Иде време за море ,а пък слънце не пече :) ИСПАНИЯ:)

  • 26 756
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • ES
  • Мнения: 2 172
Да се разпиша и аз в новата тема.

Весели празници в къщата на Карчита - рожденните дни на Мая и мама. Да са живи и здрави! Много късмет и щастие.   bouquet

Натия, знаеш ли как се свалят файлове с торенти? (www.DMCA-removal-from-Google е един такъв сайт)Там има всичко, и това, от което се нуждаеш. За да се виждат клипчетата ти е необходим К-лайт (K-lite codec) кодек. Също оттам можеш да си дръпнеш антивирусна програмка с кей. Кодекът можеш да го потърсиш някъде гратуито из нета, пишеш само в търсачка, гледай само да е безплатно, да не ти искат номера на мовила напр.
А ясно защо питаш за подновяване на резиденсиа, ти всъщност не си бг гражданка, или греша. Парабол, по Сертифицатите не се слагат пръстови отпечатаци, защо на теб ти искат?  newsm78 А това, че си решила да останеш със Сава в къщи  Peace е много добро решение. Сега си най-нужна на детенце и тези грижи за в бъдеще ще ти се отплатят със здраво и щастливо дете.
А ние май ще водим Мите за ваканцията в БГ. Не ми се иска, но обстоятелствата го налагат и от сега ми се свива сърцето.  Cry

# 31
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Да се разпиша и аз в новата тема.

Весели празници в къщата на Карчита - рожденните дни на Мая и мама. Да са живи и здрави! Много късмет и щастие.   bouquet

Натия, знаеш ли как се свалят файлове с торенти? (www.DMCA-removal-from-Google е един такъв сайт)Там има всичко, и това, от което се нуждаеш. За да се виждат клипчетата ти е необходим К-лайт (K-lite codec) кодек. Също оттам можеш да си дръпнеш антивирусна програмка с кей. Кодекът можеш да го потърсиш някъде гратуито из нета, пишеш само в търсачка, гледай само да е безплатно, да не ти искат номера на мовила напр.
А ясно защо питаш за подновяване на резиденсиа, ти всъщност не си бг гражданка, или греша. Парабол, по Сертифицатите не се слагат пръстови отпечатаци, защо на теб ти искат?  newsm78 А това, че си решила да останеш със Сава в къщи  Peace е много добро решение. Сега си най-нужна на детенце и тези грижи за в бъдеще ще ти се отплатят със здраво и щастливо дете.
А ние май ще водим Мите за ваканцията в БГ. Не ми се иска, но обстоятелствата го налагат и от сега ми се свива сърцето.  Cry
Гери,помисли си как Ще се 4увства малкото 4ове4е в Бг И ЩЕ ти стане по добре Wink,аз така пьрвата година много се притеснявах за Алекс ,но сега ве4е и двамата 4акаме да дойде времето за ваканцията.Не спира да пита кога Ще си ходи за Бг.

# 32
  • Мнения: 2 375
Гери, не ме пуска да се регистрирам в този сайт, казва, че се нуждая от кукис енаблед newsm78, а без регистрация не мога да вляза в торенти, нали там трябва да вляза или бъркам Tiredмного съм зле, няма да мога да се оправя. LaughingЗа резиденцията с двойно гражданство съм, имам два паспорта, но тук се водя като българка, по изгодно ми е Mr. Green Значи ли, че на теб не ти искат отпечатъци за рециденцията?
Изчезвам да водя малката на градина, чао и приятен ден на всички, въпреки студеното време. Laughing

# 33
  • Мнения: 811
Кар4ита,4естит рожден ден   bouquet Пожелавам ти здраве,Щастие и много любов  bouquet

Моми4ета,не съм ви 4ела от няколко дена.ТрябваШе да се връЩам в старата тема.Пак сте писали много.
Деспейнада  Wink,заглавието е много актуално  Peace.Не спря да вали тези два дена при нас  Sad.А имахме меркадо медиевал и по4ти ниЩо не успяхме да видим.тъкмо се наканим да излезем и запо4ва да вали.Много ми харесват тези пазари,толкова са оригинални и хубави неЩата,които продават.
Написала си го в старата тема....за това как се 4устваШ.По то4но не мога да го кажа.Курсове лесно се карат,но после е трудно с работата.

От асиенда и на нас ни връЩат малко,но поне ни връЩат  Wink.От наема съЩо се връЩа по принцип,стига хазяина да е регистрирал договора и съответно да плаЩа данък ,за това 4е е дал апартамента под наем.Но тъй като са много малко тези,затова и не ни връЩат.Миналата година ни го обясниха това.Щяха да ни върнат 300 евро само за наема.

Не съм влизала тези дни не за друго,ами заЩото в петък ми връ4иха Криси от градината с ...въШ4ици,първите  Embarassed Mr. Green. Едно от децата беШе с обръсната глава единия ден и като го видях за това си помислих веднага.Та два дена с това се занимавам.добре,4е се продават добри препарати в аптеките и става бързо.Ако някой се интересува ,мога да препоръ4ам  Mr. Green,4е съм доволна от този,който взех .

Вес,стягате ли багажа  Grinning? Явно да,Щом не си имала време да отвориШ новата тема  Wink.

# 34
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
[Не съм влизала тези дни не за друго,ами заЩото в петък ми връ4иха Криси от градината с ...въШ4ици,първите  Embarassed Mr. Green. Едно от децата беШе с обръсната глава единия ден и като го видях за това си помислих веднага.Та два дена с това се занимавам.добре,4е се продават добри препарати в аптеките и става бързо.Ако някой се интересува ,мога да препоръ4ам  Mr. Green,4е съм доволна от този,който взех .
ХАХАХАХАХАХАХАХА ,АМИ 4ЕСТИТО  bouquet,то това си е цяло сьбитие Mr. Green Wink

# 35
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
МоМИ4ЕТА ПРИЯТЕН дЕН ВИ ЖЕЛАЯ Hug Hug Hug,нека днес някой ви се усмихне пове4е от в4ера  bouquetи нека са ни живи и здави децата най_ве4е Hug

# 36
  • Мнения: 500
Ох,момичета,ще ме намразите,ама още едно въпросче.... EmbarassedМъжа ми е с контактни лещи-скъпи ли са при вас?
Пак благодаря!  bouquet
(Ама не може да отречете,че съм визпитана де..... Mr. Green)

# 37
  • Мнения: 1 461
Амига много красиво място  Peace
Натия и аз много трудно се регистрирах ж Замунда, първо се помъчих с женско име , накрая се регистрирах с мъжки ник , незная дали има нещо общо. Желая ти успех , не спирай да с опитваш.
Моята торта я харесаха всички, щом чинийките бяха празни, а топчетата отгоре казаха че на вкус са като бонбони рафаело, каквато беше и целта . Днес ходихме да проверим за резултатите от градината, от 7 приети деца Галето е седма с 4 точки , остана и Мая да я приемат от септември и нещата ще започнат да се нареждат при нас . Ето и малко снимки от рождения ден http://kar4ita.multiply.com/photos/album/40/Rogden_den_Krasi
Алест доста неприятно изживяване ми се струва, вече всичко наред ли е ?

# 38
  • Мнения: 811
Ох,момичета,ще ме намразите,ама още едно въпросче.... EmbarassedМъжа ми е с контактни лещи-скъпи ли са при вас?
Пак благодаря!  bouquet
(Ама не може да отречете,че съм визпитана де..... Mr. Green)
И аз съм с леЩи,но не съм купувала от тук.Откак ги нося ,ве4е 12/13 години си ги купувам от едно и съЩо място в София.Мойте са за по 1 година.Не знам колко са тук,но като им казвам за колко си ги взимам от БГ/30 евро и двете/ и народа се  Shocked. Все съм с един 4ифт,нямам резервен,но досега не съм късала леЩа и не ми се е налагало да си купувам спеШно.Виж разтвора си го купувам от тук.Рену се казва и съм много доволна.
 

Ка4рита,надявам се да сме ги из4истили.Пак Ще я ровя,като се събуди. Wink Днес не я заведох на градина,4е не спира да вали и дали там Ще стои вътре целия ден или Ще си е вкъЩи ,все тая.Тъкмо Ще се попоЩим оЩе малко  Grinning.

