май 2006

  • 13 160
  • 307
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 671
А кой е този клуб?
И за коя дата предлагате?

# 46
  • Плевен
  • Мнения: 973
Брей Руми, браво на теб. Колко бързо свали 5 кг , я кажи магическата диета.

# 47
  • Мнения: 4 156
Руми, браво! Знам колко е трудно и те поздравявам за успеха!
Тук в Слатина е слънчево. Само че ме боли корема и ми е едно чоглаво.
Приятни разходки на всички.
Ще е хубаво да събереме децата. Само да не е тази събота и неделя, че ще бъдем в Плевен (ако стигнем до там).

# 48
  • Мнения: 480
Брей Руми, браво на теб. Колко бързо свали 5 кг , я кажи магическата диета.

И аз съм впечатлена, Руми - давай вълшебната диета!

Клуба на Мими е в Младост 1А - В страната на чудесата...
Да се организираме за другата събота - 1-ви март - ще си раздадем и мартенички  Flutter

При нас е много ветровито и няма да рискувам - студено е...

Танче, много се смях, особено на бебето в аквариума  hahaha Със сигурност няма да ни писне от теб...

Ето малко полезно инфо и от мен - направо се учудих, че не се разпространило до сега-

1. Номерът за спешни случаи в целия свят е 112.
Той може да бъде избран, дори ако телефонът ти е блокиран.

Не го пробвай! Ще имаш проблеми с Емел  Етем!!!

2. Забравил си си ключовете вътре в колата и си далече от вкъщи, където имаш резервни ключове, за да я отвориш?
Ами, добре - тогава се обади у вас и накарай някой да приближи дистанционното на колата до телефонната слушалка.

Ти дръж мобилния на около 20 см от вратата на колата.

А сега у вас да натиснат копчето за отваряне...

Бинго! Ключалките се отвориха.

Същото става и за багажника.

Направи проба!

3. Падна ти батерията на мобилния?
Всички мобилни телефони имат резервен заряд в батериите си, който щом набереш *3370#  автоматично се активира и ти дава до 50 % допълнителен заряд.

Когато сложиш телефона да се зарежда, този резерв ще се зареди автоматично и така ще имаш за друг случай.

4. Какво да правиш, ако ти откраднат мобилния телефон?
Търговците на мобилни крият тази информация, за да може крадецът да ползва телефона и да консумира услуги, а жертвата на кражбата да си купи нов апарат и също да консумира услуги.

Трябва да намериш серийния номер на телефонния апарат. За да го направиш, просто маркирай *#06#, без да го избираш, и на екрана ще се появи серийният номер на телефонния ти апарат.

Запиши си този номер и го запази на сигурно място. В случай че ти откраднат мобилния, обади се твоя мобилен оператор и му дай този номер. Това ще позволи телефонът да бъде блокиран напълно, дори и крадецът да смени СИМ-картата.

Вероятно никога няма да си върнеш този апарат, но поне ще си сигурен, че крадецът никога няма да може да го използва.

Най-важното в случая е, че ако всички знаеха тази хитринка, кражбата на мобилни телефони щеше да е безполезна.
Boyoto, автор в Blog.bg


# 49
  • Мнения: 214
  за сега толкова, че Маги не е свикнала да ме дели с компал. При нас е супер време и тя е много щастлива,че играе на вън. До по късно.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 671
Маги колко е порснала, сладурана!

ШУШИ, 1 март ще е чудесно да се видим, само клубът да е на разположение!
А инфото е много полезно, благодаря!

Момичета, диетата е тази - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=267901.0 препоръчвам ви я освен ако все още не кърмите - аз изкарах 1 фаза, когато разбрах, че не е за кърмачки /има обиколен вариант  Rolling Eyes / и се наложи да мина на обиколния вариант. Ама ми е много мъчно, защото видях, че има ефект и че не ми е невъзможно да свикна да я спазвам... ама някой друг път... сега си турнах постижението в лентичката, белким ме досрамее да го коригирам обратно към нулата  Mr. Green

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 16:35 от Rumya

# 51
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
А,добър ден Heart Eyes
Руми,аз си купих книгата на Дюкан по Нова година и бях много амбицирана да отслабвам с него,ама както видяхте до никъде не я докарах BlushРазбрах,обаче едно-почне ли се трябва да се докара докрай,защото в противен случай ще се върнат килограмите както стана при мен.Аз,бях почнала да пиша в темата,обаче авторката на темата се държи все едно е основоположничка на режима и ми беше меко казано неприятна,но имах паролата от албума и като гледам как са смъкнали по 25-30 кг много им се възхищавах-бяха неузнаваеми.На мен ми е проблем бирата,ама сега с една приятелка ще се подкрепяме в слабеенето,а дано успеем Mr. Green
Пък за кърмачките е 3 етап,ама те нашите кърмачки елегантни.


Гичо,Маги много е пораснала Grinning

Айде това е от мен!

# 52
  • София
  • Мнения: 609
Здравейте,момичета
И на мен страшно ми харесаха снимките на Мимозата,аз много обичам такива неща като "света в миниатюри"-супер е да се види
Имар,аз си мислех,че Гоги има много коса Wink
Ние днес бяхме доста време навън,слънчево и не студено беше
Прекрасна е идеята за среща на 1 март,бройте ни Peace
Руми,и аз съм на диета от неделя(след срещата),тая е за една седмица,после ще пробвам твоята и дано и аз се похваля.

Ще сложа една снимка с новото пушкало,с което ми учат детето да ме стреля в упор(не че не съм си за разстрел)

# 53
  • Плевен
  • Мнения: 973
Току що даваха Daniele по телевизия БТВ в Новините във връзка с корумпирания анестезиолог, дано не се бъркам.

# 54
  • Мнения: 4 370
Оле, Шуши страхотна си! Много полезно инфо! Жива и здрава да си! Особено това с батерията , ще се ползва често струва ми се.  Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 2 671
Люси, не се бъркаш - Даниеле говори. Браво за смелостта, Даниеле!

Сиска, и аз останах с такова впечатление за авторката и другите "ветеранки", които изписват по десетки страници с глупости, но зададе ли се въпрос по темата /койо неминуемо са обсъждали в последните 80 теми/ с парцалите изяждат питащата  Rolling Eyes

# 56
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529

Сиска, и аз останах с такова впечатление за авторката и другите "ветеранки", които изписват по десетки страници с глупости, но зададе ли се въпрос по темата /койо неминуемо са обсъждали в последните 80 теми/ с парцалите изяждат питащата  Rolling Eyes

Много ти е точно впечатлението,като вземат да и се кланят на въпросната имаща се за основоположничка на режима чак са ми смешни ooooh!Купих си книгата там всичко си пише,ама съвсем друг е въпроса,че бирата ми надделява върху многото ми килограми CrazyТе толкова много момичета спряха да пишат точно ,заради отношението.

# 57
  • Мнения: 2 209
Добър вечер!

Моля не обръщайте внимание за кой път пиша днес... на тази страница вече четвърти пост!!!
За да не се изкушава Сиска с бира влизам да предложа по един айрян
Наздраве! И дано имат резултат мъките ни нечовешки с диети строги  Tired.

# 58
  • Мнения: 145
Добър вечер,

Бях решила да пиша, ама Таня кат плесна тоз айрян реших, че нещо сам объркала форумите.. в "Дюкан" ли съм, в "Кърмаческия" ли... нещо не мога да се ориентирам....., та ми секна мисълта де...

# 59
  • Мнения: 2 209
Добър вечер,

Бях решила да пиша, ама Таня кат плесна тоз айрян реших, че нещо сам объркала форумите.. в "Дюкан" ли съм, в "Кърмаческия" ли... нещо не мога да се ориентирам....., та ми секна мисълта де...

Ааааа, без такива оправдания!!!!

Намести си мисълта и заповядай да се разпишеш! Ние сме тук и чакаме Ваше Светейшество  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт