Отговори
# 45
  • Мнения: 493
И ние почваме с жълтъка, имам възможност да вземам домашни но мъжа ми не дава, че не били проверени и можело да са заразени с нещо.

А мислиш ли че купените са проверени newsm78 И как ли ги проверяват всеки ден Tired

# 46
  • Мнения: 243
Хайде да ви почерпя, купихме си нова кола

И ние, и ние  newsm01
Ха дано откачалките по пътя да изчезнат, ама...

Ние откакто сме се върнали от разхотката хапнахме плодово пюренце с малко АМ, че не му стигна и после се развихрих малко вкъщи  wash hang 1dishes че мъжо си идва довечера  Mr. Green

Добре, де, вие жълтък от купешки яйца ли ще давате? Аз нямам от къде да взема домашни и затова няма скоро да дам.

Аз има от къде да взема, но докато стигнат до мен ставааааа девет дена път с камили - трябва чак от др. краи на БГ да ми ги пращат... и аз не знам ко ще правим с яйцата  newsm78

# 47
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И ние почваме с жълтъка, имам възможност да вземам домашни но мъжа ми не дава, че не били проверени и можело да са заразени с нещо.

А мислиш ли че купените са проверени newsm78 И как ли ги проверяват всеки ден Tired

При купешките е сигурно едно-антибиотици и хормони, колкото ти душа (не)иска. При домашните не виждам какво може да им е, освен, ако не са пресни.

# 48
  • Видин
  • Мнения: 685
Валерия, честита ви придобивка. Сервиз да не видите.
За жълтък на мен нищо не ми каза, но аз и не смятам скоро да давам. А свеки Twisted Evil, каза че на мъж ми от 3-ти месец му е давала жълтък, а на 5 вече попара ял. Това по повод, че казах, че ще захранвам чак началото на февруари. Ама айде да не се ядосвам пак.
Димяни, ние пък миналия месец+550, а сега +1000 #Crazy. И аз знам, че уж по-малко, ама да са ни живи и здрави.
Жорка, защо ще сменяте личната? Аз пак май изпуснах нещо Rolling Eyes
Ирка, май не ти е много ден днес. А за цигарките и на мен ми се припушва, ама ние сме и малко на кърма, така, че ще се чака.
Айде и на теб, честито Бейби
Стига сте писали #Cussing outКато се опитах да публикувам
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора.
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора.
Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор. 

Айде стига, искам да си публиккувам поста hahaha

# 49
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте  Hug

Днес бяхме на двучасова разходка, времето беше разкош, обаче калотия до шия  Crossing Arms

ЧЕСТИТИ МЕСЕЧЕТА НА ПРАЗНУВАЩИТЕ!
Валерия, Бейби Или, честити ви возила  bouquet Леко и безаварийно  Heart Eyes

Жълтък не давам и скоро няма да дам, сега съм се замислила над въвеждането на месни пюрета  Thinking

# 50
  • София
  • Мнения: 5 721
Бейби,а честито и на вас!  bouquet
Аз домашни яйца няма от къде да взема и ще давам купешки!
Само не знам когаааа.................... newsm78Кода е редно?
Ире много неприятно  Rolling Eyes Аз пуша от 3 месеца! Mr. Green

# 51
  • Мнения: 525
Бейби, ади Честито и на вас.  bouquet

Лимонче, аз. Mr. Green Ама не бях пушила по малко. Не че сега ми е особен кеф на абсорбатора де...
Тони, аз реших сега, преди месните, но най - много по около 3 грах. зърна.

# 52
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353


Лимонче, аз. Mr. Green Ама не бях пушила по малко. Не че сега ми е особен кеф на абсорбатора де...

И ние със свекърва пушим там в отсъствието на деца. Пропуших, като спряхме кърменето.

# 53
  • Мнения: 243
Здравейте  Hug

Днес бяхме на двучасова разходка, времето беше разкош, обаче калотия до шия  Crossing Arms

ЧЕСТИТИ МЕСЕЧЕТА НА ПРАЗНУВАЩИТЕ!
Валерия, Бейби Или, честити ви возила  bouquet Леко и безаварийно  Heart Eyes

Жълтък не давам и скоро няма да дам, сега съм се замислила над въвеждането на месни пюрета  Thinking


Мъжо като ходил да купува пюрета и му викам да гледа на бурканчето да пише НАД 4 МЕСЕЦА и той ми носи някакво с телешко месо  Shocked, ама верно си беше за над 4. Дойде ли им времето и на месните вече  newsm78

Според това което ми каза моя педиатър в Русе, би трябвало вече да давам на Яни жълтък, ама аз още се ослушвам  Whistling Ще видим и педито тук какво ще каже и ще му мислим  Peace

# 54
  • Мнения: 525
Ами, Ния, защото ме дразни. Нещо в отношението й. И прическата.. Mr. Green
И след като Ив получи сериозен обрив не дойде да погледне, а заяви да продължим с АБ...
Това е общо взето.

# 55
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте  Hug

Днес бяхме на двучасова разходка, времето беше разкош, обаче калотия до шия  Crossing Arms

ЧЕСТИТИ МЕСЕЧЕТА НА ПРАЗНУВАЩИТЕ!
Валерия, Бейби Или, честити ви возила  bouquet Леко и безаварийно  Heart Eyes

Жълтък не давам и скоро няма да дам, сега съм се замислила над въвеждането на месни пюрета  Thinking


Мъжо като ходил да купува пюрета и му викам да гледа на бурканчето да пише НАД 4 МЕСЕЦА и той ми носи някакво с телешко месо  Shocked, ама верно си беше за над 4. Дойде ли им времето и на месните вече  newsm78
.......

Аз изчаквам Рошлата да влезе в 6-тия и да почвам месните - сега в събота правим половин годинка  Crazy Спешъли за теб /и Кроки/ след малко ще кача обещаните снимки в моя албум

# 56
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Мами, само да кажа за яйцата - желателно е да са купешки  Peace и преди да се сварят трябва да се изтърка церупката с веро и четка  Peace На мен така ми остана това като навик, от както започнах да захранвам баткото, и сега винаги така ги "четкам" яйцата  Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 5 721
На мен също педи ми каза пред да сложа да се вари с четка и сапун да измия и тогава и да ври около 15 мин като да бъдат купени а не домашни!

# 58
  • Мнения: 361
Честити нови бубута, мами  bouquet

С жълтъка и аз не знам.Аз имам от къде да вземам домашни, ама каква ми е гаранцията, че са по-добри.Нали всичките кокошки ги снасят-и домашни и купешки newsm78

Бейби, и майка ми ми домъкна такива.В едното има и домат и царевица newsm78

# 59
  • Мнения: 238
 До Лимонка - ако му слагаш ръкавички, никой няма да му пипа ръчичките.  Peace

Ние пък се разходихме със Шоши и Камен.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт