Иде време за море ,а пък слънце не пече :) ИСПАНИЯ:)

  • 26 743
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Spain
  • Мнения: 3 750
момета земете се земете у ръце и направете нова тема
 

# 286
  • Мнения: 259
Силве тук съм, но тези дни ми беше малко кофти и не ми се пишеше. А сега трябва да из4езвам 4е Ния иска да играем на плейстейшана, тя Рошавелка е виновна 4е ни показаха тази игра, и е много запалена и ве4е ме побърква и трябва да и угодя. Но пак ще пиша от понеделник ще имам много време. А за у4илището непременно пиши, ние ще се запишем със сигурност.
Вал 4естит ви колан

# 287
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
момета земете се земете у ръце и направете нова тема
 

Аз ще я пусна, ама чакам предложения за заглавие Laughing... докато хапвам картофки Mr. Green

# 288
Здравейте и от мен,моми4ета,ама то много сам поизпуснала май newsm78Гледам тук килца раздавате,и цици LaughingКилца мога да дам(4е имам 10 в изли6ък),ама циците си не давам,4е после ме уби мъж ми JoyАман с тия килца,за 2 години ги ка4их тия 10,ама то бе6е след операцията(жлъ4ката),та от тогава всв се боря,ама...
Добре до6ли и от мен на новите мами  bouquet
Алест,и твойта зна4и слага бг=окон4ания на исп.думи,не била само мойта,е SunglassesМного се смях на това а пикадо JoyМойта вика6е ДЪВ4АР=дъв4а де Laughing Laughing Laughingи много о6те такива бисери.Пообъркахме децата,ама няма как.
Е,за сега толкова,4е Покойото ни зове Laughing
Весел фин де и да си по4инете добре newsm10 newsm44

# 289
  • Мнения: 1 156
Е хайде  да намина и аз. И да се наредя на опа6ката ... ама не за килца, за другото. Килцата ги нагодих ве4е, даже и за сваляне имам едно , амам другото, ей голям проблем . Добре 4е хората са измислили сутиени с подплънки и 4е успях да излъжа ве4е мъжо., 4е ина4е при тая напра6тяла мода кой би ме взел такава постна.
Мария добре до6ла .Балеринката си има дванайсетгоди6на история  толкова години търках станката и пода в 6колата по балет в Плевен. Наистина е страхотно, диспциплинара те , и куп такива приятни не6та , емоции по концерти и тн. Само 4е като спре6 прави6 едни прасци, римски гладиатор може да ми завиди.
Аиде 4ао , канена съм на ве4еря, тръц. Айде да видим какво 6те измислят испанците.

# 290
Оххххххх,забравих,имам въпрос4е=
пове4ето мамита живеят по морето,гледам,кажете ми как да приготвя дорада,4е то само пе4ена на фурна...Много мерси newsm53

# 291
  • Мнения: 1 156
Мария, а за дъ6теря ти и балета ами попитай в кметството, в у4или6тето съ6то така би трябвало да те насо4ат към някой център. Дори може да е безплатно, поне тук в Торевиеха мисля 4е е .
Успех на малката балерина

# 292
  • Мнения: 1 271
Вес, какво стана с новата темичка, никой ли не даде заглавие.Аз имам едно на ум, ама пак ме е ударила простотията, та...абе по добре да не го казвам, че ще ме баннат  Sunglasses
ГериПетрова, аз нещо не съмч в час с клюкините-тази вечер си на вечеря с испанци ли?Ох и ние сме за балета.Рая само повтаря как Гери щяла да я води на балет.Ама аз ти казах, тия мойте и двете са такива кърлежчетаааа....а, сега да те видя като ти увисне на главата  Crossing Arms
ЛаАда, ти като сервираш така картофки, ми нещо пържолка, за мезенце нещо, бе  Blush
Валче, няма да изпускаш момчето.  Wink
Ох, хайде лека нощ, отивам да спя, че до сега правих ето това за утре



Лека нощ , да спите в кош и да сънувате грош  Heart Eyes

# 293
  • Мнения: 96
Аз преди заминаването (утре!) за БГ взех че измислих едно заглавийце...

Ако ви харесва,давайте!

Где ще видиш ти в Испания толкоз хубави жени!

# 294
  • Мнения: 1 248
Аз преди заминаването (утре!) за БГ взех че измислих едно заглавийце...

Ако ви харесва,давайте!

Где ще видиш ти в Испания толкоз хубави жени!

bgangeleyes Лек път Hug, и за нета,  да ти кажа, че обещаното си е обещано. Naughty Да Фнимаваш. Joy
Приятно прекарване и да не забравите да си дойдете. Hug
Лека нощ мами.  bouquet

# 295
  • Мнения: 500
Айде на кафетооооо!

Или може би искате по една шкембе-чорба след тия бири снощи? Mr. Green
И ако ми позволите и на мен едно предложение за заглавие... Embarassed Красиви и страстни испанските мами подаряват килцата си с много труд сбрани,че на плажа ще събират погледи отбрани! Mr. Green
Айде лек ви ден от мен!  bouquet

# 296
  • Мнения: 1 156
Силрай като ми увисне на главата няма да ми скър6и врата. Ти само запази коли4ката на Елеана, 4е в тоя мой живот ни6то не се знае.

# 297
  • Мнения: 1 818
Ааааа,да не ви мисля значи...излишните килца продавате...на цаца с бира и картофи заседавате...И следващия пикник сте уредили....Вес,има ли касас рурал по канарите  Grinning

Имах нужда да се посмея заедно с вас,че нещо тези дни .... не са моите ...

Силрай,отново си сътворила чудо...браво!  Hug
Добре дошла,БуболинкаHug
Мария,ще ти се обадя да се видим...само да спре да вали... Hug
ЛаАдаHug много интересно празненство сте си направили...И нашите деца бяха до вчера до обяд...но имали само Специално меню в комедора...големият празник и на нас ще е при завършване на годината .


Аз преди заминаването (утре!) за БГ взех че измислих едно заглавийце...
Ако ви харесва,давайте!
Где ще видиш ти в Испания толкоз хубави жени!

Бганхелейес,да се върнеш...и да не ни забравяш!

А заглавието е супер...аз бих го променила леко,за да има рима...

Толкоз хубави жени,г'де ще видиш ти ☞ Испания ☜

Отново вали при нас...но е хубаво

# 298
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045



Габи, пускам твоето попроменено заглавие.  Peace А за такива къщи там не съм гледала newsm78, но може и да има, знам ли Thinking.

Мирката, мерси, значи имаме заглавие и на следващата темичка Hug

Силрай, много интересна и хубава торта, от кое филмче ми е позната обаче?  newsm78


Нека новодошлите мами, ако искат да ги включа в списъка на първа страница, да ми пуснат на лични града откъдето са, къде живеят сега, име на детето/децата  и рожд.дата/и.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт