дали и тоз магазин не се е поюврупейчил Mr. Green
А иначе, прасчосвайте си ме, на мен ми харесва Laughing Hug

Общи условия

Активация на акаунт