Гоблени-26

  • 85 280
  • 606
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 747
EЙ, страшни бързаци сте Hug
Кетри, велико е това бебе! И мене ме чака всеки момент. Браво и на Роси за него! А кога успя и ръцете да ушиеш Shocked
И аз оставих при Ванина 2 гоблена, ще показвам! Тази жена наистина има невероятен усет.
Тарзанка, браво и на теб! Ти май беше казала, но нещо ми убягва- кой прави гоблена "годениците"? Наистина невероятно попадение отвсякъде! А тези обувцици и мен ме грабнаха, но много неща, много гоблени ме връхлетяха:)))
А Марулката си е изтребител.
Спинки и Goodynewsm10
Александра Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 142
Браво на КАТЕТО за новата тема.Няма с какво да се похваля,защото ме налегнаха лични проблеми и за гоблена не остава време.Много ми харесаха показаните,обаче.Браво на всички ,за техните постижения.

# 17
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Кетри бебока на черната панама мн ми хареса ,може ли схема  Blush

Аз искам да дам едно пояснение по бебока на черната панама. Обърни внимание върху ключа и по-специално върху символите на конците от два цвята, така наречените мартенички - е, там има грешка.
Обърнати са знаците, когато започнеш да шие да знаеш, че символа М отговаря на тъмната комбинация от цветова, а символът звездичка на бялата комбинация.
Успех!

Ако не обърнеш конците както ти казах, ще ти се получи този негативен резултат:

Публикувам снимката на едно момиче, което е шила гоблена по грешния ключ, ако си я познае, надявам се да не ми се сърди. Верният резултат е както е показала и Катето, и както аз го ших преди време. Приятно и лесно гобленче, това мога да кажа. Аз лично го уших за 15 дена.

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 09:55 от marulka_s

# 18
  • Мнения: 7 803
ми аз да се похваля на мама с произведението


# 19
  • Мнения: 163
а къде се намира тази Ванина? и бързо ли работи?

# 20
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
а къде се намира тази Ванина? и бързо ли работи?
На "Крум Попов"28 в Лозенец,по добри от тях -няма.. Peace
Е бързо-бързо,колко бързо да работят..за два-три дни ще стане поръчката.

Марулева ,както винаги е страхотна в обясненията...за сгрешени ключове-тя е човекът.. Heart Eyes

Дж...само с на мама произведенията се хвалиш,а да видим нещо от теб,ааа..
Сигурна съм че сега не си ангажирана много с дискотечки.. Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 7 803
аз от 2 седмици съм си в немско  Cry
в бг не съм шила, сега правя един лигавник за кръстницата на децата, че се обеби преди 2 дни. като има какво, ще показвам. стискайте палци на бебока, че не е добре  Praynig

# 22
  • Мнения: 1 142
Кетри,аз си слагах гоблените на Графа в едно атилие.А при тази Ванина ,как са цените.

# 23
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
... стискайте палци на бебока, че не е добре  Praynig
fingerscrossed fingerscrossed стискам с всичка сила  Heart Eyes здраве и късмет на  мъничето newsm30

# 24
  • Мнения: 200
Поздравления за новата темичка и показаните красоти всичките са супер,а и Вие сте наистина много бързи в шиенето,аз не мога да се хваля нещо жегите ме налегнаха и не ми се шие но следя с голям интерес всичко ушито от Вас,момичета дето сте шили бебока на черна панама я кажете с какви конци го шихте,че и аз искам да го почвам,но имам ключ с madeira а при нас не се продават
лек и спорен ден на всички... Hug

# 25
  • Мнения: 434
Цоп и аз в новата тема.Нямам нищо готово за да се похваля,освен стари неща,които съм показвала,но сега вече съм рамкирала.
Ако не забравя да взема апарата,ще снимам докъде е стигнала мама с гобленчето си.Доста бързо го боцка.Ето с това се е заела

# 26
  • Мнения: 643
Аз не мога да разбера сега като стана въпрос за това бебе,а имаше и още едно сгрешено ,тези рускини нарочно ли го правят да не слагат верните конци.
Поне аз ако съм шила нещо ,ще сложа някакви стрелки някъде да се знае.
Обаче те не си дават явно схемите.

# 27
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
^buba^, това е обложката на гоблена. Купувала съм го от магазина на ДМЦ в София. За съжаление няма схемата, защото нямаше как да я сканирам и драсках отгоре.
http://images24.snimka.bg/005268402.jpg

# 28
  • Мнения: 129
Стискаме палци за мъничето Дъмпер дано всичко да е наред  Hug
А Кита дали не се обеби и тя никаква я няма    Laughing
Страшни красоти сте показали направо съм във възторг-толкова ми харесаха бебето на госпожа Марулева и кривите къщички ама стига толкова -пуста лакомия ...пък и Пикасата въобще не ме обича -т.е. аз съм прекалено тъпа да се оправя с нея  Embarassed   Embarassed
Та за това имам нужда от помощ-може ли някой да ми прати по пощата схемата на обувчиците на Вервако?По пощата ми ги вади схемите от Пикасата не пък аз си купих конците вече   Praynig
m_acid@abv.bg

# 29
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Не мога да не изкажа огромна благодарност на Кетрева! Любя та, ма newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm47!

Ето ги зеленчуците, рамкирани, отново повтарям с помощта и избора на рамки от Катето, изпълнението е от Ванина. Сега, оставя моят мъж да ги закачи едно за друго и да ги закачим на стената, "откраднала" съм си идея от едни скачени гоблени на Джемма.



ina221, човешко е да се греши. Аз бях открила грешка в ключа на верваковското бебе, а в случая на Малыш, там е печатна грешка на самия производител, така че няма конспирация и заговор  Wink

mila mimi, ще ти ги пусна обувчиците, аз също ще ги шия за едно бебче, което го чакаме септември, дано да успея до тогава.

Общи условия

Активация на акаунт