Отговори
# 285
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

"Днес Мони е малко по-добре, но черепа е сериозно счупен.Моля ви, молете се във Форума да се оправим и да няма последствия. Ще търсим неврохирург в София. Мони го боли и сърцето ми кърви като го гледам как страда."


Ужас!!!

# 286
  • Мнения: 1 900
Честит рожден на майката на Шапалчица

Марианамама
моля се всичко да има добър карай, боже защо стана такава неприятност, на тази прекрасна жена точно по Коледа Cry Cry Cry Praynig Praynig
[/quote]Много ми е мъчно за горката жена, като си спомня ние като лежахме в болницата и къкъв ужас беше, колко тежко ми беше, незнам направо, много сили ще и трябват за да не се срине психически, иска ми се да можехме да направим нещо, да помогнем по някакъв начин...
 Cry Cry Cry

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Марианамама-всички ще се молим за бързото възстановяване на Мони. Praynig Praynig Praynig

# 288
  • Мнения: 493
Marianamama молим се за вас , дано се оправите бързо Praynig Hug

# 289
  • Мнения: 324
Marianamama, изпращаме цялата си позитивна енергия. Дано Мони бързо се възстанови и да няма последствия ! Praynig И дано намерите добър специалист да помогне на бебчо и да успокои и вас!  Praynig

Ребусче, да ти е здрав и щастлив мъжът! Любов и хармония и всекидневни радости ви желая!
Щипалчице, да жива и здрава майка ти! Да е най-щастливата баба!

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 17:03 от Нели*

# 290
  • София
  • Мнения: 5 721
Марианамама,бъди силна в този момент! Hug
Моля се да се оправи бързо и да няма последствия! Praynig Praynig Praynig Rolling Eyes

Щипалчица,честит рожден ден на мама!  bouquet

# 291
  • Мнения: 3 388
Marianamama  Praynig

# 292
  • Мнения: 26
МарианаМама,моля се с цялото си сърце  newsm17 да се оправи малкия бързо и всичко да е наред с него,ужасна работа
Не е честно,такива неща да се случват...
Мами пазете много дечицата,не ги оставяйте по повивалници или вискои места без наблюдения,че за миг стават лошите неща... Confused

# 293
  • Мнения: 182
Дано Мони се оправи  newsm17 smile3518 Марианамама  Praynig
Мами много сте хубави и бебоците как са пораснали  Hug
Жалко, че не можахме да присъстваме  Confused, но аз два дни преди празниците поработвам и се занимавах с чиновници, бях забравила, тези от Булстата ми скъсаха нервите вчера #Cussing out #2gunfire #2gunfire Rage
Ментина, много са ти хубави децата  Heart Eyes, ние рошлата отдавна сме си я харесали.
И аз си те представях по друг начин, защото с Маритка нали си викате каке, и мислех че си по-голяма/възрастна, ама ти си страхотна бе, защо се криеше до сега, А?  Heart Eyes
Ох, за падане на косата не ми говорете, аз моята е подкъсих до раменете и пак пада  smile3511 купих си шампоан Ревалид, ама ефект - нъц.
Много пишете бе, цял ден не мога да ви изчета. Flutter

# 294
  • София
  • Мнения: 1 724
Мариянамама, дано да се оправи бързо детенце! Praynig

# 295

Общи условия

Активация на акаунт