Отговори
# 285
  • Мнения: 660
Добро утро...
Тази нощ пак беше тежка,вече двам гледам,не стига,че малкия плаче на всеки час,ами и отгоре малоумната ми съседка,която скоро вече ще я бия,си прави купон и крякаха,вряках,до 5 часа. Tired Вече незнам как може да има толкова тъпи хора в България,да знаеш,че долу има бебе и да чуваш,че плаче и да продължаваш да вдигам безобразен шум,и то това жена на 31 години.Е като има дете и тя някой ден,аз ще и разкажа играта тогава,ако преди това не съм я центрирала завинаги Rage  341uu fight
А и това мойто дете как си развали режима с тия зъби,взе да ми става в 6 часа да иска да яде и да играя,това от месеци не е било,и аз му давам да яде,за да не нервничи,накрая ще го направя шишо,постоянно иска да яде,каква е тая лакомия незнам... newsm78
Айде оплаках се ...  Mr. Green

# 286
  • Мнения: 1 554
БатеЖоро спах ме до 4,30 нахранихме се и после до 8,30 се излюпихме много съм доволна Peace

# 287
Лимонка Киселинкова
Добре, че моята Зара прилича на баща си!!! Спи като пънче  Crazy

# 288
  • Мнения: 116
elissee , ptigra на мен нещо не ми върви хубаво дневника, ако разберете нещо повече, казвайте... Hug
нямаш грижи  Hug

# 289
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Добро ви утро!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИМЕНИЦИТЕ!!!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЕКАТЕРИНА!!!
Аз за спане няма да се обаждам, че (пу-пу-пу) спи си за сега детето, въпреки че зъбите я тормозят и нея. Но тя през деня мрънка и ме яде злобно-така ме захапва, все едно вече има зъби-болиии. Само дето покрай каката, която пак е вкъщи заради гърло+кашлица, сега е сополива. На лекар не мисля да ги водя, че току виж от една хрема, сме се сдобили с нещо по-сериозно. Ще промивам със Стеримар и ще капя Виброцил.

Лимоне
, направо ти съчувствам. Преди живеехме в огромен блок, където всяка вече някой купонясваше. Поне да слушаха хубава музика, ами то чалги  fight Тук сега сме добре-яко пенсионери






# 290
Ние сме също толква злобни!!! Чак вчера си викам, че като пораснат зъбките ще ги огледам... hahaha да не би да отглеждаме малко вампирче  newsm78  Crazy  Joy
Гита Ог имаш в предвид именниците нали  Hug

# 291
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356

Гита Ог имаш в предвид имениците нали  Hug

 newsm10

# 292
# 293
  • Мнения: 514
Мерси много на Мамите за топлото посрещане!Много се радвам че ще си пишем newsm51 newsm51 newsm44!Щях да забравя да честитя имените дни на всички!

# 294
  • София
  • Мнения: 5 733
Наведи ела в новата темичка

# 295
zdraveite!i moeto slan4ice se rodi prez mesec avgust,na 12. :lol:i ve4e stana tolkova buino i lubopitno detence.kazva se radoslav i naistena sveta za nnego e ve4e 6aren i na muzikata se valnuva Hug newsm44

# 296
  • Мнения: 423
zdraveite!i moeto slan4ice se rodi prez mesec avgust,na 12. :lol:i ve4e stana tolkova buino i lubopitno detence.kazva se radoslav i naistena sveta za nnego e ve4e 6aren i na muzikata se valnuva Hug newsm44
Заповядай в новата ни тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=258656.200;topicseen

# 297
  • София
  • Мнения: 5 733
Никой не вижда новата темичка  Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=258656.200;topicseen

Общи условия

Активация на акаунт