# 39
  • Мнения: 1 248
нека днес някой ви се усмихне пове4е от в4ера 
Мерси,Вал, да ти си връща. love001
Как вървят приготовленията за големия ден? newsm53

Натя, не се мъчи със Замунда.net- много  го пренаселихме, там е проблема. Weary
Ще ти пратя на лични линкове с нещата които те интересуват. newsm10

Мирката, купи си от Бг, за по сигурно. newsm78

Алест, честито, ти да не се надяваше да се разминете случайно? newsm48 С тези чаровни къдрици, няма как да се разминете. smile3533  Успех Hug, да ги гоните по скоро гадините.

Амига, хубави снимки пак да ни качиш.  bouquet

Bgangeleyes по разходки ли ходите, та нямаш време за нас? Weary Слънчево ли е при вас?  love001

# 40
  • Мнения: 773
Честит рожден ден на Карчита на патерици
Момичета помогнете и на мен с компютърните истории.
Аз преди 10 дни се регистрирах в Замунда.
Но не мога да свалям програми или по скоро не знам как,
защото винаги ми ги записва като един единствен файл и ми го записва
tipo Windows media player,а не Carpeta de archivos,
не знам какво да му задам за да ми го запише като Carpeta de archivos
за да мога да инсталирам след това програмата.

# 41
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Момичета помогнете и на мен с компютърните истории.
Аз преди 10 дни се регистрирах в Замунда.
Но не мога да свалям програми или по скоро не знам как.


От Замунда се сваля файл с разширение .торрент
После си инсталираш някоя торент програма - Азуреус, бит торрент, или която и да е - изтегляш си я от страницата й. Като клинкеш 2 пъти на торента който си изтеглила от Замунда, той автоматично отваря програмата и започва да тегли. Като го изтеглиш каквото си заредила, много е важно да не изключваш веднага програмата, защото ще ти прати съобщение, и след 3 такива съобщения ти трият акаунта. Целта е да се споделя по-дълго време това, което си изтеглила. Ако има още нещо неясно - питай Hug


Амига, много хубави снимки, все едно човек не е в Испания  Laughing

Алест, стягам, стягам  Laughing. Честити ви въшчици Joy, това като бойно кръщение в градината ли се явява? Сигурно цялата градина е пламнала.

# 42
  • Мнения: 350
Карчита, Вал не се сърдя за това че изразявате личното си мнение. Според мен захранването от 6 тия месец е  късно, особено ако трябва да въвеждаш наведнъж и сокове и каши и пюрета. Просто тогава не знаеш как ще възприеме храна различна от млякото,, според мен стомаха става мързелив. За това си мисля че нормално е да се въвеждат соковете от 3-4 месец, след това пюрета и каши и т.н. А ако се започне постепенно от 6 тия, стомаха става твърде мързелив. Познавам жена която даваше само каши и пюрета на детето което беше на 2 години започнала е да я захранва от 6 тия месец, сега е на три и не може да я накара да дъвче, детето и не иска да яде друга храна освен пасирана. Съгласна съм за кашата че трябва да бъде без глутен в началото.
kar4ita радвам се че са приели Галето в градината,  Hug дано приемат и Мая, но ти в каква градина ги записваш в частна ли или в държавна?
alest отвратително е че оставят децата да се накачат едно от друго с въшки. Едно да има и цялата градина пламва, дано се изчистите.
Парабол и аз да се изкажа че ако за първи път си вадиш документи в Испания тоест ти е първа резиденция или сертификадо както е при мен, и аз слагах пръстов отпечатък, но той остава за полицията в тяхната база данни, а на сертификадото няма нищо, то е просто лист хартия.
Гери как сте как върви работата и Мите как е? Винаги е трудно да оставиш детето си на някой друг за известно време. И на мен ми предлагаха да заведа детето си в бг и да го оставя на човек който нямам доверие, но аз отказах категорично. Виж майка ми е друго нещо и бих се доверила, понеже виждам как я гледа в момента и знам как би я гледала тя, но на никой друг.
При нас нищо ново под слънцето, на мен ми едно такова гадно че мама си тръгва в петък, Cry така свикнах да е около мен 1 месец и сега самички с Ники, помогна ми със съвети , а и не само с това за Ники, друго си е да имаш помощ.

# 43
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Леиди Лаура не разбрах за какво то4но става въпрос но ще се опитам най- прости4ко да ти обясня как се сваля 4рез ТОРенти.
за да сваляш торенти първона4ално трябва да имаш инсталирана една програмка . ето тази например е много добра - utorent
http://download.utorrent.com/1.7.7/utorrent.exe  -  като натиснеш на това автомати4но ще ти излезе прозорец в които трябва да потвърдиш 4е искаш да съхраниш програмата на твърдия ти диск . след като я "свалиш" и даи " оупън " (или абрир ако е испански уиндоуса ти ) след което само "yes" (si ). като я имаш инсталирана ве4е програмата зна4и ве4е можеш да сваляш торенти .  би трябвало автомати4но ве4е като кли4кнеш на торента (в които и да е саит избран от теб ) да се отваря тази програма и да запо4ва да сваля . в слу4ая -замундата - влизаш си , харесваш си филм и където ти пише дауноуд натискаш - от там сваляш един малък фаил , които съвсем не е филма (да кажем ) а е пътя до него - един вид го намира на компютрите на другите хора . ако не се стартира автомати4но програмата която съм дала , то ти трябва два пъти да кликнеш върху този фаил които си свалила (както се стартират вси4ки ексе-та ) и ако слу4аино не намира програмата (неведоми са пътищата компютърни ) трябва да я укажеш сама (абрир кон ....  )..след което ве4е ти зака4а филма ...едва тогава го имаш и можеш да го гледаш . дано съм била полезна с нещо и  не се притеснявай да питаш . а с медиа плеър се гледат само филми -явно това сваляш . ако искаш да сваляш програми наи вероятно (ако е само 1 фаил ) е  .iso фаил -тоест такъв които трябва да запишеш на диск (с НЕро-т0 става) или  да сложиш една програмка ДЕмон Тулс се казваше май която прави симулация на диск ( но това за сега не го упражнявай -по нататък ) или 2-ри вариант да е архивиран фаила -тоест пак да е 1 фаил но да е Zip  или rar  за което трябва да инсталираш задължително winzip или winRar( между другото това са буквално задължителни програми които трябва да имаш на компютъра си ...защото много картинки , игри , програми дори и филми идват архивирани ) ..затова може да ти е бил 1 фаил . аз предполагам оба4е 4е просто не си свалила програмата а само самия торент (онова за което писах по горе - фаила път към самата програма или филм ....)
Натиа продължавай да се опитваш да влезеш в замундата - понеже има много юзъри знам 4е на ден дават по няколко десетки регистрации и ако не е днес то утре ще си направиш .
а този торент знаеш ли го ?
http://torrents.ru/forum/index.php    тои е като форум , влизаш ,4етеш и там е линка , обикновено в първия пост , но е още по зле и от замундата ... .трябва да си много настои4ив и е пълно с неща .. дори сериалите са дублирани на руски .
аз тегляи от тези
http://www.torrentz.com/
кар4ита много лъ4езарна жена си - винаги си усмихната и някак ведра изглеждаш винаги !

# 44
  • Мнения: 773
Вес ,Ада благодаря ви  Hug
Проблемът е следния аз имам Бит торент и свалям филми и музика без проблеми
Вчера обаче опитах да сваля от Замундата програмата  Фотошоп и не става.
Като свалях например всички серии на Бай Ганьо ми ги записа като една папка в която
има 4 файла т.е. четерте отделни серии.
Една програма кото Фотошоп също би трябвало да идва като папка в която да се съдържат няколко файла,
а на мен ми записва цялата програма като един единствен файл, който по подразбиране иска да отвори с Медиа Плеър.
Ада сега прочетох пак какво си ми написала наистина ми пише че не се отваря защото е .rar файл
от къде да я сваля тази winrar

Общи условия

Активация на акаунт