Давайте цветни идеи за детски стаи - 3

  • 49 872
  • 265
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 958
За тези, които са правили стаи по поръчка, как разбирате дали сумите, които искат майсторите не са надути?  newsm78

Скоро ще се поръчва и незнам как процедирам. Да се пазариш - някак си не ми се струва добре, не сме на пазара, но от друга страна всеки има някакви лимити...А съм чувала, че по поръчка много завишават цените. Ще съм благодарна за малко помощ!!! Laughing

# 256
  • Мнения: 9 903
не можеш ли да намериш 2-3-4 майстори/фирми/ и да искаш оферта от всички? После сравняваш и избираш.

# 257
  • Мнения: 1 425
И аз така направих, ходих в 3 фирми и ми направиха примерни скици на това което искам.......И накрая си избрах тази която най-много ми допадна и като модел и като цена...... PeaceНо само да ти кажа че имаше огромна разлика в цени........... ooooh!

# 258
  • Мнения: 163
Стаята е станала стахотна Джоджолина  smile3501 браво . Ако не те затруднявам бих искала да видя всичките стени / вратата не се ориентирах каде е до леглата ли и срещуположната стена на градинката как изглежда/

# 259
  • Мнения: 824
дайте някакви идеи или критики към този ''чертеж''
все още не съм поръчала и си мисля дали е удачно това което съм измислила

# 260
  • Мнения: 878
нашето разпределение е почти същото ,има разлика в размерите само.Да ти кажа добре си го измислила ,зависи и какво е изложението на стаята ,да спят или на север или с главата на изток - така е правилно.
Можещ да сложиш леглата на стената която е 4 м,ще има място за шкафчета ,но пак зависи от изложението на стаята .

# 261
  • София
  • Мнения: 4 042
Jujolinka , извини ме,  но колко ти излязоха леглата? Всичките неща, гардеробчета и т.н.

А стаята е невероятна!   bouquet

# 262
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе момичета, и аз умувам стаята за дребния. Искам леглото да е високо, но се чудя дали няма да си усложня живота. Та реших да ви питам, как стои въпроса със смяната на спалното бельо, като ще трябва да използвам стълбичка за да стигна до леглото? Не ви ли е зор, като дойде ред да сменяте спално бельо?

# 263
  • Мнения: 4 292
Jujolinka, поздравления за стаята! Останаха ми очите, точно по мой вкус е!  Peace

# 264
  • Мнения: 7 091
Моля, пуснете си нова тема! Peace

# 265

Общи условия

Активация на акаунт