Отговори
# 15
  • Видин
  • Мнения: 685
Шош, в августкия албум има албум "снимки за колаж". Там качи снимка. А лафа много ми хареса

# 16
  • Мнения: 105
Качих си и аз снимчица Flutter

# 17
  • Мнения: 525
-" то жената голем дзвер - да е мечка да те изяде, а то цял живот те дъвче" Laughing

Joy
Аз пак ще питам нещо, че май никой не ме е разбрал.
Вашите дечица докато пият мляко дишат ли непрекъснато? Wink
Защото ние пием, пием и поемем въздух, и пак..

# 18
  • София
  • Мнения: 3 827
Шоши, рожденника е неотразим smile3521, а малкия пират е страхотен бонбон Heart Eyes.
Нели, заглавията са много сладки Peace.
Бини, как така три деца, бе мила ooooh! и как успя и трите да ги приспиш newsm78. При нас когато едното спи, другото е будно. Сега за да мълчи Аничка е в скута ми, че събудили Дани цирка става пълен.
Бобченка, давай смело обикновена тиква и не му мисли толкова. С Дани толкова се втелявах какво яде, че всички ми се смееха, а сега такива неща яде, че само като си помисля и лошо ми става ooooh!.

Ани от няколко дни седи за по няколко минути (толкова й позволявам) и е такъв кеф, толкова се забавлява, че като е сложим в леглото или кошницата така се сърди и жално плаче, че понякога ми става много мъчно Sad, но ще изчака още няколко седмици пък после ако иска и по два часа да седи.
Отивам да я храня чао и приятен ден  bouquet.

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 15:28 от Марти

# 19
  • Мнения: 1 900
Бате Жоро и ние по едно време не поемахме дъх. Толкова беше лаком и бързаше да лапа.  CrazyНо сега вече се укроти.

# 20
  • Видин
  • Мнения: 685
Жорка, моя като е много гладен и  не може да смогне и диша и пие и се задави. Много ми е смешен baby_neutral. А прочети малко по-внимателно, в предишната тема, като четох имаше няколко отговора Hug

# 21
  • Мнения: 1 900
Момичета смятах от началото на 6м. да започна да давам Аптамил 2, но понеже купувам винаги по няколко кутий сега гледам че имам още две 1ци. И сега се чудя дали е проблем да продължа да му давам от 1 за да не ги хвърлям или да ги прежаля и да почвам 2 newsm78

# 22
  • Видин
  • Мнения: 685
Валерия, не мисля, че ще е проблем да си му додадеш Аптамила и после да взимаш новия. Все пак тези няколко дни на дали ще са толкова решаващи Peace

# 23
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ей ни на, върнахме се от консултация. Тая мойта мома много странно наддава.
Преди 11 дена беше 6560, сега е 6830  #Crazy и за 11 дена е пораснала с 2 см. То тава добре, но ми е странно, защото предния месец за цял месец беше качила 400 гр, а сега за 10 дена ми е качила почти 300, при положение, че от 11 до 16 часа почти всеки ден стои гладна, когато съм на курс и не иска да яде от шишето.  newsm78
Биха и ваксини, май две, щото на двете бедра я боцкаха, плака само на втората, за малко. Сега спи в количката в антрето, направихме си хубава разходка и тук времето е чудесно.
Лекарката ми даде имената на двама добри детски специалисти- алерголози и в петък записах час при личния, да ми даде направление, че да видим та работа с акото.
Тук системата на захранване започва с каши. Аз и казах, че нмам намерение да почвам с тях и тя се съгласи. Абе изобщо, тук никой не се налага, оставят на майката да реши, само насочват ако има нужда и това ми допада  Peace
Купих аз сладките картофи и сега ще направя пюренце за фризера- то тава чудо точно на тиква има вкус, че и на вид го докарва  Grinning

# 24
  • Мнения: 525
Ния, верно бе:)

# 25
# 26
  • Мнения: 1 380
И ние бяхме на разходка. Ама то много хубаво временце, как да не се възползваш. Grinning
Мами, вие как обличате бебчетата - с космонавт или в чувалче ... кое е по-практичното?
Харесала съм едно чувалче ... шушляк ... но не знам колко дълго ще се ползва. Иначе засега сме с космонавта, но малчо не харесва да го обличам ... гипсира се. Thinking

# 27
  • Мнения: 361
Здравейте и от нас Hug

Ние пак 3 часа си откарахме на вън.
Госпожицата реши, че на вън не е нужно да стои в количката та я носих 1 час.Добре, че беше слънчице.

Вале, не е нужно да сменяш веднага Аптамила, доизползвай си това което имаш и тогава сменяй.

Утре ще ядем за първи път каша Party

# 28
  • Мнения: 493
И ние днес се поразходихме,времето е супер готско,после малко на гости и сега сме вкъщи и готвим.
А за Катерина направо останах без думи, браво на малката принцеса. Мъжа ми гледа клипа и ми вика - Абе това е невъзможно , нещо ви лъжат и вие вярвате , а аз се напиках от смях с него.
Мъжка му работа. Браво Кате да си жива и здрава и да продължаваш да радваш мама и тате.
А знаете ли как реагира мъжо като му разказах за ЕБХ  ooooh! ooooh!
Той ми се смее и не вярва , дори ми се подиграва. Егати мъжа ,нищо не разбира ooooh!
Дани се мъчи да пълзи повдига дупето ама милата не може.

# 29
  • Мнения: 222
Eхеее, и ние откарахме навън 3 часа, много ни хареса !  Laughing Laughing LaughingИ утре да се нарадваме така на времето, че от сряда пак ще е кофти!

Нели-страхотни заглавия!
Марти-желая бързо оздравяване!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт