Отговори
# 45
  • Мнения: 243
Хелоууу, мацки  Hug

Еййй, най-мразя да пиша, да пиша и накрая да се сбъгяса нещо и да трябва да пиша наново  #Cussing out Ей го на - сега не се сещам ко писах  newsm78

Иви Бобчо си е много сладък и без коса. Мойто маймунче пък има коса за две бебета  Mr. Green

Димяни и Яни така на сън изплаква. Явно сънува нещо малката буболечка  newsm78

Емануела  welcome

Някой преди доста време се беше оплаквал от мухъл Ще кажете ли как се справихте с тая гад. Такава скапана дограма са ни сложили, че на терсата има локва а стената е мухлясала  #Cussing out  Sick

# 46
  • Мнения: 3 595
За мухъла - сложихме Термошилд и направихме външна изолация, не е мръднало оттогава  Peace

Елито има коса колкото на 6 месечно бебе  hahaha

# 47
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

Някой преди доста време се беше оплаквал от мухъл Ще кажете ли как се справихте с тая гад. Такава скапана дограма са ни сложили, че на терсата има локва а стената е мухлясала  #Cussing out  Sick

Не ми говори за мухъл, че  smile3511 . Нямаме тераса с простор и когато е кофти времето, всичко съхне в стаята ни. Нали се сещаш какво става. Тази пролет беше поредния ремонт в стаята ни заради бебата. Тавана го чистиха със Саво и после боядисаха с някаква антиплесен боя. Ще видим колко ще изкара. С вътрешна изолация сме. И все пак дивана ми понамирисва на мухъл  ooooh!.

# 48
  • Мнения: 361
Здравейте пак!!!

Сега се прибираме от вън.Аз малко позамръзнах, но Ивон нямаше против да повисим още.
Педи ме срещна и ми вика-Еееееееееееееееей така растът здравите бебета.А аз пък си викам-ей така се разболяват майките на здравите бебета.

Teddy, аз ги правих сутринта тези банички-с шунка и шашкавал.Много вкусни стават, пък и са мързеливи. Joy

Отивам да хапна нещо докато чудото спи.

# 49
  • Мнения: 711

Teddy, аз ги правих сутринта тези банички-с шунка и шашкавал.Много вкусни стават, пък и са мързеливи. Joy


Аз точно тях направих. Наистина са супер - едвам успях да се сдържа да оставя и на мъжлето ми да опита. Ама, ако много се забави от работа...  ooooh!

Ох, май ме завлякоха с едни пари в продавалника  #Cussing out

# 50
Хайде и аз да цъфна т newsm51 newsm51 newsm51 цъффф!!!
Благодаря че вече ни вписахте при вас.
Ментина добре дошла в клуба 1-ви клас.
Димияни не се шашкай повечето бебета плачат и се сяпкат насън.
Тонито е с малко косичка ама нали ще и опада и после - плитки и опашки и прически.

# 51
  • Мнения: 70
 Гледам снимките и им се радвам, май имаме най страхотните бебта на света, толкова са сладки и милички всичките.
  Явно съм си в серозна депресия от сутринта ече забравих колко пъти плаках, добре че е форума и домашните задължения да се поразсейвам малко, а иначе защо плача да ме пита човек, ама хормони какво да ги правиш.
 Иначе и Дани и Теди са добре, ходихме на ортопед в Горна баня и всичко е наред, каза че щом долкова държи да седна да му помагам , а не да го спирам. Но на мен все ми се струва  че е още много малък, при вас има ли го този проблем?
 Искам много да ви благодаря че сте тук, че ви има  и че винаги мога да разчитам на вас, явно ни чака дълга зима, но хубавото е че сме заедно.

 Теди как е станало това с продавалника?

# 52
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

Ох, май ме завлякоха с едни пари в продавалника  #Cussing out

Кой? Веднага го сложи в списъка с некоректните.

# 53
  • Мнения: 361
Мами които сте на АМ-вашите бебета за колко време се наяждат?
Питам защото Ивон ми яде по 20  минути и дърпа с кански усилия млякото, дали не е време вече за следващия размер биберон newsm78

# 54
  • Мнения: 711
Ще изчакам до петък и тогава ще действам Продадох 3 бодита на Картер'с ,които вече ни омаляха. Мамата не ми даде адрес, а пощ.код и до поискване. Не ми е за парите, а ме е яд, понеже бодитата са страхотни и даже ме хвана яд, че ги пуснах по едно време, а не си ги запазих. От както и писах, че съм ги пуснала, не е влизала и не ми пише.

Малкия реве, отивам да го храня.  Peace

# 55
  • Мнения: 998
Здравейте и от нас!


Гита, нямам спомен как беше, защото ми го прави леля ми, но знам че подписахме с дядо ми Договор за дарение и после го приложих към декларацията, но сгурно е имало и още нещо  Peace


За образованието не ми се говори #Cussing out Снощи с племенничката на мъжа ми (2 клас), писахме домашно по български. Учебника е писан от класната им. Учат за ударенията на думите и едната дума, на която трябваше да кажат къде е ударението беше - НАПУЩАМ  Shocked, аз мисля че такава дума не съществува. А в друго упражнение думата "масло", беше с ударение на първата сричка  Rolling Eyes  Явно аз не знам български език, а какво ще правим с Цвети, когато стане ученичка не е ясно  Tired

# 56
  • Мнения: 1 745
Бонболинка,подарък са чорапките и не знам нищо...Съжалявам Sad
А малката днес ходи 5 пъти в пампата и не мога да преценя нормално ли е или редичко.Не е на вода,но пък се омазва на гърба-може и пампите да са малки вече...И аз не знам.Утре ще я водя при Янева в Четвърта п-ка -някой знае ли нещо за нея,ходили ли сте?Чудя се какво да я правя.Иначе си е весела,смейка се,папка по-малко.Казаха да й дам прахчета Хидрасек,чай от шипка...Вече не знам кое първо да дам,а тя така добре си пие с лъжичката.Много е сладка.Бягам,че се събуди.

# 57
  • София
  • Мнения: 5 721
Сега звънях на педи и тя каза,че това което описвам са си колики Confused Иска да проведем странен поне за мен вид лечение пробно 2 дни............ЗКато след всяко хранене с АМ да му давам по 2 чаени лъжички плодово пюре Rolling Eyes Аз и викам .... е добре те нали децата е хубавао да се захранват с зеленчуково пюре Rolling Eyes а тя..... това не е захранване а е вид лечение в неговия случай! Thinking Сега отивам да му вземя 1,2 пюрета с страх но пък да видим може и да има ефект Praynig

# 58
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Дамяни, много странна тактика има твоето педи. По принцип се захранва на напълно здрав стомах и по принцип трябва да си е здраво детето.

# 59
  • София
  • Мнения: 5 721
Ми не знам какво да правя! newsm45

Общи условия

Активация на акаунт