Давайте цветни идеи за детски стаи - 3

  • 49 896
  • 265
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 44
Благодаря ви за идеите. Малко се притеснявам да нямат затруднения със слизането до тоалетна например. Ако са сънени могат да паднат. По принцип идеята и двете легла да са на втория етаж ми допада, ще помисля за нея. Благодаря!

# 61
  • София
  • Мнения: 44 223
Здравейте, имам следния проблем. Предстои ми обзавеждане на детска стая, но не знам дали да сложим легла на два етажа(много ми харесват) или да бъдат на ъгъл както  при Елспет. Ако са от двуетажните  няма ли да се карат кой ще спи на втория етаж, не знам кой вариант е по- добър. Моля, който има опит в подобна ситуация да сподели.

според мен зависи колко са кротки децата - особено малкото.
Аз моя син не бих му кепила високо легло...много обича да се катери, невнимателен е колкото си искаш и съм 100% сигурна , че ще се пребие качествено за 0 време Wink
Та прецени си познавайки си децата...

# 62
  • Мнения: 1 425
И аз по тази причина реших леглата им да са ъгъл защото иначе означава да съм като падар постоянно в стаята им.....И гостенчета като им дойдат познайте на какво ще играят..... ThinkingА и коментара на сина ми като го попитах първо дали иска легло на два етажа беше"Искам разбира се за да скачаме от там Shocked....." И реших категорично ъгъл.... Rolling Eyes

# 63
  • Хасково
  • Мнения: 726
И аз много се чудя за тапетите,какви да са-нищо не разбирам.Досега сме били навсякъде с боядисани стени,но в детската специално много трудно ги поддържам.Не ми се боядисва на всеки 6 месеца и за това искам да залепим тапети,които да се мият.
и на нас ни предстои ремонт, даже е леко започнат...за по-хубаво мислехме да направим стените с латекс и само да залепим един фриз от тапет, ама сега се замислям. Иначе целият ни апартамент е с тапети, ремонт е правн преди да се роди сина-  -8 години-, сменяли сме ги само в кухнята, другите не са мръднали. Всички са немски, мисля че фирмата беше AS Creation или нещо подобно. Обяснете моля за непросветените какво им става на боядисаните стени че се нуждаят от подръжка толкова често.

# 64
  • София
  • Мнения: 44 223
Нищо, освен, че ако са бели много се цапат и им личи....
А да - и децата рисуват по тях...ама и по тапетите също...нашия се е изявил из целия хол, по вратите, в коридора...беше изрисувал и пералнята и хладилника с химикал.

# 65
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Нищо, освен, че ако са бели много се цапат и им личи....
А да - и децата рисуват по тях...ама и по тапетите също...нашия се е изявил из целия хол, по вратите, в коридора...беше изрисувал и пералнята и хладилника с химикал.

 hahahaИ у нас е така.Скоро боядисах едни стари секции в цвят слонова кост.Станаха много хубави,но вчера видях ,че имат нарисувани с химикал кръгчета и чертички.Новото произведение било:"Баба и Заю" Mr. GreenИначе проблема със рисунките по стените аз го решавам много бързо.На нарисуваните места рисувам нещо: от всеки дефект-ефект. Mr. Green

# 66
  • Мнения: 878
аз както обещах показвам какво съм направила до момента.....чакам мебелите и рисувам...Simple Smile
Идеята беше малко по-друга,но то никога не става каквото съм намислила...Има още много за довършване,но ще стане.
Казвайте сега критиките

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=250099&photo=1

# 67
  • Мнения: 219
jujolinka , какви критики, страхотно е.   bouquet Моля те, сподели кое как, с какво го рисуваш,  Hug че другата седмица ще започваме нашия ремонт

# 68
  • Мнения: 1 494
Тапетите ни са купени. Бледо жълти с мотиви от Том и Джери. Исках с коли, но бяха само със син фон, а стаята е относително тъмна и нямаше да е уютно с тях. Чудя се да ги застъпваме ли или не. На ролките пише, че не се застъпват, но мен малко ме притеснява това.

# 69
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607

За какви критики иде реч?! МНОГО Е ХУБАВО! smile3501
А с какво го нарисува?

# 70
  • София
  • Мнения: 958
Като гледам стаите ви - колко са хубави и колко място има......На мен ми предстои задачата три легла и две бюра в една стая 10 квадрата  ooooh! ooooh! ooooh!

Чудех се дали от леглата не мога малко място да си открадна - то е ясно, че едното ще е сандвич, а другото съм решила да е с повече чекмеджета отдолу, но дали може да ги направим по-малки - вместо 80 на 1.90 да са 70 на 1.80 - дали ще е разумно........В случая всеки см. е голяма ценност....

# 71
  • Мнения: 878
с акрилни бои.Голямо мазане падна,не е лесно да се рисува на стена,особено със светлосенки,....ама се получи.Като сложа и зелените килими и ще сме в гората съвсем  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 878
мила,в рилус предлагат такъв модел на детска стая ....чакай да го намеря само

намерих го ,но не се копира картинката.Фирмата е ZALF,имат варианти които са с бюро на подиум и отдолу легло+още едно  и отделно още едно легло и всичко това е на една стена.Но пак зависи размерите на стените какви са

# 73
  • София
  • Мнения: 958
jujolinka - линк за сайта им дали ще ти е удобно да дадеш, ще го потърся.........че не ми е познато името

# 74
  • Мнения: 1 503
Момичета,може ли някой да ми каже дали се продават нейде из Пловдив тези тапети  http://www.tapeti.vratsabg.com/index.php?page=colections&cat … 85;ка сте го дали по-назад в темата.А също и ако някой може да ми обясни за колко голяма стена са.....Пише по колко листа са,но какъв е размера на всеки лист не виждам Sad Освен ако това преди броя на листовете е размер.....

Общи условия

Активация на акаунт