Отговори
# 45
  • Мнения: 564
Много добри снимки, явно сте си прекарали сууупер!  Hug

# 46
  • Мнения: 324
Току-що се върнахме от визитата при педиатърката. С малко нахалство влязохме без час, казах какъв ни е проблемът и тя без да погледне кожата на Мая ни даде да се мажем с Exomega на А-дерма. Знам, че това е много добро за атопичен дерматит, но ако сме със себореен, ще помогне ли? Сега ще чета листовката, ама с моя италиански какво ли ще разбера  ooooh!
Има ли мама, ползвала Exomega? Доволни ли сте?
Гита, Шоши, харесаха ли се младите? Grinning Тиги, Яворчето спретна ли рицарски двубой за сърцето на Емма? Grinning

# 47
  • Мнения: 4 546
ама колко теми сте изписали от събота  #Crazy

# 48
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Оправих се с единия проблем.  ooooh!Сега вече може да видите албума с нормално поставени снимки.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202396

Но пак не мога да го добавя към този в темата. Май там трябва снимка по снимка да качвам. Има ли начин целият да се добави накуп?

# 49
  • Мнения: 998
Оххх, че сте сладурки всичкиииии!!! Много ме е яд, че ме нямашеее  Cry
Тиги, Яворчо наистиа ти е одрал кожата  Heart Eyes

А какво стана с томболата?

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 20:57 от GERA

# 50
  • Pb
  • Мнения: 1 183
благодаря за паролата, момичета.

Ето линк към пловдивската среща http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202410&view=1&photo=1

# 51
  • Мнения: 1 380
Поли ама Ади е станала многооо голяма.  Hug
Ама на всички дечицата изглеждат  много по-големи от Кал-Мал. Направо се очудвам, ние ли сме мини ........... Thinking
Е и сега ве4еряхме с 50 мл. АМ....не знам до кога....това е положението........
На нас  си ни стават още дрехите от изписването...... Rolling Eyes
 Tired
Мами всички сте страхоти, май с това трябваше да запо4на.....Тони каква е секси......малииииии Peace
Лулумба Сашко ти е "одрал"кожата. На живо не го видях, но на снимката е 1:1 с теб.

# 52
  • Мнения: 1 900
Много сте хубави всички   bouquet  bouquet  bouquet, бебоците вече са видимо по големи Heart Eyes

# 53
Здравейте пак и от мен

Партито беше сумер newsm10.Сега правя някъкви опити да кача снимки, дано станат сполучливи,защото сега се уча.


Забравих newsm51 за организаторите.

# 54
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ох, не мога да се доредя да пиша.

Купона си беше екстра като за бебешки. Аз очаквах къде, къде по-голям рев и нервни бебета, а те послушно се редуваха. Аз лично нещо не можах да си поговоря с всички-Емма яде, заспа, поспа и така. Доволна съм от нея, а Танти е най-доволна. Такава голяма зала и само за тях тримата (тя, Дамян и Теди). Само дето никой от тях не си прежали лицето да го нарисува, та после в къщи пак аз си го отнесах да ме прави на маймун.
Mr. Green

# 55
  • Мнения: 238
  Моля ви, пратете ми парола за албумчето.  Praynig

# 56
  • Мнения: 82
Здравейте мацки!
Честит Рожденник на Йоан на  Ментина!Желая му здраве,късмет и щастливо детство!
Мацки от Сф и Плд,много сте якииии бееееееееееее!Мадами от всякъде,кво само си нищите килцата!А бебоците и на мен ми се струват големиии!
Тиги и Лулумба,синчетата ви много приличат на вас!
Ние от пюрето снощи имахме адски колики,направо такава война беше в коремчето на милото ми чедо,че щях да умра от мъка!Сега правим два дена почивка и мама ще му приготви пюре от картофче,дано от него да няма проблем!

# 57
  • Мнения: 238
 Мерси!   bouquet

# 58
  • Мнения: 105
Качих още малко снимки от скромното ни Пловдивско парти. Има още няколко, ама утре че трябва да маля файловете

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Само малко време имам ама не мога да пропусна.
Ментина да ти е живо и здраво момчето,да се обичат и разбират много с рошлата.

Момичета срещата ви е била страхотна,дано да можем някой път да се съберем всички заедно,от всички краища на страната,е тогава ще е голям купон.
Днеска мерих младежа вече сме 6600гр и 64см надал е 200 гр за 10дена слава богу,дано така продължава.

Общи условия

Активация на акаунт