Давайте цветни идеи за детски стаи - 3

  • 49 877
  • 265
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 425
А да запитам момичетата от Варна....някой има ли впечетления от тези мебели по поръчка-"Домино" newsm78
http://www.mebelidomino.com/products/index.html
Аз за сега се спрях на тези.....сега уточнявам цветовете.... Peace

# 46
  • Мнения: 1 494
Аз искам да питам за съвет за тапети- кои тапети предпочитате? Като производство, като материя...
Намерих един сайт с тапети-
http://www.tapeti.vratsabg.com/index.php?lang=bul- има доста полезни съвети, а тук са детските:
http://www.tapeti.vratsabg.com/index.php?page=colections&cat=5
Какво ще кажете за цените? Много скоро трябва да взема решение.

# 47
  • Мнения: 71
И аз много се чудя за тапетите,какви да са-нищо не разбирам.Досега сме били навсякъде с боядисани стени,но в детската специално много трудно ги поддържам.Не ми се боядисва на всеки 6 месеца и за това искам да залепим тапети,които да се мият.

# 48
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
abigale, няколко от детските фризове много ми харесаха. Heart EyesДаже смятам да си поръчам един-два. Mr. Green
Аз лично нямам никакъв опит с тапетите,защото не съм им фен. Mr. GreenНо не се знае,може някой ден да открия тапетът мечта и да си облепя стените. Grinning

# 49
# 50
  • Мнения: 71
Много е як сайта.Разглеждам го вече почти час! LaughingМного ти благодаря!

# 51
  • Мнения: 249
pipi_lota страхотна детска стая ,а как е закрепен балдахима ?

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
pipi_lota, Елспет, страхотни детски  Hug

# 53
  • Мнения: 44
Здравейте, имам следния проблем. Предстои ми обзавеждане на детска стая, но не знам дали да сложим легла на два етажа(много ми харесват) или да бъдат на ъгъл както  при Елспет. Ако са от двуетажните  няма ли да се карат кой ще спи на втория етаж, не знам кой вариант е по- добър. Моля, който има опит в подобна ситуация да сподели.

# 54
  • Хасково
  • Мнения: 726
Elspet леглата с механизъм ли са, с  какви матраци

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 14:47 от tony_nm

# 55
  • София
  • Мнения: 830
Elspret леглата с механизъм ли са, с  какви матраци

Да с повдигащ механизъм. Отдолу има огромно пространство, побра всички дрехи на децата, ползват го много лесно. На всеки дрехите са му под неговото си легло, няма проблем с вдигането и свалянето.

# 56
  • Хасково
  • Мнения: 726
Elspret леглата с механизъм ли са, с  какви матраци

Да с повдигащ механизъм. Отдолу има огромно пространство, побра всички дрехи на децата, ползват го много лесно. На всеки дрехите са му под неговото си легло, няма проблем с вдигането и свалянето.
и  на мен идеята много ми допада, но още се двоумя дали едното да не го направим с чекмеджета- мисля си че ще е по-лесно обслужването, а това с механизма да се ползва по-рядко- за не сезоните дрехи...като тръгна да поръчвам ще види. Последно да те питам, че не можах да видя "на живо" такова легло- механизма за какво е закрепен- в една фирма ми обясняват че се закрепял директно на еднолицевия матрак, другаде ми казаха, че ще е закрепен на ламелна подматрачна рамка и отгоре си слагам двулицев матрак...а може да има и друг вариант

# 57
  • Мнения: 2 891
Мишомира, твоите хлапаци са малко малки, ама защо не ги попиташ? Те ще ти подскажат как да го направш  Grinning

# 58
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здравейте, имам следния проблем. Предстои ми обзавеждане на детска стая, но не знам дали да сложим легла на два етажа(много ми харесват) или да бъдат на ъгъл както  при Елспет. Ако са от двуетажните  няма ли да се карат кой ще спи на втория етаж, не знам кой вариант е по- добър. Моля, който има опит в подобна ситуация да сподели.

Защо не направиш и 2 легла да са на втория етаж? Така ще използваш пространството отдолу за друго. Примерно диван, бюра, гардероб, малка къщичка за игра, място за събиране на играчки с плъзгащи врати примерно и т.н. Идеи много. Може да сложиш леглада под ъгъл, спестяваш и място.

# 59
  • У нас
  • Мнения: 304
valen_tina,змейковица благодаря за мнението ви за детската    bouquet - е винаги има какво още да се желае. Относно захващането на балдахина доста идеи ми минаха през главата ,но се спрях на един що годе евтин вариант-PVC корнизи от Практикер 4 прави и 4 ъглови.Дано съм ти била полезна!

Общи условия

Активация на акаунт