май 2006

  • 13 156
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 487
Честит рожден ден на Сами! Люба, как изкарахте празника, чакаме пак колоритните ти писания Grinning
Момичета, радвам се, че сте си изкарали весело. Аз за съжаление се уплаших от студения гаден вятър навън, в един момент идеята да хващам маршрутка от Младост до Дондуков не ми се стори добра, Калин и той започна да ме разубеждава и аз се поддадох, но виждам, че има за какво да съжалявам. Дано следващият път да се класирам.
Днес пък "отскочихме" пак до Чирпан, оставихме Румчо при баба му и дядо му, надявам се не за дълго, тъй като имам планове след около две седмици да направим нов опит за посещаване на ясла, но при нас нещата толкова бързо се променят, че вече не смея да планирам нищо.
Ирка, Мимозата, радвам се, че се появихте Hug

Малко старички снимки, но не сте ги виждали, а чак сега се наканих да ги кача, моля:
http://meribal.multiply.com/photos/album/12/December_2007

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 19:50 от Bubble79

# 16
  • Varna
  • Мнения: 503
ЛЮБА ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК МНОГО РАДОСТ ДА НОСИ И БЕЗАВАРИИНО ДА Я КАРАТЕ ТАЗИ ГОДИНА.
  Добре сте си изкарали, но така и малко разказче да внесете към снимките, няма да откажем.

# 17
  • Мнения: 4 155
Честит рожден ден на Сами! Нека да расте здрав, да радва мама и татко и да помага на мама!


Аз пак съм ужасно уморена.

Мимозка, направо треперя като гледам какъв студ е било. Но пък сте разгледали толкова много интересни места.

Bubble79, дано този път да успеете да свикнете с яслата и Румчо да е при вас.

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 973
Мимозке давай разказите за по-топлите страни , че какъвто студ е при нас ...брррр. Много хубави места сте видели, но май е по-добре през накой по-топъл сезон да се отиде, като гледам студеничко си е било, добре , че после сте компенсирали в по-топли страни.

Да ви се оплача, че на Тери са й били изписали по-високи милиграми от АБ, но фармацевтката в аптеката не е догледала и ми е продала с по-ниската концентрация, та и за това се е влошило положението й. Педиатърката ми звънна тази вечер да пита как е госпожицата и каза, че се е чудила какво е станало и се е сетила за този вариант, та когато проверих какво е написала на рецептата и какво са ми продали ми идваше  #Cussing out #2gunfire #Cussing out.

Лека и спокойна нощ ви желая!

# 19
  • Мнения: 4 370
Честит рожден ден на Сами! Да расте жив и здрав и много щастлив!   bouquet

Мимоз, снимките са разкошни. Света в миниатюри страшно ми допадна. Ей тези китайци са опасни! Давай летните снимки да ни сгрееш малко!  Wink

Много готини купонджийки си имаме тук. Сисе, кажи сега ,какви намаления улучи, похвали се с някоя нова покупка!

Люси, кофти случка. И аз хич не сравнявам като вземам лекарства по рецепта. Голямо доверие им имаме май!

# 20
  • Мнения: 4 422
Верно бе Сиске освен Прада-та я покажи и другите придобивки  Grinning
Люсил-стискам палци Тери да оздравее бързо,а тая ошаматена аптекарка е за бой...  #Cussing out
Момичета утре вечер ще ви сгрея с горещи снимки и разкази  Laughing
Страйпърче-много си се разхубавила от бремеността,много добре изглеждаш на снимките  Hug

# 21
  • Мнения: 804
Честит Рожден Ден на Сами! С Йони му желаем здраве най-вече и щастливо детсво!
 Малко се позагубихме ние, работата нещо ме завъртя и време за компа не остава, а тя и Йони не ме оставя, все иска да бута по клавишите, аз и се карам, ядосвам се като му направи нещо и се отказвам вече да отварям лаптопа. Сега заспа и имам малко временце Mr. Green Нещо обаче и двете сме настинали, кихаме постоянно и едни сополки точим, и двете Crazy, поне температура нямаме и се надявам бързо да се оправим.
  Втора събота вече даваме Йони на майката на моята приятелка, която и е на гости тук за месец и скучае у тях. Та ние с Дидо излизаме, клубчета, казина, на кино ходихме, ей отживяхме си. Дори и няколко пъти я оставяхме през деня за по два-три часа и беж по моловете Mr. Green Ама след няколко дни я изпращаме жената и квот сме намазали туй ще е. Май и подарък трябва да и направим, че толкова сме и благодарни.
  Мимозка, страхотни снимки, отивам и в предната тема да ровя за още разкази и фото. Ще се опитам да попрочета и старата тема, но едва ли ще наваксам мами, а как миплсва форумчето. Цунки на всички малчугани!

# 22
  • Мнения: X
Благодаря Ви за пожеланията от името на рожденника и от мое име...току що приключих с миенето на чиниите и първата ми работа е да ви нагледам/надявам се тия дни вече като пооправихме багажа да нямам такива паузи в писането/.И понеже някой беше писал за снимки-ето ги...пресни,пресни:
-тази година тортата трябваше да е с"Цар лъв"/ама 2/и бая зор видяхме,но успяхме да изпълним заръките/а да не ви казвам какъв ужас беше с подаръка,`щото аз лично не съм чувала за друго 4-ри годишно дете което не ще колело да му купят....ама никакво/-ето го и въпросният рожденник,а ето и вечно гладният му брат,ето ги с гаджето....още ще кача утре,че сега си мечтая за възглавничка/а и снощи за малко не си счупих крака,цял ден куцам и е крайно време да го вдигна малко да почива,че много боли/
Люси,дано Тери се оправи напълно Praynig,пиши ми тия дни на Скайп-а...от утре вече ще съм на линия-да ти кажа какво ми обясниха на мен за тия температури високи/явно и тя милата е предразположена/....
Мерси за снимките....сега ще оплакна окото........и чакам за още......и от купонджийкитеи от Мимозката........ Grinning
Лека и спокойна нощ ви желая и много късмет!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 877
добро утро Simple Smile

хайде на кафе, поспаланки!



пс. страйпър, аз дори не те познах на снимките! ама съм шемет..

# 24
  • Мнения: 4 370
Добро утро. И аз съм от поспаланките. Втора сутрин Ивко ме оставя да спя до 10ч.
Страйпер и аз не те познах. Чак след като Мимоза каза разбрах че теб не съм разконспирирала. Наистина много добре ти се отразява бременността.  Heart Eyes

Смайли да оздравявате бързо с Йони!
А Сами ме кефи как си избира сам тортите!  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 429
Добър ден и от мен!
 Надявам се довечера Иван да е кротък и да сваля моите снимки от срещата.Изкарах си страхотно,надявам се срещите да станат традиция и ако не всеки месец,поне през месец да се събираме по женски.

# 26
  • Мнения: 937
От мен няма снимки от срещата, но и аз съм доволна разтоварих се разнообразих се което беше и целта да се излезе от вкъщи и да правя нещо което ми е приятно без да се оглеждам какво прави детето. Ех и аз искам да се виждаме пак и пак - а разказ от мене - аз седях между двете приказливки Сиска и Пилето и много се смях, обсъдихме сумати неща, раждане, проблеми с пишките на момченцата (и да ви кажа преобладаваха мъжките майки), работа.....и т.н. знаете как е като се съберат само жени  lalalala lalalala


На патерица за рожденика Сами пожелавам здраве, много щастливо детство да слушка мама и тати за да го слушкат и те повече!!!

# 27
  • София
  • Мнения: 5 079
Добър ден от мен!

Влизам да пусна няколко снимчици на дечко, да не ни забравите.  Blush
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5177558
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5177552
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5177533
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5177525
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5177437

На Люба мъжете както винаги са страхотни, толкова фешън с тези еднакви ризи, пичове от класа... Sunglasses Чакаме още снимки от събитието.
Много сладък и Румката на bubble ама на последната, задето не дойде и се пише черна точка... Crossing Arms
Мимозка, благодаря за страхотните снимки, разходих се виртуално до мразовит Китай и не ми беше трудно да се вживея Laughing, имайки предвид нечовешкия студ тук...  cold

# 28
Честит Рожден Ден на Сами! /на патерици/ Да е жив и здрав и по-малко да ядосва мама.  Wink

ва ни ла - благодаря за кафето, днес и аз ще се възползвам от едно кафе, че тази нощ почти не спах. Ралица поддържаше 38т и доста се озорих докато я сваля. 
Сутринта я заведох на лекар, нищо притеснително няма, уши и гърдите и са ок, сополи няма, не кашля и разстройство няма. Какво е това чудо не знам, аз си мислех евентуално дали не са заби, но той и това изключи.

За срещата в събота много съжалявам, че не дойдох, но малко преди да тръгна ми направи впечатление, че детето ми седи и гледа телевизия  #Crazy, пипнах я, а тя гореше, имаше 39т. Едва към 12 ч. вече беше с 36 и беше се изпотила и преоблечена и евентуално аз можех да тръгна за към женското парти. Но реших, че е много късно. После към 5 пак беше с 39т. и така събота и неделя се забавлявах да свалям температура, а на всичкото отгоре и педиатъра ми го оперираха и човека не му беше много много до нас. Но все пак даде насоки по-телефона. Беше го страх от разни ангини и пневмонии, но днес отпаднаха като вариант след прегледа.
Както и да е.

Много ми хареса идеята тези срещи да станат нещо като традиция и примерно всеки последен петък или събота да се виждаме по женски. А може и да е веднъж на 2, най-много 3 месеца. 
Хайде да си набележим дата за следващата сбирка, че да не ме е толкова яд че не дойдох.

Люсил - тази аптекарка е за ..... #2gunfire  Как може да не гледа какво ти дава. Дано Тери вече да е по-добре.  Praynig

Аз да ви каза от толкова боледувания  досега на Ралица разбрах, че има два супер сиропа, които доста помагат за да не се стига до сериозни състояния. Колко пъти ми спасиха детето от разни усложнения и влизания в болници.  ooooh!
Първия е ЗИРТЕК, докато има още не извадени зъби този сироп не се спира, всяка сутрин си го пие Ралица. Тя има още 4 не показали се зъба.
Втория е ВЕНТОЛИН - почне ли да кашля веднага го включвам. Той предпазва от бронхиален спазъм и усложнения в гърдите.

Мимоз, снимките ти са много хубави  Peace и аз се присъединявам към момичетата и те моля да ни покажеш малко снимки и от топлите страни  Wink малко да си помечтаем  Hug

smily_5q - бързо да оздравяване с Йони

Люба - тортата е много хубава. А ти ме разбиваш  ooooh! аз съм такъв мързел и за нищо на света не бих седяла но 2ч. да прибирам маса, още повече че си и контузена.  ooooh!
Почини си малко и ти си човек  Hug и бързо да оздравяваш и ти  Hug

Лек ден момичета  Hug

# 29
  • Мнения: X
Е,днес вече съм решила,че ще лежа и мързелувам.....още повече,че свеки минаха преди обед да си изядат полагащата им се торта/сега имам перфектното извинение,че е тясно и ми се размина снощното и присъствие на купона Mr. Green/ ...Иначе чиниите винаги ги мия вечерта,че сутрин как ме мързи/а и вида на пълната мивка ме хвърля в отчаяние/За тортата -ако знаете през какво минахме за да  я поръчаме/щото това дететакъв характер и претенции вкарва,че още от сега ми побелява косата от тях/....почти бяхме истерясали/и изпокарали се естествено/ с баща му.....`щото точно неговата картинка никой не я предлагаше в готов вид,та трябваше да намерим къде да я сканираме и да поръчаме плаката......отделно,вече писах за цирка с колелото/продавачките гледаха ощашавени как преговаряме неуспешно-ама като не щя,не купихме,че после трябваше аз да си го карам/пък и само то липсва тукда го подритваме/.....искахме и в детски център да го водим-и там не щял.............абе дано вашите не са такива запънати,че си е страшно....Иначе снощи съвсем самостоятелно направи предложение за брак на сна`ата и сега само я чакаме да поотрасне малко и да си я прибираме/или тя да си го взима у тях/.......Малкото диване пък като види маса,чинии и храна-става неконтролируемо и направо плаши хората със завидния си апетити/едва ли някой присъствал на негово похапване ще се осмели да ни покани после на вечеря/....отделно,че прави такива комбинации от храни,че да ти паднат очите/например-торта с филе и шопска салата или салам,пуканки и желирани бонобони/...но ако се опиташ да му махмеш нещо-става страшно/ и най-вече пищящо/
За снимките от купона-незнам защо се налага такова информационно затъмнение-да няма нещо тайно newsm78...аз чакам,чакам......снимки-йок Crossing Arms
И за да няма обратна реакция-да се оправдая,че ми го няма сайта дето качвам-появи ли се-ще пусна и още снимки от снощи/тъкмо да ме видите как съм се "озъбила" от сабост и каква ни е трагична обстановкатавсе още/въпреки,че доста нещо изхвърлих има  толкова вещи натрупани тук,че свят да ти се завие...... ooooh!/,но поне мога да кажа,че вече е сравнително чисто/щото година и половина тук не е живял никой.....а и преди това май никой не се е занимавал с такива подробности/
Олче,много ти сладък сина...и прическата е много фешън Laughing
Уна,дано Ралица да се оправи/макар,че грипа който карахме беше съсъ същото начало-само температура-без никакви други признаци......после се разкашляхме и разсополевихме/......иначе и аз мислех да са зъби,но се оказа,че те само съпътстват  вируса/или той тях/.....
Сиске,не съм пропуснала плановете ти за следващия гастрол....да занеш,че съм винаги готова/щото до София я ме огрее скоро-я не/......и да знаеш,че само да решиш и почвам подготовката за посрещането ти/ако трябва там духва музика,фанфари....червени килими...кавото поръчаш-имаш го/...за другите мами нищо не мога да кажа,че наистина се загубиха ......дано като се позатопли да се видим,че се забравихме вече...
Аз ще ви оставя замалко,че от одеве се чуват странни звуци откъм детската..аз си мисля,че спят,а те дискотека май са си спретнали....... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт