Отговори
# 60
Има различни начини на захранване. Аз баткото така го захраних: На 2 месеца сок от ябълки и моркови и на 3 - плодово пюре а на 4 месеца зеленчуково. Сега е на7 години и е 37кг. Още малко и ще ме стигне.

# 61
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Ми не знам какво да правя! newsm45

Той сега е с колики, а ако нещо не му понесе пюрето, няма и да разбереш, защото той така или иначе има колики.

# 62
  • София
  • Мнения: 5 738
Да, Гита така е но в крайна сметка ако не му дам не знам дали ще е по добре! А ако видя,че не става и така няма да му давам и така...... Все пак нали е Педиатър тази жена и е против ранното захранване! Имам няколко приятелки които са при нея и захраниха децата си на 5,6 месеца за това се чудя че едва ли ще ми каже нещо за да му навреди повече  Confused 

# 63
  • Мнения: 1 216
harry 77 се уреди с кенгуруто, супер!!!!
emanuela, добре дошла в нашите бъбриви редици!
teddy, велика е блузката с "даунлоудването" , колкото до продавалника, изчакай наистина, ако се окаже некоректна разнеси я!
misheto 17, сук сме. Оплаквай се, сподели, разкажи. МНого по-добре ще се почувстваш отколкото да кукуваш сама със сълзите   bouquet
Димяни, не се давай на страха само (много често става направо паника), по-добре изчакай да видиш утре как ше е беб.
Днес не излязохме. Имахме един приятел на гости и попихме биричка, лафче. Аз сега разглеждам страницата на walmart много любим магазин!
За учебниците ситуацията е мам си джейс, ама к'во да са прай! Няма напущане.

# 64
  • Мнения: 1 554
запис Mr. Green връщам се да вио 4ета

# 65
Димяни щом педиатърката така ти е казала, защо не пробваш един ден? представи си че на бебока му подейства добре. и нашето педи ни казва понякога толкова налудничеви рецепти чееее #Crazy ама действат
така че моя съвет е ако си сигурна в педиатъра го послушай, ако не изчакай  1-2 дни passifier

# 66
  • Мнения: 222
Eмануела-добре дошла сред нас!   bouquet

Ади-браво за излизанията, определено не те е страх от студ, за разлика от мен! СТрахувам се определено от гадно време!  Cry

# 67
  • Мнения: 361
Тони, пробвай, то така и така го боли, може пък да му олекне.Макар че, ние изкарахме страхотни колики, ама не ми каза да й дам пюре newsm78
Все пак вие сте на по-различно положение с коремчето де Heart Eyes


Аз все си мисля, че до края на 3м е нормално да има колики.Ивон ми подскача така от както се е родила, когато спи, докато не я отпуснаха коликите.

# 68
  • Мнения: 711
Аз сега разглеждам страницата на walmart много любим магазин!

И моя, и моя!!!  Laughing Laughing Laughing Като бяхме в САЩ все там си киснех .... еххххх..... спомени  Whistling

# 69
  • Мнения: 361
Пиванова и аз го мразя, ама по-хубаво няма да стане.Цяла зима ако я държа Ивон в къщи ще плудеем и двете.Пък и тя си е добре в количката с дъждобрана, аз да му мисля Heart Eyes

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте.Аз да се оплача.Още чакаме да ни оправят климатика.
Направо ми иде #2gunfire
Днес пак не излизахме.Голям студ.
Shoshi84-много хубаво,че си запазила кенгуруто за нашите мами.Аз много го исках и питах мъжо,а той ''Имаш си.''
Имам си ,но е тъпо.Аз съм пристрастена към всичко на чико.
Емануела-добре дошла.И аз съм от Пловдив.
Димяни,защо не му дадеш нещо,което си давала преди за коликите.Пюрето какво общо има?

# 71
мерси пак на всички за добре дошлито Hug
и на мен това излизане ми е проблем, но си казах не вали ли и не се ли гърми
 бебка трябва да се поразкарва даже за 30 минути на ден!
иначе не си представям цяла зима в къщи #Crazy

# 72
  • София
  • Мнения: 430
Е аз най-накрая се прибрах вкъщи, то не беше извън сф, то не беше при майка ми, а сега даже и банята ремонтираме..ще кажеш, че живеем не 4 месеца тук, а 40 години  #Cussing out

Димяни, аз бих се доверила на педи  Thinking

адриана-д: ми моя изпива млякото винаги различно между 10 и 20 мин. Първите 100мл изпива много бързо, после останалото се моткаааа. Изпива между 140 и 170мл в момента.

Не съм ви чела мами, някоя от вас започнала ли е с нещо различно от кърма/мляко ?

Аз мисля да захраним като навърши 5м. със зеленчуково пюре..даже нямам търпение да го храня с лъжичка, много ще ми е смешен, защото с тия шишета го възприемам само като бебе, а лъжичката го прави автоматично човек  Joy hahaha

# 73
  • Мнения: 238
  Здравейте мами! Най-после се научих да слагам линк към снимки и е време да се покажем и ние newsm03.

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 17:24 от vesssela.v

# 74
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
  Здравейте мами! Най-после се научих да слагам линк към снимки и е време да се покажем и ние newsm03.

http://family.webshots.com/photo/2529871850102527668EimtMM?vhost=family

Общи условия

Активация на акаунт