Отговори
# 30
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Много сте сладки всички  Heart Eyes Heart Eyes Като ви гледах и ми домъчня за Софето  Confused Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 222
СТРАХОТНИ СНИМКИ, ХАЙДЕ РАЗКАЗВАЙТЕ!

# 32
  • Мнения: 116
благодарско за надписите. незнам кой свърши тая работа, но ....   bouquet
а сега да питам: няма ли да разкажете нещо от срещата. много сте мълчаливи ... не сте доволни ли? ...  newsm78 ... я си кажете аааааааааааааааааааа  Crossing Arms

# 33
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
Ааа, срещата си беше супер. Само дето накрая кротушко-Сашко орева клуба. Mr. Green Ама човекът си имал причина. Като се прибрахме разбрах - физиологична. А той тия съкровени нещица на чуждо място не ги върши човекът. Стил, какво да павиш. Mr. Green
След малко и аз ще кача снимки.

# 34
  • Мнения: 238
  Ако може и на мен да ми пратите парола, защото и аз имам снимки. А мамата, която не сте написали е Таничка, така че който знае как да я напише моля.

 Следващата сбирка е за Великден.  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 361
Здравейте и от мен!!!

Сори, че си тръгнах за общата снимка, ама трябваше да търсим Уникредит булбанк в района и после да си взимам компа и после в цялото задръстване се прибрахме чак в 18:15.Съответно закъсня на Ивон манджата, ама сега сме ок.

Айде отивам да гледам снимки Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 430
  Ако може и на мен да ми пратите парола, защото и аз имам снимки. А мамата, която не сте написали е Таничка, така че който знае как да я напише моля.

 Следващата сбирка е за Великден.  Simple Smile

Нямам търпение, защото много искам да видя всички пораснали и променени и с летните кошове вече. А вместо шишетата с мляко ще има кофички с пюренца  Mr. Green Наистина нямам търпение  Crazy

Аз съм много доволна от срещата, всички са много готини, а бебоците са невероятни, харесахме си мома, т.е. 2, ама да видим дали ще ни одобрят.

хари77: Говори на розовата принцеса за нас, ей я къде е враца, няма и час път  Laughing

Поли: Ади я нацелувай от мен

Танти е голяма красавица  Peace

Абе от всички съм впечатлена, нямаше никой дебел, кво се оплаквате от кг  Naughty  Grinning

# 37
  • София
  • Мнения: 5 721
ХЕххеехх...... още снимки се чакат!
Ние сме много киселии ooooh! бррррррр.......... изчезвам Hug

# 38
  • Мнения: 423
Vessela споко, не беше към теб, изказах мнение просто.
А, Ирка, добре дошла отново! Оправи ли се?
Сонитка, чакаме го с нетърпение вашия италиански ресторант. Вие с мъжа на Франческа си гответе а аз ще ям!!!
Отивам и аз да гледам снимки.

# 39
  • Мнения: 423
АМА МНОГО  СТЕ ГОТИНИ БЕ!!!!! lovekiss lovekiss lovekiss

# 40
  • Мнения: 3 388
Ееее, мами!!! Много сте хубави, а бебоците са толкова сладки! Коя била дебела, че не разбрах  Thinking Всички изглеждате толкова добре - браво на вас!

Ние сега се върнахме, хубаво напазаувахме - прекалено даже, ама айде нали Коледа идва  Whistling Взехме и още подаръци, така само за един човек ни липсва дар.

Ребус4е, дадено мила  Peace Ще питам Франческа дали да пратя мъжо да готви заедно с нейния, ако и двамата могат да понесат конкуренция де  hahaha

А вие мамите от Варна да ми обещаете срещички, че като гледам тези партита съвсем ми се приисква и на мен, само да се позатопли и да купувам билети  Mr. Green

Моят човек току-що яде и пак мрънка! Айде аз отивам да крия подаръците на татито ни, че след малко си идва  Wink

# 41
  • Мнения: 26
Ей готино парти сте си спретнали  Peace Hug Браво мамчета... Давайте още снимки ,имали или само тоя албум ..за  нас клюкарките,айде снимки и от ПЛд давайте.... Mr. Green
А Ребус няма оправия за моята лудост ...  Embarassed Mr. Green Ама бива съм де засега  

# 42
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
Ето ви малко снимки и от мен.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202396

По-късно ще ги добавя към албумчето. Извинявам се, ако някого не съм разпознала или пък прекръстила. Embarassed

# 43
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
Ох, има ли начин да се качат всички снимки от този албум, който направих към този в темата? ooooh! Току-що направих някакъв голям гаф и си промених собствената парола, в резултат не мога да си вляза в албума на Теди и Сашко, както и в този , който преди малко направих за партито. Загубена работа. Сега трябва всичките им снимки пак да ги качвам в снимка.бг. ooooh!

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здавейте.Сега разгледах снимките и  много ви се радвах.Мами и бебоци-всички сте супер.
Отиваме да се къпем.Приятна вечер на всички.

Общи условия

Активация на акаунт