Отговори
# 45
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мами, за запушването и буците - вземете си от ветеринарна аптека мехлем Рефригеранс /искайте без ментол/ - божествен е - с две мазания минава Peace.
Аз миналата седмица от подценяване до 38 градуса температура стигнах ooooh!. Вечерта се намазах и край.
Струва около 2,50 - 3 лв.

# 46
  • Мнения: 223
Инедик(ц?)а, аз пробвам с горещи кърпи. Изведъж ще се отпуши. Само не се тревожи. Аз пия и Брония 9(Боарон). Мариета, и това си го записах
Тези нощни изпълнения сме ги имали всичките. Отминават.
Дели, нали виждаш, че всички бебенца - и на къма, и на АМ, и захранените се будят. Не я слушай педиатърката, а изчакай да премине и после си прецени
Чета ви, но съм в неконцентриран период и забравям какво щях да казвам
А, да - благодаря ви за отговорите за антената  bouquet. Този познат е казал, че тази е много вредна точно. ще видя кого да повикам
Шоши, и аз и мъжа ми обичаме да търсимприликите

# 47
  • Мнения: 361
Охххххх, май не се будим само ние по никое време.

Кроки и ние бяхме с този режим, ама сега като взе да се буди в 5 сутринта и минахме с 1 час назад.А сме на АМ newsm78, което би трябвало да значи , че се засища повече, уж.

А сега какъв рев му дръпна, хем наобед изяде 160 гр мешани зеленчуци-карфиол, грах, картоф и морков, плюс че и добавих тиква с ябълка за да стане 160 и пак огладня след 3, 5 часа.Наобед имам в предвид  в 13 и в 16,30 беше гладна.

# 48
  • Мнения: 46
записче и от мен! гледам за африкански цици си говорите  Laughing определено и аз се включвам в групата  Joy !и ние се кърмим на ръце вечер като е неспокойна дори разнасянето винаги е под съпровода на зайченцето бяло:)))) тези дни не се събужда да похапва към 3 часа вечер! вашите бебоци правят ли така? ако кажа на педито веднага ще препоръча да минаваме на ам, а викчето си дебелее доста добре! мисля че бързо заспива и не успява да се нахрани. знам ли и аз..  newsm78
Моят също от 4 дни отново започна да се събужда за хранене към 3-4 през нощта. Растат децата-искат повече.Ще мине седмица и нещата ще си дойдат на мястото.

# 49
  • Мнения: 4 546
абе той хубаво иска повече, ама защо ми яде по 90мл само днеска.  Confused

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Мимсат давай да видим пълзяща Катерина Heart Eyes
Аз като имам заушване на канал Мария ми го оправя смучи яко Mr. GreenЮНие все още нямме режим за дневното хранене и спане.Когато иска тогава.

# 51
  • Мнения: 1 900
Много лошо като не спят бебоците през ноща, не стига че през деня все има нещо да се прави но и през ноща няма почивка Tired
Мимсат браво на Катето Heart Eyes  bouquet

# 52
  • Мнения: 287
абе той хубаво иска повече, ама защо ми яде по 90мл само днеска.  Confused
  Peace Същата работа и при нас.
_MEGI_ ,а ти захрани ли?Защото и ние бяхме на волна програма ,но заради захранването се опитах да го вкарам в режим. ooooh!  Все се притеснявам ,4е не се наяжда ,а то явно не е то4но така ,защото е наддал 900гр.  newsm78 Но съм му давала АМ няколко пъти.Както и да е.Спамя като разсъждавам на глас. Blush
Мимсат ,наистина ли Катето пълзи ве4е? Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
кроки не съм захранила още-така ми е по лесно аз съм много мързелива Embarassed,дано устискаме още месец.

