Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 733
Честит рожден ден на Теди на мъжа и !Да е жив,здрав и много щастлив!

# 31
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919

Що така? Mr. Green

# 32
# 33
  • Мнения: 287
Оффф ,докато сваря да пиша в темата и вие сте отишли на другата. Tired
Виждам ,4е не само аз имам проблеми с кърменето на диваненцето-това много ме утешава Mr. Green ,но ... не решава проблема. ooooh! Просто сдадох багажа с това кърмене на сила. Tired Не иска и не иска да су4е пове4е от 2 минути!Само ако е много унесен или уморен. ooooh! Все пове4е се изцеждам ,за да го храня ,но и продължавам да упорствам да яде от гърда.А той бие с две ръце ,хили се ,нервни4и -грррр!И от шише като му давам пак ги прави тия номера!Не мога да разбера какво се слу4ва. baby_neutral Мисля ,4е заради захранването са вси4ките тези "лигавни". И за капак ,снощи заспа 4ак в 2 часа-ужас!
Оплаках се!
Много ми се иска да съм по-активна тук ,но лигльо Лъ4о не ми дава.
Димяни  Hug
И моят се буди в 3ч. от известно време.

# 34
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Крокинце  Hug Ще му се караме на Лъчо  Naughty Честно казано, не знам какво да те посъветвам и защота така прави. Може да е във фазата на утвърждаване на АЗ-а. Тогава започват да си играят и да хапят зърното, като по този начин установяват, че гърдичката е на мама, а те са нещо отделно. Мисля така беше. Ама прави ли така, когато е много гладен? Щото когато Катерина е гладна, та вие чак, като захапе и нищо не може да я накара да пусне гърдата, докато не се задоволи.
Дели, Катерина винаги се е будила и продължава да се буди около 3. Не съм си и помисляла да и давам АМ. Не виждам смисъл. Пък и на мен не ми пречи да я храня по това време.

Оххх, аз бях със запушено каналче предиобед - така ме болеше. Добре че си имам чудна помпичка. Казва се КАТЕРИНА  hahaha Така ме дръпта, че нищо не остана от бучката  Mr. Green
Сега ще излезнем със слинга до магазина. Бели, аз с кенгуро не се наемам - наистина тежи много, защото не се преразпределя правилно тежестта.

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 16:17 от mimsat

# 35
  • Мнения: 1 554

голяма писаница,то 4овек да не отиде да се разкраси Crazy

# 36
  • Мнения: 287
mimsat  Hug Ами аз ве4е не знам кога е много гладен и кога просто иска да си дъв4е нещо. Crossing Arms Затова се опитвам да го храня в режим ,но и това не го устройва.Даже ми се иска да направя запитване вие в какви 4асове храните бебоците.Аз дълго време го хранех през 4 часа (6 ,10 ,14 ,18 ,22).Но от известно време се буди в 5,30 и после огладнява 4ак към 11,30  #Crazy Упорито се опитвам да го кърмя в 9,30-10 ,но общо взето само се лигави и разсейва. Confused Не знам ,вярвам ,4е като го захраня по-серизно нещата ще си дойдат на мястото. Peace

# 37
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Франи, е щом е за хубостта, може.  Mr. Green
Кроки, за съжаление аз не съм много компетентна и надали мога да дам някакъв съвет. Ние нали сме на смесено хранене и не сме стигали до такова положение.

Абе и моят взе да се буди около 3 часа. На тия деца да не им е нещо закодиран тоя час в главата, че така все по това време отварят учички и устички. То аз освен чай друго не давам де. Ама преди си спеше по цяла нощ. И със сигурност при нас буденето не започна заради ваксина, защото ние по това време изобщо не сме слагали - нали борихме коките. newsm78

# 38
  • Burgas
  • Мнения: 201
оххх мерси mimsat  Hug  и аз не искам да дохранвам! ще си се храним така вече свикнах важното е да заспива след това че снощи като се налапа и започна да бърбори и са се смее и така до 5 и 30! на мен ми се спи а на детенце му се играеееее и така си поиграхме та днес съм като зомби  #Crazy ! аиде връщам се че не мога да ви дочета Simple Smile))

# 39
  • София
  • Мнения: 5 733
Говорите за будене в 03,00 Tiredелате тук да видите как заспуваме в 21,00 и се будим на 20 мин максимум и носим в 00,30 заспива  и се буди в 02,00 до 06 всеки ден!
Сега за капак имам и температура в момента 38,2 ooooh! и едвам гледам,а той иска гуш ooooh!

# 40
  • Мнения: 4 546
и Слави от няколко дни е много ранобуден - 5,30-6,00  Rolling Eyes преди се събуждаше през нощта в 3-4 или 5, сега в 12-1,00. и биба не признава, иска на цица. направо се изкривих все в една поза да лежа  ooooh!

# 41
  • Burgas
  • Мнения: 201
леле Димяни..... Hug ! а аз се оплаквам! направо се засрамвам и вече ще се радвам че и толкова спи.
Херелина и ние не признаваме биби! въобще не мога да я залъжа иска си цици детето Simple Smile))

# 42
  • Мнения: 222
Гледам за кърмене си говорите, хайде и аз да споделя. Ние все още сме на 6-кратно кърмене, опитах на 5, но за съжаление той не може да издържа, просто е абсурд. Та, ние се храним както следва: 9, 12, 15, 18, 20 и в 3/от 2 седмици/, иначе беше по-рано в 6ч. сутринта. Явно при всички бебета има някаква криза! Кроки, според мен е много важно да му покажеш на Лъчко, че цицата не е за игра. В момента, в който Персиян започне да си играе мигновено го махам, започва да реве, но не му позволявам и явно усеща какво имам предвид! Сигурно съм, че в момента, в който го захраня наистина нещата ще си дойдат на мястото!

# 43
  • Мнения: 287
Оле ,явно сме в някакъв неспящ период! ooooh! ooooh! ooooh!
А мъж ми ме обвини снощи ,4е не съм му създала ве4е режим на спане и хранене. Cry Но ,след като казах ,4е в Плевен не съм имала проблеми с Лъ4и и съм се 4увствала по-добре ,отколкото с него ,тази сутрин ме остави да поспя и ми сервира закуска. Blush Днес ,може би ,ще се надява Лъ4о да заспи кротко в 10 часа. Mr. Green Мисия невъзможна ,според мен!
Димяни ,бързо да се оправяш! Hug
Пиванова ,добър съвет.Когато ми дърпаше зърното го тупвах леко по дупето и ми се ухилваше ,което ще ре4е ,4е си играе ,но от известно време удря с ръчичка ,ей така просто .Аз на това ве4е му свикнах де ,но лошото е когато въобще не иска гърда.Днес ,след като опита зелен4уковото пюре ,така се разгневи ,4е му предлагам гърда/шише ,4е му дадох после плодово.  Crossing Arms

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 16:53 от крокодил

# 44
  • Мнения: 177
Ние бяхме сега на консултация и сме качили цели 600 гр., но сме пораснали едва 2 см.

Тази сутрин и аз се събудих със запушване! Охххххх, 1/3 от гърдата ми е буца. Това ми се случва за втори път. Цял ден грея и цедя с помпата, но няма резултат. Направо не знам какво да правя. Така се е надула, че не мога да се изправя напълно, защото ми дърпа.  Cry

Общи условия

Активация на акаунт