май 2006

  • 13 151
  • 307
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 480
Люба, пак ме развесели с твоя пост...

Забравих да пиша, че Олчето много хубаво заглавие ни е сложила  Hug

Страйпърчето наистина изглежда страхотно - Цялата сияе - казах й го вечерта като тръгвах...

Болничките да оздравяват  Praynig!!! /и ние в това число - не мога да смогна на кърпи за нос  Laughing/

Мимозке, снимките са страхотни! Давай още и с повече обяснения, ако си спомняш, де...  Wink

До сега съм чистила - банята мих и кухнята - нещо ме прихванаха пак лудите... Марти се разшава ще го гушна да поспи още малко...

# 31
  • Мнения: 214
Здравейте мами. Много ми беше мъчно за вас, но от днес имам комп и ще пиша когато мога. Исках да знаете, че не съм ви забравила и се радвам, че ще мога пак да съм сред вас.Ето я и Маги

# 32
  • Мнения: 480
ЕЕЕЕеее добре завърнала се gi4o_pi4o!!!  Hug
Маги много е пораснала и гледа умно като голямо момиче!

# 33
  • Мнения: X
Гичо,добре сте си дошли пак при нас с Маги Peace...липсвахте ни..........дано да не зачезвате....
Ето ви още малко снимки/ако и тоя път не излязат/,ще се ядосам вече.......ама цял следобед боря сървъри с голи ръце #Cussing out.....Ивчо хапва торта,Ивчо яде бонбон,Ивчо замезва с хляб..щото само такова не беше ял,да прекараме манджите с малко сок,скриха и манджата....държат ме гладен и протестирам,ето ни и с батко-тук не ям и не рева.......ама ако знаете колко време ни мъчиха за да ни вкарат в кадър............. Mr. Greenа това са батко и кака Grinning

# 34
  • Мнения: 2 208
Добър вечер!

Днес не усетих как ми мина деня....
Ники днес е послушен (да не повярва човек). Остави ме да сготвя на спокойствие. Седеше си детето в столчето за хранене, хапваше си печени картофки и си гледаше мирно, тихо и спокойно детско филмче  Heart Eyes. Направо не можах да повярвам, че това е моето дете!
Днес е чистил с мен и не си е разхвърлял играчките!
Чакам с нетърпение да се оправи времето, че хич не ми се стои у дома. Искам да ходя по разходки и магазини.... Не успях вчера да си купя един крем и сега само за него си мисля и ме е яд, че не можах да го намеря!

Днес си направих резервация и за една дългоочаквана почивчица и живот и здраве ще се наслаждавам на спокойствие и разнообразие като му дойде времето  Laughing.

gi4o_pi4o, много се радвам, че си пак сред нас. Дай повече снимки на Маги, че не сме я виждали от векове....

Шуши, моето диваненце и вчера не спа и една секунда през деня и вече към 18 ч. лягаше по земята и вика: "пинка". Та беше изкъпан и заспал в 19:30 ч. и си легна гладен, че толкова му се спеше, че никаква храна не го интересуваше!
Днес обаче, поспа към един час (може и по-малко да е било), но поне няма да се въргаля по земята....

Лека и спокойна вечер!

# 35
  • Мнения: 480
пак съм аз -
да ви поздравя с една песен - много ми хареса - http://www.vbox7.com/play:58e7f40a

Миро каза в шоуто на Азис, че има нова любов от 1 година, всички знаели и затова той няма да каже... Много ме загриза любопитството  newsm78 Някой знае ли нещо... или да питам в Клюкарника  newsm78

# 36
  • Мнения: 4 155
Дано болните дечица да оздравяват бързо. Времето май е много непостоянно. Прз нощта е ужасно студено, а през деня стават плюсови температури.
Люба, може много да сте изтормозили с тортата, но картинката е много хубава. Много добре сте се справили с тежката задача!
gi4o_pi4o, много е хубаво, че отново имаш възможност да четеш и пишеш.
Много благодаря за комплиментите, но това е защото не сте ме виждали през последните месеци Simple Smile През първия месец на бремеността качих 7 кг  Embarassed
А на срещата сияех, защото ми беше много приятно с вас Simple Smile

Имах нужда да се махна от всичко - деца, болести, работа.
Цял ден ми е лошо и не отидох на работа. Педиатърката ни каза, че има някакъв стомашен вирус и е добре да съм на диета няколко дена.

Таня, в коя част на България ще е почивката ви? Търся нещо за през уикенда само за мен и мъжа ми. Но не трябва да има СПА и засега съм само с идеята.

# 37
  • Мнения: 480
Дано не досаждам вече, но вижте моето диваче, как си нарисува трето око  hahaha
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=220559&photo=1

# 38
  • Varna
  • Мнения: 503
 Lubaq ottuk nasetne taka shte e. Tomi gi hvaelajshe v shok prodavachkite na taj vazrast- kato vleze va magazin i gi karashe da pakazvat vsichkite igrachki i posle kazvashe haide sega da vidim i v drugiaj magazin i taka cajla sedmica. Izvinjvajte che pisha taka no preinstalirvak kompa i mi dadoha 5 min vreme da pregledam.
  bolnite da ozdravajvat mnogo barzo.

# 39
  • Мнения: 2 208
Имар, къде отиде???
Чакаме снимки на пияни физиономии Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 429
Ето и моите снимки от срещата http://www.snimka.bg/album.php?album_id=33274&photo=26
 А тук е моето подстригано момче http://images23.snimka.bg/005191771-big.jpg http://images23.snimka.bg/005191770-big.jpg,което  в неделя се включи в почистването.Но иначе всички в къщи имаме чувството,че от както е подстриган е станал още по-палав.
 Танче тук съм ,но имаше едно мрънкало в спалнята,което без мама не искаше да заспи и затова се забавих.

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 10:48 от imar

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 973
Добро утро МАЙки!
 Очаква ни хубав слънчев ден!

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 08:37 от Люсил

# 42
  • Мнения: 2 208
Добро утро!

Люси, благодаря за кафето и вкусния сладкиш!
Май само в нашия квартал е мрачно и студено  Thinking. Който има късмета да му е слънчево и топло да излиза на разходка и за нас.
Пък и драснете някой ред тука...

Хайде, лек и весел ден!

# 43
  • Мнения: 937
Драскам, драскам - Танче много ми стана мило как описа послушния Никола, я вземи ни го покажи че отдавна не съм го виждала. Я сподели къде ще ходите?
Аз ровя из готварския защото сме решили да се храним разделно, та да видим до къде ще го докараме с килограмите на милото.
Мимозата и аз благодаря за приятната разходка с Китай и аз се присъединявам към очакващите да видиме слънце и море и да помечтаеме   Nature Sunny
Люба супер сладури са братята и с тези еднакви ризки трепач - разкажи повече за новото жилище.
Имар супер помощник си имаш и честита прическа -  изпрати ли къдрици на Сиска?
Хайде да си организираме среща с децата - софиянки какво ще кажете да обърнеме някой клуб... Joy
 Ill болничките бързо да оздравяват!!!
Кате къде си?

# 44
  • Мнения: 2 208
Пак съм аз... Май днес ще ви писне от мен.
Ако някой не е попадал на тези инструкции може да се посмее от сърце: http://i.data.bg/08/02/02/790564_orig.jpg

Галя, благодаря че драсна, че да има какво да прочета Simple Smile
Почивката си планираме да бъде в Трявна.

Хайде да си организираме среща с децата - софиянки какво ще кажете да обърнеме някой клуб... Joy

Хайде! Нали Шуши даде идея да резервираме клуба на Мими...

Общи условия

Активация на акаунт