# 54
  • Germany
  • Мнения: 1 262
да се запиша да ви следя, че днес и двамата са болни  Tired големия ушите ли гърлото ли го болят и аз не знам вече, а малкото е с много силна хрема. Утре имаме час при док - нас няма да ни глобят Sunglasses, ние сме с частна застраховка и ако искам по 2 пъти на ден мога да ходя, ша им се не види и докторите тук  Crossing Arms Като ми остане повече време ще ви разкажа за здр. система тук в ДЕ, не е лоша ама лекарите някой път са за  #2gunfire

# 55
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Моят днес ми разказа играта. ooooh! Изкарах го аз преди обед на разходка и той заспа като заклан. Прибрахме се, а Сашко продължава да спи дълбоко. И го оставих в количката да си поспи детето. Е, да ама после стана страшно. Наяде се и категорично отказа да спи. От 14 часа играе, дере се или просто капризничи. И това допреди малко, когато най-сетне заспа. ooooh! Ама след като си изяде следобедното мляко, тогава - и то половин час преди обичайното. А Сашко е железен иначе в режима през деня. Направо незнам какво му стана на това дете. ooooh!
Иначе ние днес имаме постижение. Сам се изправя до седнало положение като съвсем леко се държи с едната ръка за нещо. И задържа така дълго, докато не го бутна да легне. Иска да седи момчето, и това е. А като е седнал е много смешен - разглежда света от друга позиция с ей такива очи. Shocked

# 56
  • София
  • Мнения: 5 733
Охх......... де да беше една седмица и да се оправи спането  ooooh!
То аз един календар ще взема тук да си сложа на бюрото и да си отбелязвам днес е вече 11  ден  Tired #Crazy Crossing Arms
В 00,30 му давам да яде ама в 03,00 не мога да му дам,трябва да свиква че ноща е дадена за сън!  Naughty

# 57
  • Мнения: 177
Тиги-мигъл, мъжът ми ми взе тази Бриония, но е потенция 15 и не е питал дозировка. Ти как я пиеш?

# 58
  • Мнения: 3 595
Черпя ви за 5тата месечинка на моето момченце и честито на 6 месечната Цвети и на всички бебоци родени на тази дата!

Боби е качил 630 грама и 3 см. Доволна съм и от него и от мен  Mr. Green

Моите не си приличат. Тя - на баща си, той на мен. Тя е със сини очи, той с кафеви огромни  Mr. Green тя има малко краче, той дълъг мъжки крак  Joy Тя се роди с бузи и шишкави крачета и ръчички, той беше дълъг и кльощав. Иначе и двамата са плешиви hahaha

Много са сладки на 2  Mr. Green Изкарват те от кожата ти и те разтапят от умиление. Темата ни се казва "Бисери и мъдрости рояци, ръсят СЕПТЕМВРИйските хлапаци!" и е толкова точна. А как ни прави на маймуни и как знае откъде да извърти нещата, че да стане както тя го иска. И като ми писне, идва с най-големите влажни очи (като котката от Шрек) поглежда ме и ми казва "Мамо, няма досаш са" или "Мамо обичам та". Най-ужасно е като се опиташ да си строг, а всъщност е толкова смешно, че се чудиш как да се скриеш и да ти мине смешката без да разбере.  hahaha

Елито изкара всичките си зъбки с Т 39-40. И ако ви кажат, че не е възможно висока Т от зъби не им вярвайте  Peace

Кики
честити рожденици! Ама сте ги подредили   Mr. Green
Радостче Боян прави така, когато не е гладен. Той суче 5-7 минути за цялото хранене. Започнал е да се оглежда и да му е по-интересно да разглежда наоколо, отколкото да суче. Вече има нужда да сме на тихо и спокойно място, за да се концентрира над сученето. Ако не иска да суче го оставям и не го мъча, ако иска, като огладнее ще суче като хората  Peace

# 59
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Много съжалявам, че точно тук ще питам , но имам спешна молба към всички варненки  Praynig
Спешно ми трябва добър ендокринолог за майка ми. Всякаква информация по въпроса ми е от полза. Тук в Бургас няма такъв на който да се вярва, а нещата са сериозни...

Общи условия

Активация на акаунт