май 2006

  • 13 157
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 155
Ох. Ще ми замине диетата дето я замислям за от утре с тази баничка.
Люба, дано да успееш да намериш детегледачи за децата и да си починеш в събота.

Дано бебето се роди лесно и без усложнения.

# 301
  • Мнения: 4 370
Олеле, момичета, какво сте направили бе! Взе ми се тока докато ви изчета. И аз да се включа с най голямо удоволствие по горещите теми на деня:
Кърпи- ползвам най-ефтините бебешки които съм открила до момента - Femole 72бр - 1.65лв. Памперс ползвах само първия месец и установих, че не са никак мокри. Най горните са си почти сухи.
Колбаси - давам изключително рядко, само ако види и ако си поиска, но обикновено ги плюе.
Мед - не съм давала още,поради същите причини които посочиха Катя и Сиска
Ягоди,череши - още миналата година ги опита, ако и тази му харесват , пак ще яде.
Среща - време е да си пуснем в тема в която да обсъдим този жизнено важен въпрос.  Peace
Говорене - не ми прави впечатление да говори силно, но пее силно. Когато види любим човек и му се радва го приветства със песента: Мааама, тааати, баааба, дяяядо, лееееля, чииичо..... и така изброяване на цялата рода,понякога включва и имена. Като се разхождаме по центъра сред хора, е много щастлив и оглася целия център с тази песен и обикновено приятелите така ни намират, чуваме се отдалече.

Пращам положителна енергия на всички болни и родилки!  Hug
Ох,как забравих да измисля заглавие за тема за Баба Марта, чак ме е яд!

# 302
  • Мнения: 145
Люба, ако дойдете в събота, обадете се, може поне по едно кафе да пием. А ако преспивате тук, може и нещо друго.

# 303
  • Мнения: X
Дени,едва ли ще преспиваме/то пак е малко служебно пътуването/,но стига да стигнем ще звънкам.....обаче тая сутрин голямото русокосо ангелче ме зарадва с температура,кашлица и сополи....а баба му още не е обявила дали има пролука в графика си/а за съжеление нейното гадже върви комплект с нея/,но аз продължавам да се надявам,че може и да ме огрее/блаженни верующите/...
Ники,имате ли бебе вече?

Ей,гледам от одеве "Тая сутрин" и ви казвам,че за пореден път се убеждавам,че простотията не ходи по гората...... ooooh!

# 304
  • Мнения: 271
Добро утро!
Дени е писала сутринта, пък не е сервирала кафето и чая:


Относно дискусията за храните: МЕД започнах да давам отскоро, но за мое най-голямо съжаление Гоги никак не беше впечатлен, да не кажа, че го изплю с погнуса.  Sad МЕСО яде само домашно /благодарение на свекитата/, оказа се голям вълк това дете - дай му да маа пържоли инече кренвирши и пастет вкъщи не се купуват и даже и не е опитвал. ШОКОЛАД съм давала няколко пъти /от детския, не че има кой знае какво значение/ но не му сили въобще, хапне една хапка и другото така остава и вече не купувам. Иначе е голям фен на бонбоните, но само на приказка. Постоянно обяснява как ще си купи бон-бон от магазина, но като му попаднат ги разопакова и храни нас с тях. Абе, май съм щастливка, че детето не яде такива неща. 
Ани, с тебе една марка кърпички ползваме.  Wink И аз купувам от най-евтините в Кауфланд и съм доволна. Подкрепям те за срещата с две ръце.  Peace

За говоренето високо - не говори, но много силно крещи, когато си дойде татко му или види някой познат. Чак му се чудя откъде го вади този глас това малко човече.

Брей, днес голяма промоция ми отпуснаха - Гоги още спи и не мога да повярвам.

Желая ви страхотен петъчен ден и болничките да оздравяват бързо, а аз отивам да се приготвям за разходката.

# 305
  • Мнения: 145
Лооони, срам, срам! Embarassed Embarassed Embarassed
Ама като пиша не гледам в колко часа е пуснато предишното съобщение. Извинете ме, довечера ще ви сервирам питие...

# 306
  • София
  • Мнения: 8 932
FY, стискам палци и да ни зарадваш с добра новина.
За крещенето, тепърва ще почват да викат силно децата. Казвам го от опит и не е само моето. Всички деца в един момент стават едни кресливи и на моменти вече изкукуригвам от крясъци. Резултата е, че и аз се надвиквам с тях. А как слуша телевизия само, в съседната стая се чува, а предполагам и у съседите.

# 307
  • София
  • Мнения: 429
FY стискам палци,всичко да мине нормално и скоро да си имате малко сладко бебче Praynig
 За храните,аз съм най-зле в това отношение,защото вече нищо не забранявам,ако иска да яде да яде.Шоколад не бях давала до януари месец,но като отидох да подавам документи в една ясла и докато чакахме почерпиха родителите с чай и сухи пасти,със сигурност децата са имали суха паста за следобедна закуска.Тогава се замислих ,че скоро няма да мога да контролирам какво яде и по-добре да е опитал от всичко пред мен,а не после да се притеснявам за реакции.Пастет обожавам и докато ям,ако поиска давам и на него.А ако искам да яде само чисто и проверено месо,трябва да си направя една фермичка.Месото в магазините е винаги третирано.
 За говоренето високо-Иван въщо говори високо и винаги превъзбудено.Явно ще е като мен EmbarassedНо ми прави впечатление,че ако аз му се карам или с бабата си говорим на висок тон и той започва да вика и да ръкомаха.Според майка ми съм го стресирала много и затова реагира така  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт