Отговори
# 30
  • Мнения: 229
Нели страшни заглавийца си намислила  Grinning Всички са суперски   bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 5 721
Нели   bouquetвсички ми харесаха! Hug

Ето отчет и от нас  Mr. Green за 35 дни от 6,900 сега сме 7,480 и от 65 см сега сме 67,5 Peace
За сядането пак говорихме ooooh! Каза да седи но или подпрян на мен като е седнал или само на възглавници поне още 2,3 седмици Peace
За стоенето на крачета.... каза,че вече можем тъй като го видя как седи сам и много му се радва  Partyи ми каза,че просто си седи добре и не се напряга и да му позволявам! Crazy Flutter
Казах и че папаме кашички и само ми добави да не взимам глутенови! Peace
Но пък ми каза да давам четвърт жълтък през ден но аз няма да давам май,нали той се въвежда след месцето newsm78
Попитах я за купешките зеленчуци и плодове и ми каза до навършване на 6 месеца да карам само на купени пюрета!
Аааа и за къпането каза да мия главичката през ден!
Гледа му пак пишленцето обаче и каза,че има много висока Фимоза мисля,че така го каза и че на 9,10 месеца ще ни праща на хирург Rolling Eyes Confused да го резнат Confused

# 32
  • Мнения: 1 900
Хайде да ви почерпя, купихме си нова кола


# 33
  • София
  • Мнения: 5 721
Валерия,честита да ви е! Peace
Безаварийно пътуване! Party Hug

# 34
  • Мнения: 525
Ихаа, големи мерки и теглилки днес:)
Порсанал е юнака, а. Wink
Аз сега мерих Ивая с домашния метър и имам чувството, че не е по - висока от преди месец newsm78
Тони, и на мен така са ми казали за пюретата.

Пък да Ви кажа, ще сменям личната..реших го.
Днеска говорих с един друг добър специалист, който от раз ме пита имало ли е обрив след Т-та..
Айде, до после. Hug

Валери, Честито. С кеф да си я карате..

# 35
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз се чудя с тези грипове дали въобще да ходим на консултация  newsm78

Валерия, айде честито!

# 36
  • София
  • Мнения: 5 721
Боянче,те как ги мерят WinkДано педиатъра си заслужава! Peace
Последните 2 месеца качвахме по 400 след това 500 сега 600 Mr. Green нали уж по малко трябва да наддават вече Thinking
Гита при педиатърката беше лудница от болниии ooooh!

# 37
  • Мнения: 493
И на мен ми казаха да давам 1/4 жълтък през ден , една седмица , а после 1/4 всеки ден. Но догога така незнам newsm78 Аз от вчера и дадох

# 38
  • Мнения: 1 380
Честито, Вал ... безаварийно, че напоследък по пътищата карат само комплексари.
Остава да сложите лепенката БЕБЕ В КОЛАТА!

# 39
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Добре, де, вие жълтък от купешки яйца ли ще давате? Аз нямам от къде да взема домашни и затова няма скоро да дам.

# 40
  • Мнения: 525
Гита, аз давам от проверени домашни, но засега по много малко.

# 41
  • Мнения: 1 380
mama tedinka, голяма сладурана имаш.

# 42
  • Мнения: 660
Честити 5 месеца на малкия Теди Джуниър    bigdance2  Party Time  Tada   costumed034
А добър ден пак в новата тема.Ние се прибрахме преди час,за мой ужас,не мога да ползвам количката ми,защото последният път като съм я заключила долу и съм загубила ключето,дори мисля,че без да искам съм го хвърлила с едни торбички,понеже  май го бях пуснала в тях като носих покупки тогава Cry Confused Embarassed И сега незнам какво ще правя,как щес е разбива катинарчето,че нямам резервно ключе,много се  ядосах на това колко съм зле и завеяна,ама какво да се прави,то с хиляди неща на главата.Носихме се с кенгуруто,заболя ме гърба,ама нямаше начин,трябваше да излезе,че имахме и работа да ходя да плащам сметки..
За гриповете и аз чух,и като влезна  в някой магазин да купувам нещо,все някой му се нахвърля да го пипа за ръчичките и да му се радва и това ме дразни Twisted Evil,защото той после си ги лапа и може да се зарази,все пак докато се приберем да му ги измия,вече е осмукал микробите...
Днеска купих 2 пюрета на хип зеленчукови,едното се счупи,падна пред кооперацията пред входа,понеже се оказа,че онези в аптеката ми дали скъсана чантичка,поне опазих другото.
Стискам палци на тези които са болнички да се оправят бързо.. Peace
За дишането при цокане на млякото и моя диша като някой сом ха ха,понеже е лаком и бързо яде,после изкарва едни здрави уригочи Joy
Заглавията за  нови темите са супер  bouquet
Валерия за Аптамила няма проблем,аз дори 2 ката я почнах преди 10 дни,макар че пишеше от 6 я месец,аптекарката каза,че може и нямало страшно.... И не виждам да му има нещо,така,че няма значение малко по-рано или по -късно ще го почнеш... Peace
Да питам някой пуши ли от тези които са изцяло на адаптирано мляко,нещо ми се е пропушило с кафето една цигарка,не съм пушила от 1 година и половина  Crazy

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 17:59 от Лимонка Киселинкова

# 43
  • Мнения: 493
Аз давам домашни , баба ми дава пресни .

# 44
  • Мнения: 1 900
И ние почваме с жълтъка, имам възможност да вземам домашни но мъжа ми не дава, че не били проверени и можело да са заразени с нещо.

Общи условия

Активация на акаунт