Отговори
# 60
  • Мнения: 243
Ауууу, лели малиииииииии !!! Много мацки, много нещо! Тони и Ади присъстват на най-много снимки. Изглежда е било много забавно smile3521 Айде по-скоро да има друго парти, че и ние да дойдем  newsm47
Аз днес за първи път откакто съм родила обикалях малко по магазините, като оставих Яни на сестра ми да го гледа... Яни беше нахранен, смених памперса и се очакваше че просто ще трябва да се забавляват докато се върна, ама - не  Naughty Яни рещил да върши голяма работа и напълнил памперса. Пък систъра досега не е сменяла памперс, ама нямало накъде  #Crazy Изчистила дупето , намазала с олио и тъкмо да сложи пампито и... Яни решил, че му се пишка  newsm09 Всичките процедури отнели общо около час  newsm62 Сестра ми каза сега една седмица да не я търся.. хихихи

Айде лека вечер от мен!  newsm51

# 61
  • Мнения: 82
Цитат
Момичета срещата ви е била страхотна,дано да можем някой път да се съберем всички заедно,от всички краища на страната,е тогава ще е голям купон.
ЕЕЕто това ще е страхотно smile3521,като поотхвръкнах хлапетата ще си спретнем един весел уикенд някъде из България и ще се съберем всички-дано да се случи някога!!! smile3508

# 62
  • Мнения: 238
Партито не беше лошо, но докато се видим кой къде е седнал и докато си нахраним бебоците, времето мина. Следващия път трябва по-голяма зала, нещо нямаше много място. Ето още снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202353&photo=58

И имам няколко, които са над 3МB, как да ги кача?

# 63
  • Мнения: 1 216
Ето ме и мен!
Сега се класирах, то докато изчета всичко ... smile3529
На партито май бахме като децата, луд ентусиазъм и като дойде  Whistling се разсейваме и в грижи за ситните времето отлетя. Следващият път може и да не е чак по Великден, че ще се забравим...и да не забравя ще си вземем и торта да се накефим  lalalala 
Отивам да кача и аз снимки

# 64
Мисля че се справих най-накрая снимките са готови и са страхотни Hug Hug Hug
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202426

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 23:29 от tani4ka_em

# 65
  • Враца
  • Мнения: 173
Ох, ето ме имен  Grinning
Голям купон, голямо нещо  Laughing Знам 4е беше весело и другият път с Тани4ка пак ще сме на линия  Hug Да кажа само 4е, бебоците са още по хубави на живо  Heart Eyes и вси4ки (или по4ти вси4ки) навираха юмру4ета в устата си  Mr. Green
Тани4ка ве4е ка4и снимки и от нейния апарат (за което много и благодаря  Heart Eyes защото ина4е на мен щеше да се падане тази 4ест  Mr. Green)
Енти  Peace

# 66
  • Мнения: 4 546
най-после и аз да се добера до компа   Tired
днес най-накрая купих подаръци за малчо, но иначе ми беше много крив ден. един олигофрен щеше да блъсне количката на сфетофара, на зелено за пешеходците и то защото реши, че точно като минавам трябва да даде назад, защото пък беше спрял прекалено много пред сфетофара  #Cussing out #2gunfire на един друг се развиках, защото го чаках сумати време да се намести на място, на което паркирането е забранено и накрая спря така, че не можех да мина  #2gunfire направо в такива моменти ми се иска да съм супермен и да мога да убивам с поглед  Twisted Evil

# 67
  • Враца
  • Мнения: 173
най-после и аз да се добера до компа   Tired
днес най-накрая купих подаръци за малчо, но иначе ми беше много крив ден. един олигофрен щеше да блъсне количката на сфетофара, на зелено за пешеходците и то защото реши, че точно като минавам трябва да даде назад, защото пък беше спрял прекалено много пред сфетофара  #Cussing out #2gunfire на един друг се развиках, защото го чаках сумати време да се намести на място, на което паркирането е забранено и накрая спря така, че не можех да мина  #2gunfire направо в такива моменти ми се иска да съм супермен и да мога да убивам с поглед  Twisted Evil

Да ти кажа 4е и на нас ни се размина за малко, като се прибирахме от София. Две таксита ни засякоха, та щяхме да се блъснем но добре 4е мъж ми си е добър шофьор та ни се размина (да чукна на дърво) Praynig

# 68
  • Мнения: 423
Само Варна се изложихме ей!

# 69
  • Мнения: 1 069
Момичета СТРАХОТНИ СТЕ!

Лелеееееее, като гледам снимките и си мисля, ами ако и аз бях дошла с 3-мцата ми юнака? Хехехехе......... щях да се видя в приключение. На вън ми е по-удобно - ние в затворени пространства сме ужасно ревливи, Стани се стряска от всичко и почва да плаче, а Любето да не остане по-назад и той. За баткото няма да говоря - не ми остават нерви и глас да викам по него... Много е палав и в пълния смисъл на думата ДИВ, ама... то няма на кой да се метне  ooooh! Whistling ooooh!

ЕНТИ, къде ви е перчема? Слави е страхотен, като майка си  Hug

# 70
  • Мнения: 1 216
Партито не беше лошо, но докато се видим кой къде е седнал и докато си нахраним бебоците, времето мина. Следващия път трябва по-голяма зала, нещо нямаше много място. Ето още снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202353&photo=58

И имам няколко, които са над 3МB, как да ги кача?

Resize с някоя програмка

# 71
  • Враца
  • Мнения: 173
Само Варна се изложихме ей!

Ми засрамете се де  Naughty  Heart Eyes

Нели, щяхме да помагаме  Peace

# 72
  • Мнения: 195
Да побързам, че денят ще мине
Честит рожден ден на Йоан на Ментинка! Да е много здрав и само радости да ви носи!
Връщам се да ви чета, че днес нямах възможност. Уха, колко снимки ще гледаме Party

# 73
# 74
  • Мнения: 82
Херка,къде се губиш бре душа???

Общи условия

Активация на акаунт