Иде време за море ,а пък слънце не пече :) ИСПАНИЯ:)

  • 26 755
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 098
Кар4ита,4естит празник!
Желая ти здраве,щастие,любов и сбъднати ме4ти!




Гледам на тема данъ4ни декларации сте още. Wink
Вси4ко си оказва влияние за резултата.Вярно е,4е вземат предвид разходите за жилището,но и от банката имат информация за средната сума на месец,която остава 4иста за хар4ене.Т.е.заем за кола,някой друг ако има,си оказва влияние.Оттам какво е семейното положение,колко деца има в семейството,възрастни родители,ако има на ваше карго,а и други неща.
Ако си работите на едно и също място,добре,но ако сте сменили няколко пъти през годината местоработата си,това се отразява негативно на резултата.

Тук намерих една полезна информация в здравната сфера,само за комунидад Валаенсиана,ако не сте разбрали досега,ето възползвайте се:

http://www.lukor.com/hogarysalud/noticias/portada/07092211.htm

Ла Ада,про4етох в старата тема нещо и съм в контра да ти кажа.Изобщо не съм на мнение,4е си неоправна.Напротив,мисля,4е доста можеш,ама защо трябва да се притесняваш така?
Мислила ли си да изкараш някакви курсове(не 4е да у4иш,а просто китап да имаш) информатики и такива подобни?Щото ми е направило впе4атление,4е си доста напред с материала в тази област и ще те вземат на работа,легална си,можеш. Hug

Рали  Party,радвам се 4е си прекарвате 4удесно в България,4акам снимков материал и разкази,като се приберете. Peace

Силрай,зна4и и вие сте фенки на Маккуин,а?Ние го гледаме изънати в балетна поза,още малко и вътре в лаптопа ще влезнем. Grinning Laughing  Wink

Габи  Hug,благодаря за поздрава.

# 16
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
МИми,и аз като Тонита мисля,4е му е рано да му даваШ на детето сок4ета,и тя е права,4е навсякьде пиШе да


Ох Joy Joy Joy Joy Joy Joy,не беШе ли ти  Embarassed Embarassed Embarassed hahaha hahahaе да ме извиняваШ Praynig,мислех ,4е си ти
Ей за тез Лагуни , подпитвам. Sunglasses
http://www.lagunasderuidera.net/
Ама хайде, щом си майка на 3 хлапета вече (кога успя? hahaha) ща ти е простено. Hug
Наи- накрая ще ни принудиш към Толедо да идваме newsm78 Mr. Green

Ами много са си готини лагуните Wink,някой ден Ще ги посетим Wink
Хайде идвайте,с удоволствие Ще ви приема Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 17
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Kарчита, честит рожден ден!   bouquet
Много щастие, късмет и само приятни преживявания
и през тази година от живота ти!



Много ти е хубава тортата, ще те слагаме в списъка с майстор-готвачите  chef Laughing


Вал, откога се сдоби с 3 деца?  newsm78 Казвай, да ги пишем в списъка, докато е време  Joy

Тони, няма страшно, няма да се отървете от мен толкова лесно  Joy , и оттам ще наблюдавам положението, няма да е за първи път Laughing

# 18
  • Мнения: 1 818
Миличка Карчита,Честит Празник! Да си здрава,много обичана и винаги щастлива!



Тортата ти е превъзходна! Браво !

# 19
  • Мнения: 1 156
4естит рожден ден, Кар4ита. С пожелания за вси4ко най прекрасно на този свят и хиляди усмивки
6тастливо празнуване

# 20
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Вал, откога се сдоби с 3 деца?  newsm78 Казвай, да ги пишем в списъка, докато е време  Joy
Ами едното е на 30(за в списька 1977 година Laughing) а другото на 4(2003) ,но понеже това дето е на 30 ,оЩе е не пораснало достать4но,аз си ги отглеждам вси4ките Close.
Сега лятото малкото Ще ходи в Бг ,а майка му и тя за един месец Ще се подвезава там ,та Ще си отдьхна малко ,и на есен пак сьЩата история Close ooooh!уфффффффффф.

Да ви кажа така сьм изморена Confused,досега правих упражнения и направо незнам Thinking.....много трудно това отслабване #Cussing out

# 21
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Kарчита ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !
весел празник и много щастие и любов ти желаем !


 Hug  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 375
Не мога да се оправя с този уиндоус виста, а отгоре на всичко днес без да искам си унищожих кошчето. ooooh!Има ли начин даси го върна? И коя пограма да си изтегля от интернет, която да чете мп4? Преди имах BSplayer, но сега ми казва, че е несъвместима с уиндоуса ми. newsm78И антивирусна програма нямам..абе...
До сега правих НАПОЛЕОН, много ми се яде, но само утре ще разбера как е на вкус.  chef
Отивам да къпя малката, че от половин час кисне във въната и е време да я измъквам някак си. Stop

# 23
  • Мнения: 2 375
Ох, не, обърках  BSplayer няма картина, само се чува звук, Nero е несъвместима. Tired

# 24
  • Мнения: 500
Честит рожден ден ,Карчита!

Благодаря ви още веднъж за инфото!Надявам се до месец да сме в Испания и да се видим на живо!  bouquet

# 25
  • Spain
  • Мнения: 3 750
NAtia  пробвай дали ти се вижда  филма или там каквото и да е в МЕдия Плеъра (стандартния на УИндоуса ) ,ако се вижда - тогава просто махни този БСплеър които имаш и от замунда си изтегли новата версия . ако и в Медия Плеъра не ти тръгват нещата си инсталирай кодеци за divx primerno 6.o - на този саит ги има http://www.doom9.org/  в раздела даунлоуд- само гледай да не са трайл версия и също едни филтри ffdshow
 а между другото аз съм на половина рускиня ,а мъжа ми разбира руски и си говори със затруднения де , но говори така 4е това не е никакво извинение .. измисли си друго  Mr. Green
Амига   bouquet мерси за отговора ... но работата при мен е 4е не сме бракувани , дори като пареха де е4о не сме регистрирани затова не влизам в никакви декларации ... мъжо е ергенин с дете ... аз не съм му разход ...   Mr. Green
 а за запознаването е взаимно ... и така все се каним на есен уж да наемем по форумски някоя каса рурал ..може ако придумаме половинките и до вас да стигнем ....дано ... астуриас винаги  ми е изглеждало много красиво и незнам защо мисти4но , келтско ...  само да не се разо4ароваш ,защото ми казаха 4е са имали съвсем друга представа за мен , от писанията ми и всъщост каква съм (незнам защо то4но ..но явно на живо съм друга )

# 26
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Не мога да се оправя с този уиндоус виста, а отгоре на всичко днес без да искам си унищожих кошчето. ooooh!Има ли начин даси го върна? И коя пограма да си изтегля от интернет, която да чете мп4? Преди имах BSplayer, но сега ми казва, че е несъвместима с уиндоуса ми. newsm78И антивирусна програма нямам..абе...


Десен бутон на десктопа - Personalizar - там в лявото меню, на синия фон cambiar iconos del escritorio, и там слагаш отметка да ти се показва кошчето.  Laughing И аз моето колко пъти го затривах, вместо да му дам vaciar, му давам eliminar и отиде, та се не видЕ. Хубаво ще е да си сложиш антивирусна, също и да си направиш disco de recuperacion, за това трябват 2 двд-та, но после ако се омаже нещо, само ги слагаш и уина, драйвери и всичко ти е налице. За мп4 си ползвам програмата, която ми дойде с мп4 плеъра. Неро на вистата не съм слагала, записвам си директно от уина. БС плеър също не ползвам отдавна. МП си чете всичко, без бг субтитри Laughing, но това е защото не искам да си сменям езика в настройките, оставила съм го само испански.

# 27
  • Мнения: 52
ЛаАда не мисля че ще  се разочаровам.Пък и аз съм човек на които не влият чуждите мнения  Simple Smile
И ще чакам да навиете половинките да доидете в астуриас.За каса рурал това е лесна работа. Имам приятели които имат каса рурал мисля че за стая взимат 30 евро.
Ето малко снимки от галисиа ходихме семана санта
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=247395
Пожелавам ви лека седмица   bouquet и  Hug

# 28
  • Мнения: 2 375
Лада, значи сме сънароднички двойно smile3503, аз съм чиста рускиня, но от малка съм живяла в Б-я и в къщи говорим само на руски. Може би той би могъл да общува криво ляво с мъжете ви, но не е никак лесно да се излезе на глава с него.
На компютъра пограмата ми е репродуктор де уиндоус медия, един познат ми я направи да чете филмите, вкара някакви кодове, но клипчетата, които си свалям от телефона не вървят и пише, е проблемът е, че са мп4.  Бс плеъра опитах да го махна и търсачката в  компютъра не го намира, но при отварянето на някой филм си е там newsm78, а с кодексите няма да се оправя сама ще трябва да го нося в тиендата за информатика.
В компютъра имаше полуинсталирана антивирусна програма НОРТОН, но е за 3 месеца гратис и ми казаха да си я сваля от ЕЛЕФАНТ от където си свалям филми и музика, за да остане завинаги, сега чакам да се свали и ще видя дали ще мога да си я инсталирам.
Вес, мерси много, вече си имам кошче newsm44, вече ще знам как става.
Лека нощ на всички и сладки сънища. 1countingsheep

# 29
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ето малко снимки от галисиа ходихме семана санта
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=247395
Пожелавам ви лека седмица   bouquet и  Hug
Хахахаха Амига,тькмо Щях да кажа ,4е мьжьт ти е като детенце пьк схванах после ,4е може да е синьт ти Wink.
Много са ти хубави и снимките и мьжете,да са ти живи и здрави( и ти с тях)

Общи условия

Активация на акаунт