Отговори
# 270
  • Мнения: 1 216
Гита Ог, ОК мерси!
GERA, да минава леко скарлатинката!

# 271
# 272
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

В общия ни албум ли са? Ако не са,ще трябва да излезнеш от профила в снимка.бг, преди да пуснеш линк. Иначе се отваря началната страница.

# 273
  • Мнения: 182
Нищо не направих, но можете да ги видите в албума "Сами на Марсиди"
че не можах да се справя  Crossing Arms

# 274
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Нищо не направих, но можете да ги видите в албума "Сами на Марсиди"
че не можах да се справя  Crossing Arms

Сладурски са, особено бодито.

# 275
  • Мнения: 711
Ще го проверя този гел, дано да е такъв какъвто ми трябва. Аз до сега във ваната му сипвах от шампоана ан Бюбхен и не го изплкваме, но исках да си е специален, че незнам да не му стане нещо  така с шампоана  Rolling Eyes

# 276
  • Мнения: 182
За момиченце имаше още по сладурски бодита на "Дисни", а и цветовете бяха готини. До колкото разбрах онзи ден е имало голяма офанзива, голямо пазаруване. И вчера имаше хора въпреки, че аз ходих в дъжда. И панталонките са готини и те са по 5 лв., ама с едни газарски джобчета...Яд ме, че аз му накупих много бодита с дълг ръкав,/на доста по-висока цена /защото нали все се оакваме до ушите и сега нямам нужда от бодита, затова му взех 2 по-големички.

# 277
  • Мнения: 182
Проба... пък ха дано съм се научила
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4507488
пак не стана, как да си излеза от профила и да го копирам, нещо не го правя както трябва  Rolling Eyes

# 278
  • Мнения: 711
Марсиди, излез от профила и на търсачката напиши "Сами на Марсиди" или както се казва албума, отвори го и тогава дай линка  Peace

# 279
  • София
  • Мнения: 843
качи снимките  и излез нацяло, след това потърси албума и копирай  лийка към тях

# 280
  • Мнения: 324
teddy_, Мустела имат такъв гел, който е без изплакване.


За PhysiObebe ли говориш? Защото, ако е за това, то е флуид за миене на дупе и лице с памуче. Но за къпане не мисля, че става. Пък може и за къпане да има..... newsm78 newsm78 newsm78


Аз ползвам гел за коса и тяло на Мустела от серията Hydra bebe (500 мл), но е с изплакване. Ние не сме много прецизни с изплакването, засега няма проблем. Не знам дали има друго.
Отчет и от нас Simple Smile - вчера бяхме на консултация - Мая вече е 6150/62 см, качила е 750 г за един месец.  Grinning Според педиатърката това е много добре, 80% от кърмачетата били с по-ниско тегло (някакви графики ми показваше). Та явно качването на по-малко от килограм си е нормално.
PIVANOVA, честит имен ден на твоя сладурко! Да е здрав и щастлив!

# 281
# 282
  • Мнения: 389
Здравейте мамчета !Марти спи в кошницата
 Днес рано сутринта  ходих до Шейново на преглед ,да ми вземат  ваг.секрет и цитонамазка.Малкия го гледа тати ,а мама като видя бременни и току що родилите мамчета толкова мило ми стана, как едвам ходят , не спрях да се усмихвам/ какво ли са си казали жениците:"тая какво се  е усмихнала рано сутринта"/ Но ако знаят какво невероятно изживяване ги чака и колко са хубави миговете с беб и те ще се усмихват по цял ден.
Взех пентаксима -получили са пратка вчера, днес следобед ще ходим да ни я бият, да видим как ще се държи мъжът?!
Марсиди  хубави ли са нещата и аз пазарувам от там,ще се пробвам да ги вида после
Pivanova  да е живо и здраво името на твоя сладур

Августинчето гу гука "Мамо ела тука"

# 283
  • Мнения: 1 380
Ivi  честито 3 месечие на Боянчо, да ти е жив и здрав.
Пиванова честит именник  bouquet
хари77 сайта на бебка е страхотен. Hug

# 284

Общи условия

Активация на акаунт