Отговори
# 15
  • Мнения: 3 388
О, да, в спешното има кодове, бял, червен и зелен, ако не се лъжа. Ако е верде не се плаща /аз като бях бременна все верде ми слагаха/. Ако решат обаче, че не е било спешен случай, ти слагат друг код и си плащаш по съответната тарифа и ако са ти правили ехограф например, също ти го включват в сметката  Mr. Green Примерно 50 еуро преглед и 35 ехо, нещо такова беше в гинекологичното.

Велева   Grinning Голямо опъване става, верно! Мъжо ме  майтапи, че ще се сдобия с афиканци тип цици  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 105
иии това с опъването е много гадно. Ставаш като ластик Joy Joy
ще сложите ли и мноята беба, нещо не я виждам, а може и да не я виждам Sick

# 17
  • София
  • Мнения: 5 733
ptigra,и аз се чудя какво да купя  Mr. Green скъпи са ми много! Mr. Green

Гита,аз нямам инфо #2gunfire

# 18
  • Мнения: 1 380
adriana, Нели, благодаря за мненията. Странното е, че не винаги го прави и се случва както в началото така и в края на кърменето.
Veleva, и аз така много често само и само да се справяме, се разхождам из стаята ... полюшвам го, пея му ... абе, едвам го удържам.
Сега на обедното хранене, примерно, си хапна в продължение на 35-40 мин. без да ми прави тоя номер. А час преди това яде картофено пюре ... яде, силно казано ... мръщеше се и се напъваше да повръща.

# 19
  • Burgas
  • Мнения: 201
записче и от мен! гледам за африкански цици си говорите  Laughing определено и аз се включвам в групата  Joy !и ние се кърмим на ръце вечер като е неспокойна дори разнасянето винаги е под съпровода на зайченцето бяло:)))) тези дни не се събужда да похапва към 3 часа вечер! вашите бебоци правят ли така? ако кажа на педито веднага ще препоръча да минаваме на ам, а викчето си дебелее доста добре! мисля че бързо заспива и не успява да се нахрани. знам ли и аз..  newsm78

# 20
  • Burgas
  • Мнения: 201
объркала съм! събужда се детето към 3

# 21
  • Мнения: 564
Здравейте и от мен!
Сега се връщам от магазина със дребния с кенгурото бях  Crazy За последно ще ми е! Малкия маймунко е толкова натежал че пот се лее от мен и разбира се заспа и се отпусна като дробче и съвсем ме затрудни  ooooh! ooooh! Дали пък не му е малко кенгурото не знам, нооооо голям зор  Tired А времето е чудничко в София...

# 22
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
  bouquet

# 23
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Вижте какво открих. Мисля, че ще е от полза на всички http://www.bnap.org/?page_id=16

# 24
  • Мнения: 1 440
Здравейте и от мен!
Хайде и аз в новата тема!Докато се усетя и хоп - пак нова тема!
ЧЕСТИТО НА МЕСЕЧКОВЦИТЕ!!!
...тези дни не се събужда да похапва към 3 часа вечер! вашите бебоци правят ли така? ако кажа на педито веднага ще препоръча да минаваме на ам, а викчето си дебелее доста добре! мисля че бързо заспива и не успява да се нахрани. знам ли и аз..  newsm78
Мойто Иве яде вечер много,но издържа до 2-3 часа през нощта и пак яде тогава.
Sonita,колко ужасно звучи това,което разправяш за системата в здравеопазването на Милано!
Спирам,че беба ще събуди кака си.
Приятен ден и целувки на бебчетата!

# 25
  • Мнения: 525
Следя аз нови отговори на моите публикации и се чудя що не пишете.. Joy

Велева, аз й плащам на педиатърката. Ти какво си помисли.. newsm78 че искам да мина метър ли.. Wink

Димяни, оправяй се, че като дойда до Люлин ще искам и аз фрапе.. Wink

# 26
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Гита, супер си!  Hug
Шоши, снощи забравих да пиша, че сте много, ама много сладки скиори - особено малкият скиор.

Аз пък нямам оплаквания от педиатърката си. Жената си вдига телефона по всяко време на денонощието и идва у дома щом я викна - независимо дали е в делничен ден или в почивен. Случвало се е да идва да види Теди, когато не е добре, дори по време на годишната си отпуска. Много съвестен лекар! newsm10 Единственото гадно е, че за консултация в кабинета обикновено се чака - понякога и по 2 часа, защото има много пациенти. Ама просто е най-добрата в района, затова. И друго - когато веднъж Теди беше зле, ама наистина зле идва няколко пъти да я види, а звънеше сама през няколко часа, за да разбере дали е спаднала температурата й, как е в момента, почнала ли е да пие вода и т.н. Страхотен човек е! От хората, на които призванието им е да бъдат лекари.

За ваксините и здравния картон се замислих сериозно. Моите познати категорично отказаха всички имунизации, но детето не ходи на градина, а майка му си го гледа вкъщи. Смятат да учи в частно училище. Е, да но ако за държавно здравният картон е задължителен, то би трябвало да бъде същото и за частно. newsm78 Не ми е ясно как ще стане. Макар че те си играят с парите и таткото със сигурност ще направи някоя далавера. Thinking 


# 27
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356

Blush Особено интересно ми се стори инфото за минералните води.

# 28
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919

Blush Особено интересно ми се стори инфото за минералните води.

Не само. Аз се зачетох в това за сиренето, понеже вкъщи много се консумира сирене. Изобщо много полезна информация в различни насоки. Peace

# 29

Общи условия

Активация на акаунт