Отговори
# 285
  • Мнения: 525
Айде пак, здрасти:)

И аз давам кайсии и праскови, но гледам да не се наслагват.
Беличка, изчетох бая инфо и за Т над 38 казват, че не е от зъби.
Незнам дали проследи нашата история, но след 3-я ден температура се изринахме и сега се бия по главата, че давах аб. Стига, че надух главите на хората..

Нелинче, мерси. Пробвах със Стеримар. Утре пак. Че нали съм параноя../това изр. го пиша 3 пъти, нещо става с комп-а.../:mrgreen:

А пък мойта хитруша разбра, че това в ръката й е дрънкалка и като се почна едно мятане нагоре - надолу и се удря и по корема с играчката. Кееееееф, нали дрънчи.. Joy

# 286
  • Мнения: 127
Гита имам една молба, ако корегираш колажа да вкл. и нас с Мира. Качили сме снимки в албумчето предназначено за целта.
Предварително благодаря!

# 287
  • Мнения: 47
Нощта предстои  Mr. Green, затова местете се в НОВАТА ТЕМА

# 288
shosh-от някоя голяма верига ли взимаш каша от елда?Обиколих Бс и никъде не мога да намеря а искам да купя и да започна с такава.На коя фирма е?Ох ревем...
Нали каза че трябвало да изчакаш с кашите заради килограмите, или аз не съм разбрала newsm78 Rolling Eyes
Валери, правилно помниш Laughing но док каза от другия месец т.е. скоро  и като купувам пюрета взех да се оглеждам за подходящи каши но елда не видях никъде

# 289
  • Мнения: 2
Здравейте на всички мами.
Честно да си призная до сега не съм писала във форуми и малко ми е трудно да се ориентирам, какво трябва да направя за да си пиша с вас.
Казвам се Милена и съм мама на лъвчето Стефан - роден на 29.07.03г и на още едно лъвче Мартин роден на 09.08.07г.
Много ще се радвам да се включа във вашата тема и да си бъдем взаимоолезни.
Ужас, колкото повече търся как да си вмъкна снимка, токкова повече неразбирам.
Help!!

# 290
  • Мнения: 660
Милена,влез в новата тема,има линк с червени букви по горе....
Там дай инго за бебока и теб:) Peace

# 291
  • Мнения: 2
Лимонке:) нещо не мога да се оправя. Когато отида в новата тема виждам един огромен списък с имена на бебетата, но не виждам къде трябва да отида за да сложа снимка на моят Мартинимус и да дам инфо за него.

# 292
  • Мнения: 525
Oppa, Малена. Wink

Отиди в темата, пиши и си кажи всичко. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт